Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis (2 tema)

as kazkaip neisivaizduoju eco odos blush2.gif dabar tap madinga eco viskas eco
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 15 spalio 2010 - 14:58
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 10 15, 15:58)
as kazkaip neisivaizduoju eco odos  blush2.gif dabar tap madinga eco viskas eco
lotuliukas.gif


vat butent ax.gif
Papildyta:
QUOTE(daiva_z @ 2010 09 11, 12:06)
Sveika, šis audinukas kainavo 15 lt/m.

Ačiū  4u.gif
Labiausiai jis tinka Justinui-ir atsiseda, ir atsigula  bigsmile.gif


Gal isduosite paslaipti kur toki ar panasu audinuka galima isigyti? Beje, kokiame mieste pirkote?
Atsakyti
Vilniuje, Audejo pard. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2010 10 15, 19:01)
Vilniuje, Audejo pard.  4u.gif


aciu smile.gif
Atsakyti
du panašius pasiuvau smile.gif
user posted image
Atsakyti
mergaitės, temos pradžioje yra dvi nuorodos į sėdmaišių brėžinukus, tačiau tie puslapiai nebeegzistuoja. unsure.gif gal galite atsiųsti brėžinuką į mano el. paštą? 4u.gif būsiu be galo dėkinga

ot nekantri aš. doh.gif jau radau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zylute1: 21 spalio 2010 - 13:31
QUOTE(Lutė @ 2010 10 11, 11:28)
merginos, o populiariausias yra Kauno šilas su tom granulėm, o kitur gal kur yra, domina labai kiekiai ir kainos internete nieko doro nerandu  4u.gif  blush2.gif
Papildyta:
granulės čia gal pigiau

siandien pirkau nemencinej didziuli maisa granuliu, 5kg su virsum, mokejau 80lt, (15lt/kg). smile.gif zadejo jie ir i vilniu atvezt, i kalvariju g., kazkur prie baldu rojaus. cia ju internetinis psl http://www.prokma.lt/, reikia siskambint ir klaust ar yra. O paprasciausia aisku nuvaziuot i pacia gamykla ir pasiimt, nes sake jei ir atveza i vilniu, tai tik kelis maisus, kuriuos greit isgraibsto. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zydraaake @ 2010 10 21, 14:44)
siandien pirkau nemencinej didziuli maisa granuliu, 5kg su virsum, mokejau 80lt, (15lt/kg). smile.gif zadejo jie ir i vilniu atvezt, i kalvariju g., kazkur prie baldu rojaus. cia ju internetinis psl http://www.prokma.lt/, reikia siskambint ir klaust ar yra. O paprasciausia aisku nuvaziuot i pacia gamykla ir pasiimt, nes sake jei ir atveza i vilniu, tai tik kelis maisus, kuriuos greit isgraibsto.  mirksiukas.gif

as pries kelis metus is ju prikau, tai geros granules, o dabar Ermitaze pirkau, tai nepalyginsi, Ermitazas slamsta pardavineja.
Atsakyti
Daiva_z -noriu pasitikslinti: Jūsų sėdmaišio dugnas ir viršus - apskritimai - apie 90 cm ir 22 cm skersmens?
o tos keturios detalės - tai trapecijos? vienodos? t.y. viršs 18 cm, apačia 70 cm, o statmuo 100 cm. Ar teisingai viską supratau? g.gif

Daiva_z, dar labai noriu paklausti kiek isplatinote tas 4 detales, turiu galvoje, jos yra laso formos, todel nuo apacios, breziant linija link virsaus, ja reikejo isgaubti. Taigi, man idomu kiek cm uzdejote isgaubimui?
Papildyta:
QUOTE(Lutė @ 2010 10 11, 11:28)
merginos, o populiariausias yra Kauno šilas su tom granulėm, o kitur gal kur yra, domina labai kiekiai ir kainos internete nieko doro nerandu  4u.gif  blush2.gif
Papildyta:
granulės čia gal pigiau

Idomu, ar tikrai cia pigiau nei "Kauno sile" g.gif ? Gal yra zinanciu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renaciuke555: 23 spalio 2010 - 11:55
Sveikos,

Norejau pasiteirauti del uzpilo. Pasiuvau sedmaisi "Zaiba Makvyna" ir vargstu su uzpildu. Kokios tos granules yra niekaip nesuprantu. Paskaiciau, kad galima "MOKI VEZI" nusipirkti ir nusipirkau kazkoki S.... Taip nervina, uzpildziau, bet visas sedmaisis trata bandant ant jo atsisesti.
Sakiau, kad man sedmaisiui reikia granuliu ir sias padave.

Pacios pirmos nuotraukoje - Perdirbtos statybinės, stambios doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
http://www.polistiro...usys_kainos.php doh.gif doh.gif doh.gif

Net nepasitikrinau ka perku doh.gif

O kaip suprantu man reikejo tu kaip trecioje foto:

Sėdmaišiams, minkštiems baldams - EPS 70
http://www.polistiro...usys_kainos.php

Tai tos kur trecioje foto idetos, jos netrates sedantis? Visa diena prasiuvau ir taip susimoviau su tuo uzpilu doh.gif

Kur Siauliuose rasti man to uzpilo dabar verysad.gif Vaiko gimtadienis uz keliu dienu ir negaliu baigti to sedmaisio doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti