Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis (2 tema)

QUOTE(VikioMa @ 2010 08 23, 12:09)
beje, granules tos "teisingos" - pustos eps70

o man dar iškilo klausimukai keli:

tos pustos eps70 - tai čia smulkiausios granulės? ar stambiausios? kokias geriau dėt į sėdmaišį, (kažkur sėdmaišio temoje užskaičiau, kad geriau stambesni burbuliukai.)
kiek sutelpa į vieną vidutinio dydžio sėdmaišį? 1,5 maišo? (0,3 kubo?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 27 rugpjūčio 2010 - 10:29
QUOTE(Lindra @ 2010 08 27, 11:28)
o man dar iškilo klausimukai keli:

tos pustos eps70 - tai čia smulkiausios granulės? ar stambiausios? kokias geriau dėt į sėdmaišį, (kažkur sėdmaišio temoje užskaičiau, kad geriau stambesni burbuliukai.)
kiek sutelpa į vieną vidutinio dydžio sėdmaišį? 1,5 maišo? (0,3 kubo?)


eps70 tikrai nėra smulkiausios (buvau radus, kad pagalvėms naudoja ypatingai smulkias - eps200), mano sėdmaišiui šitos tiko smile.gif o sutalpinau iškart 1,5 maišo, ir dabar po pusmečio žadu supilt dar pusę - vaikui aktyviai naudojant "susisėdėjo"...
Atsakyti
Sveikos,
na man atrodo, kad užsikrėčiau ir aš doh.gif lotuliukas.gif Ryt žadu nusipirkti medžiagos ir bandyti siūti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2010 08 28, 15:10)
Sveikos,
na man atrodo, kad užsikrėčiau ir aš  doh.gif  lotuliukas.gif Ryt žadu nusipirkti medžiagos ir bandyti siūti  ax.gif



Ir as ir as doh.gif
Na taip uzsimaniau pasisiuti, kad rytoj jau bandysiu smile.gif
Labai aciu uz issamia informacija 4u.gif visoms
Atsakyti
Jau sukirpau šonus, bet doh.gif Mergaitės kaip paskaiciuot apskritimų spindulio ilgį blush2.gif Trapecijos kraštinės 70x20 cm. (4 vnt)
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2010 08 30, 18:29)
Jau sukirpau šonus, bet  doh.gif Mergaitės kaip paskaiciuot apskritimų spindulio ilgį  blush2.gif Trapecijos kraštinės 70x20 cm. (4 vnt)

p=2*pi*r
70=2*3,14*r
r=4*70/6,28

o maziasnio
r=4*20/6,28
Atsakyti
aciuks.gif
Atsakyti
Labas, merginos, prašom pasidalinti kur nusipirkti granulių g.gif Senukai neturi verysad.gif
Veiksmas-Vilniuje.
labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2010 08 31, 14:08)
Labas, merginos, prašom pasidalinti kur nusipirkti granulių  g.gif Senukai neturi  verysad.gif
Veiksmas-Vilniuje.
labai ačiū  4u.gif


o Ermitaze ziurejai? As rytoj irgi zadu vaziuoti pirkti. O kurie Senukai neturi? Banginije ziurejai ar Ukmerges g.?
Atsakyti
Senukai neu tie, nei tie sad.gif
O ermitaze-neziurejau. Reikia paskambinti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2010 08 31, 17:33)
Senukai neu tie, nei tie sad.gif
O ermitaze-neziurejau. Reikia paskambinti  unsure.gif


Siandien nuvaziuosiu pasiziuresiu Ermitaze.
Atsakyti
Buvau vakar Ermitaze, tai pasake, kad pirmadieni bus 4u.gif
Atsakyti