Įkraunama...
Įkraunama...

Kad neatlėptų ausytės

na net nereikia kreiptis i privacios plastikos chirurgijos klinika, sio tipo operacijos (butwent atlepusiu ausiu) daro kaune treciojoje ligonineje , mano drauge daresi neseniai , jai kainavo apie 700 ar 1000lt ir viska puikiai atliko.
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 09 19, 09:00)
na net nereikia kreiptis i privacios plastikos chirurgijos klinika, sio tipo operacijos (butwent atlepusiu ausiu) daro kaune treciojoje ligonineje , mano drauge daresi neseniai , jai kainavo apie 700 ar 1000lt ir viska puikiai atliko.



o jai tik vienos ausies dare?
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2010 09 02, 18:08)
mūsiškė gimė prigludusiom ausytėm o apie 2-3 mėn jos pradėjo atsilėpinėt unsure.gif - tai kur čia ta genetika?  g.gif

Maziems vaikams, mazdaug iki metuku ausytes yra atlepusios, nes virsutines ausies kremzle dar minkstute ir galvytes kaulai auga, transgormuojasi kaukoles forma. Jei vaikelis paveldejo is teveliu atlepusiais ausytes jojios kepures ar pleistrai nepades, tik operacija (bet nuo jos gali vis agyvenima skaudeti ausys pvz. pries lietu). O jei ausytes normalios, tai jos susitvarkys su amziumi ir nebus atlepusios. Mano dukrytei nera is ko paveldeti atlepausiskumo, todel nesijaudinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 09 20, 12:38)
Maziems vaikams, mazdaug iki metuku ausytes yra atlepusios, nes virsutines ausies kremzle dar minkstute ir galvytes kaulai auga, transgormuojasi kaukoles forma. Jei vaikelis paveldejo is teveliu atlepusiais ausytes jojios kepures ar pleistrai nepades, tik operacija (bet nuo jos gali vis agyvenima skaudeti ausys pvz. pries lietu). O jei ausytes normalios, tai jos susitvarkys su amziumi ir nebus atlepusios. Mano dukrytei nera is ko paveldeti atlepausiskumo, todel nesijaudinu smile.gif

as irgi taip pat girdejau, kad dek nedejus tas kepurytes, jei bus igimta tai vistiek atleps, jei nera is ko paveldet- ausytes susitvarkys. as daug kudikiu maciau su atlepusiom ausytem, kai paaugo viskas buvo tvarkoj. mano pupos irgi siek tiek atrodo lyg butu atlepusios, bet pas mus giminej nera ne vieno atlepausiuko, tai nepergyvenu ir laukiu kol susitvarkys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2010 09 22, 18:22)
as irgi taip pat girdejau, kad dek nedejus tas kepurytes, jei bus igimta tai vistiek atleps, jei nera is ko paveldet- ausytes susitvarkys. as daug kudikiu maciau su atlepusiom ausytem, kai paaugo viskas buvo tvarkoj. mano pupos irgi siek tiek atrodo lyg butu atlepusios, bet pas mus giminej nera ne vieno atlepausiuko, tai nepergyvenu ir laukiu kol susitvarkys biggrin.gif



o kodel pas kitus zmones: viena atlepus, o kita ne?
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 09 20, 12:38)
Maziems vaikams, mazdaug iki metuku ausytes yra atlepusios, nes virsutines ausies kremzle dar minkstute ir galvytes kaulai auga, transgormuojasi kaukoles forma. \

Mano dukrytei nera is ko paveldeti atlepausiskumo, todel nesijaudinu smile.gif

šito dar negirdėjau. tik pati pastebėjau labai daug vaikučių atlėpausiukų g.gif negali juk visi tokie ir likti. kažkaip ir pati pradėjau mąstyti ar tik ne nuo galvytės formos čia taip viskas atrodo.

tai jos šiek tiek atlėpę dabar? g.gif
Atsakyti
Maniskio sunaitelio ir atlepe ausytes, bet daugaiu ausyciu galiukai nei pacios ausytes. Mano tevas turi atlepusias ausis, bet pas mane ausys normalios ir mano vyras turi net labai prigluduses ausis. Vaikysteje, kaip ziureiu savo nuotraukas, buvau ir kaip mazylis mano tokiom ausytem. Suejus 2 metams susitvarke pas mane viskas, tai laukiu ir tikiuosi, kad mano tevo genai neislys unsure.gif
Atsakyti
atlepimas ausu buna genai paveldeti , jokiom kepurem ju neprispausit ax.gif
Atsakyti
Mazu vaiku ausytes labai minkstos, todel lengvai lankstosi. Kad apsaugoti nuo to mes dedavom kepurytes, o veliau klyjuodavom pleistriuku pacius galiukus taip mums patare gydytoja, nes pavyzdziui miegant ausytes daznai uzsilenkdavo, arba galiukai budavo atsikise. Veliau kai ausytes pasidare stipresnes nebe reikejo nieko, viskas labai grazu smile.gif bet aisku, jei jau butu tikrai atlepusios tai manau cia jau nepadetu nei kepurytes nei klyjavimai g.gif
Atsakyti
Dukrytei dedavom kepuryte, bet ausytes labiau atsikise negu brolio.Jau kai gime matesi, kad nera prilipusios, o va sunus kai gime, tai ausytes prigludusios prigludusios buvo.Dabar tik ausu galiukai uzsilenkia miegant, bet kai pabuna neprispaustos vel atsistato atgal.Matyt kad igimti tie visi atlepimai.
Atsakyti
QUOTE(auduse @ 2010 10 30, 20:01)
atlepimas ausu buna genai paveldeti , jokiom kepurem ju neprispausit  ax.gif


pritariu thumbup.gif musu lelyte paveldejo tecio atlepusias ausytes smile.gif gal kai plaukucei uzaugs netaip matysis blush2.gif
Atsakyti
negalima nieko daryti, ausytes dar neproporcingos galvytes dydziui doh.gif nieko neklijuokit ir nekankinit vaiku!
Atsakyti