Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis (2 tema)

na jaučiu ir aš nesusilaikysiu nepasisiuvus sėdmaišio doh.gif Reiktų vaikams pasiūti, o tai neturi jie kur patogiai sėdėti savo kambary... Kur galima gauti padorios dirbtinės odos? g.gif Gal ir kainas maždaug žinot?
Atsakyti
Ar nieks dar nebuvote Ermitaze? Kaip ten su tais granulemis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2010 09 13, 11:46)
Ar nieks dar nebuvote Ermitaze? Kaip ten su tais granulemis?  g.gif

vakar jau nebebuvo, sestadieni viena maisa pasiemiau, bet tragiskos jos, ten tarkuotos granules, tokie dideli burbulai, ir pilkos jos, supyliau i sedmaisi, tai ne kas, bet daug lengvesnis nei seniasnis sedmaisis.... sake savaites pradzioj turetu atvezt....
Atsakyti
sakykit, kokias medžiagas naudojat sėdmaišiui? mačiau populiaru dirbtinė oda, kas dar kokias?
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2010 09 13, 18:09)
sakykit, kokias medžiagas naudojat sėdmaišiui? mačiau populiaru dirbtinė oda, kas dar kokias?


baldini gobelena 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(delfinyte @ 2010 09 13, 14:37)
vakar jau nebebuvo, sestadieni viena maisa pasiemiau, bet tragiskos jos, ten tarkuotos granules, tokie dideli burbulai, ir pilkos jos, supyliau i sedmaisi, tai ne kas, bet daug lengvesnis nei seniasnis sedmaisis.... sake savaites pradzioj turetu atvezt....


o kokia kaina? Ir uz koki kieki?
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2010 09 13, 18:17)
o kokia kaina? Ir uz koki kieki?

pakankamai didele beveik 38 lt uz 0,3 kubo, su aciu kortele nuolaida pritaike ti gavosi beveik 30lt.
Atsakyti
Skaičiau, skaičiau... sugundėt čia mane, pasisiuvau ir aš sėdmaišį. Dyyydelis toks gavos kleckas lotuliukas.gif Gulėt bais patogu... atsisėdau ir vos neužmigau doh.gif Rimtai... gal čiužinys su tom granulėm irgi neblogai tiktų g.gif

O dabar dar turiu klausimą. Gal kas bandėt jau siūt tuos visokius forminius sėdmaišius. Na, pavyzdžiui, kad ir fotelio formos... Kaži, ar ta forma išsilaiko ir atsisėdus, ar ji tik laisvoj padėty tokia graži? cool.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, kai siuvate sėdmaišius iš dirbtinės odos, ar ant dugno irgi įsiuvate užtrauktuką, juk odos neišskalbsi:)
Atsakyti
QUOTE(orbeta @ 2010 09 15, 12:46)
Noriu paklausti,  kai siuvate sėdmaišius iš dirbtinės odos, ar ant dugno irgi įsiuvate užtrauktuką, juk odos neišskalbsi:)

Aš irgi galvoju apie sėdmaišį iš odos. Tai mąstau, kad gal nei užtrauktuko, nei vidinio pamušalo nereik. A kam? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(orbeta @ 2010 09 15, 12:46)
Noriu paklausti,  kai siuvate sėdmaišius iš dirbtinės odos, ar ant dugno irgi įsiuvate užtrauktuką, juk odos neišskalbsi:)

Uztrauktukas reikalingas kad butu galima sedmaisi bet kuriuo metu papildyti. O ir kaip zadate uzsiuti jau pripildyta sedmaisi? ? Bus sudetinga ir nepatogu.
Atsakyti
Sveikutes auksarankes mirksiukas.gif gal kuri galetu man pasiuti vaikiska medizagini sedmaisi?
Beje lenny aciu uz sios temos nuoroda.Del pufo vis dar galvoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2010 09 15, 12:38)
Skaičiau, skaičiau... sugundėt čia mane, pasisiuvau ir aš sėdmaišį. Dyyydelis toks gavos kleckas lotuliukas.gif Gulėt bais patogu... atsisėdau ir vos neužmigau doh.gif Rimtai... gal čiužinys su tom granulėm irgi neblogai tiktų g.gif

kokio dydžio iškarpas darei? biggrin.gif maniškės granulės vis dar maišuose doh.gif
Atsakyti