Įkraunama...
Įkraunama...

Kad neatlėptų ausytės

Atlepsusios ausys paveldima, o neatlepusias dar galima atlepinti lotuliukas.gif Pacitavau vyro nuomone lotuliukas.gif
Musu maze irgi megsta pasiziurineti kas ten pas ja sonuose dygsta, tai suraito iki mazao gumuliuko, bet atrodo neatlepsta.Nakciai dar uzrisam kepuryte, bet mazyle pasidaro kaip jai geriau - nusirisa kepuryte ir miega sau patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano nuomone, kepurele uzdeti, kad prispaustu ausytes galima, be to ir silciau, ir skersvejukas ne toks baisus. Pleistriuku klijavimas g.gif - kazkokia kvailyste doh.gif
Atsakyti
atlepe ausytes yra tik paveldima, pati gimiau su atlepusiomis kaip kulverstukas blush2.gif pasidariau plastine operacija... 4u.gif o dabar su nerimu laukiu ar mano maziuko austytes bus kaip mamytes,nes tai yra paveldima... vyras ramina-padarysim ir jam operacija kaip paaugs, bet visgi nesinoretu...
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2006 12 13, 12:40)
cia ne genai, o kaip man aiskino plastikos chirurgas tiesiog nesusiformuoja ausytes kremzle  blush2.gif


drinks_cheers.gif ir galvoju ka daryti manajai,.. nes kartais kai neziuriu, ji pasuka galvyte ir ausyte uzsilenkia doh.gif kazkaip ne visada pavyksta ja pataisyti sad.gif
gal istiesu deti juosta ra kepuryte kol viskas bus ok? bet gi gali buti sitla tada? g.gif kaip geriau?
Atsakyti
4u.gif Manau,kad tai genai! Nei kepurytes,nei pleistrai cia nepades! lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai dazniausiai paveldima, ir jokie klijavimai jokios kepurytes nepades.
Atsakyti
Pritariu drinks_cheers.gif , čia nebent plastinės operacijos vėliau gali pakeisti kažką, o kepurytės ir pleistriukai tik slepia nup svetimų žvilgsnių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2008 08 01, 18:19)
Atlepsusios ausys paveldima, o neatlepusias dar galima atlepinti 

drinks_cheers.gif visiskai pritariu.jei ausys jau atlepia tai nezinau ar ka galima padaryti,bet jei neatlepe,manau reikia saugoti,kad neatleptu.mano sunenas gime su graziomis ausytemis,niekas nedejo kepuryte ir ausytes atlepo.dabar jau didelis vyras, o ausys kaip pas ceburaska.nors renkantis kepuryte irgi reikia gerai zinoti dydi,nes jei uzdesite truputeli per maza,tai vaikiukas sukinedamas galvyte,nusuks ir kepuryte,islys ausyte ir dar daugiau atleps.
Atsakyti
Svikutes...sakot paveldima atlepusios ausytes? g.gif Bet jei nei vienas neesam atlepausis tai kaip tada? g.gif Gal tada seneliai kokie turi itakos ane? g.gif O siaip tai va musu mazyle tai tikrai su graziom ausytem gime i dar tokiom maziukem kad jetius jetius o va pastebejau kad guli ir uzkliuna jai jos jai reikia pakrapstinet ten kazka pasiukiot jas o ypac ziuriu kai maitinu masininej kedutej jai tiesiog sedint usilenkia jos ir bijau kad neatleptu nes vyresneliui taip ir atlepo...tai nupirkau jai tokias mergaitem plonas juosteles ant galvytesir usidedam kai einam valgyt ar ki matau kad vel raito atsigulus ir nieko pakolkas kol dar neplesia nuo galvos tai gerai ...o paskui nezinau ka reiks daryt...bet gal neatleps tai yra gal nebeatleps... g.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 09 07, 18:31)
drinks_cheers.gif visiskai pritariu.jei ausys jau atlepia tai nezinau ar ka galima padaryti,bet jei neatlepe,manau reikia saugoti,kad neatleptu.mano sunenas gime su graziomis ausytemis,niekas nedejo kepuryte ir ausytes atlepo.dabar jau didelis vyras, o ausys kaip pas ceburaska.nors renkantis kepuryte irgi reikia gerai zinoti dydi,nes jei uzdesite truputeli per maza,tai vaikiukas sukinedamas galvyte,nusuks ir kepuryte,islys ausyte ir dar daugiau atleps.

Nu nezinau, merginos,paskaiciau ir juokas sueme rolleyes.gif . Atlepuses ausites pakoreguoja chirurgai.Man regis iki kazkokio amziaus vaikiukam dar ir moket nereikia,nors nezinau,kazka esu girdejus.O saugot ,kad neatleptu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Nu nepykit...
Atsakyti
kartais kai paskaitau mamyčių klausimus tai baisu pasidaro...kaip iš akmens amžiaus... kokie dar pleistrai? kokios dar ausis lyginančios kepurės? blink.gif
tai yra įgimta ir net lygintuvu ausų neišlyginsit. padės tik plastikos chirurgai. iki 45 laipsnių ausys nelaikomos atlėpusiomis. tai vadinama kosmetiniu defektu. jei ausytės atvipusios 45 laipsnius ir daugiau tai yra ausų atvipimas, kuris koreguojamas operacijomis. yra galimybė net pasidaryti nemokamai. bet čia reikia gilintis. beje, nejuokinkint su pasakymu, kad "mano ir vyro ausys normalios, tai ir vaikas to negalėjo paveldėt". paveldimi genai net tik iš tėvų. genofondas siekia kur kas toliau net nei proseneliai. mūsų džiaugsmo viena ausytė palėpusi. ieškojom iš ko galėjo paveldėt. aišku pasidarė peržiūrėjus prosenelių ausis, radom nusikaltėlę, iš kurios paveldėta lotuliukas.gif .tad tėvų genai dar ne viskas. išvada: nekankinkit vaikų, nepadės jokios mechaninės priemonės, ir paieškokit apie tai literatūros internete. jos apstu.
Atsakyti
tik va idomu kaip cia gaunasi g.gif jei gimsta graziomis ausytemis,o paskui atvimpa g.gif
Atsakyti