Įkraunama...
Įkraunama...

Kad neatlėptų ausytės

na, ausytes tikrai neatlėpsta nuo to, kad vaikutį laikome be kepurytės lotuliukas.gif
čia genai , paveldėjimas savo padaro mirksiukas.gif
Atsakyti
Man net gaila maziulio,kai pabunda,tai viena,tai kita ausytes nuguletos,raudonos verysad.gif uz tai ir supanikavau blush2.gif
Bet aciu visoms uz jusu nuomones mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eegle @ 2006 12 03, 19:45)
na, ausytes tikrai neatlėpsta nuo to, kad vaikutį laikome be kepurytės lotuliukas.gif
čia genai , paveldėjimas savo padaro mirksiukas.gif


Sutinku
Atsakyti
O maniškis tai ausų galiukai visada užsiriečia, man seselė dar ligoninėje liepdavo prižiūrėt sako taip ir iks susiraičiusios, tai aš labai pergyvenau, bet kaip aš jas prižiūrėsiu naktį, kad jis raitosi n-kartų ir į vieną pusę sukasi ir į kitą doh.gif
Bet pagalvojau, kad čia vėl senų žmonių išmislai ir nusprendžiau nepergyvent rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2006 12 06, 16:25)
O maniškis tai ausų galiukai visada užsiriečia, man seselė dar ligoninėje liepdavo prižiūrėt sako taip ir iks susiraičiusios, tai aš labai pergyvenau, bet kaip aš jas prižiūrėsiu naktį, kad jis raitosi n-kartų ir į vieną pusę sukasi ir į kitą  doh.gif
Bet pagalvojau, kad čia vėl senų žmonių išmislai ir nusprendžiau nepergyvent  rolleyes.gif



diena as ir visad pataisau,bet nakti tai jau nelabai iseina verysad.gif
gal sakau jam kaip sportininkui uzdeti ta juosta ant galvos lotuliukas.gif
Atsakyti
jau kokias ausytes padarėte su tėčiu, tokios ir bus lotuliukas.gif , jei tėveliai atlėpausiai, tai didelė tikimybė, kad ir vaikiukas bus atlėpausiukas, bet nebūtinai taip turi būti, gal seneliai labai gražias ausis turėjo, ir vaikiukas jas paveldės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eegle @ 2006 12 03, 18:45)
na, ausytes tikrai neatlėpsta nuo to, kad vaikutį laikome be kepurytės lotuliukas.gif
čia genai , paveldėjimas savo padaro mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(eegle @ 2006 12 07, 19:24)
jau kokias ausytes padarėte su tėčiu, tokios ir bus lotuliukas.gif , jei tėveliai atlėpausiai, tai didelė tikimybė, kad ir vaikiukas bus atlėpausiukas, bet nebūtinai taip turi būti, gal seneliai labai gražias ausis turėjo, ir vaikiukas jas paveldės lotuliukas.gif


cia ne genai, o kaip man aiskino plastikos chirurgas tiesiog nesusiformuoja ausytes kremzle blush2.gif
Atsakyti
as taip pat pritariu, kokias padarete tokios ir bus biggrin.gif
nors mano drauge kai tik susilaukiau, sako tik saugok ausytes, kad po to neatleptu, nes josios dukryte tokios atlepusios gerokai. o kad pas ja pacia lygiai tokios pat ausys, nepasiziuri. lotuliukas.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nesamonė,kad be kepurės atlėpsta ausys schmoll.gif Mano du neatlepausiai,nors be kepurių būdavo,tikiuos ir mažiukės ausytės bus gražios ax.gif
Atsakyti
As taip pat pradzioje del savo sunaus ausyciu pergyvenau labai... Mama ir uosvene taip buvo man ausis iszyzusios, kad tu tik ziurek, kad su kepuryte visada butu. Bet gydytoja griestai uzdraude visada su kepurele laikyt vaika. O del atlepimo ausu pasake tik tiek - kaip nulemta genu taip bus ir nuo to vaiko neapsaugosi net ir lipnia juosete ausis priklijuodama smile.gif. Nuo to karto nebetikiu jokiomis senu bobuciu pasakomis bei nebekankinu vaiko ir ausytes labai grazias turime.
Atsakyti
neįmanoma atlėpinti vaikui ausyčių schmoll.gif , jų forma jau įgimta ir nieko čia jau nepakeisi biggrin.gif
Atsakyti