Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis (2 tema)

QUOTE(*Kristinute* @ 2010 08 17, 12:08)
jau viska radau  ax.gif

kur radai granuliu?
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2010 08 17, 13:11)
kur radai granuliu?


granuliu dar neradau,bet radau kur ieskot.skambinsiu i kauno sila rietave,nes man ten arciausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VikioMa @ 2010 08 17, 11:14)

O aš patarčiau dar pasiskambint į Kauno šilą ir pasiklausinėt, ar jie kur nors į Vilnių neveža savo produkcijos, t.y. į kokį nors prekybcentrį. Nes pvz.man labai nuskilo - jie iš Rietavo padalinio į Klaipėdą veža, tai čia jau tik vietoj parsivežt reikėjo..  mirksiukas.gif tik kubo (5 maišų) į savo mašiniuką nesutalpinau, teko per 2 kt. važiuoti  biggrin.gif

ačiū už patarimą, o mašinukas kokios markės ar kelių durų, kad netilpo ? Aš čia kad žinot ar pačiai važiuot, ar kokį vyrioką su "rimta" mašina samdyt
Atsakyti
Skaiciuokit pagal masinos turi, vienas maisas 200 litru, paprastai i bagazine telpa 1 maisas, i salona 2. jei universalas arba vienaturis, - vienu kartu sutalpinsit 5-7 maisus.

Pyragaiti ar radote grikiu lukstu , (nepamenu ar rasiau jums kur ieskoti blush2.gif ) Kada isvysime rezultata?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lenny: 17 rugpjūčio 2010 - 19:38
labas vakaras, zadejausi lenny paskambinti sia savaitele, bet dar neskubesiu pabandysiu pati gal iseis pasisiuti blush2.gif tik va ar issiuvinetumet jus mums toki uzrasiuka kaip ten su tuo vardeliu Ignas ir gimimo metais?
Atsakyti
QUOTE(VikioMa @ 2010 08 17, 11:14)
O aš patarčiau dar pasiskambint į Kauno šilą ir pasiklausinėt, ar jie kur nors į Vilnių neveža savo produkcijos, t.y. į kokį nors prekybcentrį. Nes pvz.man labai nuskilo - jie iš Rietavo padalinio į Klaipėdą veža, tai čia jau tik vietoj parsivežt reikėjo..  mirksiukas.gif tik kubo (5 maišų) į savo mašiniuką nesutalpinau, teko per 2 kt. važiuoti  biggrin.gif

o čia tai geros naujienos bigsmile.gif ar jūs skambinot tiesiai į rietavo padalinį ir užsisakėt? iki kur atvežė? kokios granulės? ar tos tikrosios? ne tos vadinamos šiukšlės? ir kiek kainavo? labai dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 17 rugpjūčio 2010 - 22:28
QUOTE(gile:) @ 2010 02 22, 09:18)
user posted image

Pagaliau prisiruosiau ikelti foto su savo siutais sedmaisiais cool.gif
Pirmasis sedmaisis toks mini - tinkamas mazam meskuciui (uzpildziau kruopomis), o antrasis tai didokas doh.gif praktiskai dviese galima sedeti doh.gif


labai faini maisai! Gal galetumete pasidalinti antrojo maiso brezinukais ir ismatavimais? buciau labai dekinga!
Atsakyti
sveikos,
parasiau ir prapuoliau - del masinos dydzio jau lenny gerai atsakė, maniske renute19 niekaip 5 maisu nepaeme, bandziau 4 sutalpint, tai 1 maisas praplyso ir nuo sausio men iki siol granules dar vis tenka prasiurbliuot biggrin.gif
beje, granules tos "teisingos" - pustos eps70, nors jie prekiauja ir tom maltom, tai reikia sakyt kokiu nori.
tuo metu (sausi) kubas kainavo 115 Lt, atvezimas is Kauno-Rietavo i Klaipeda - nieko smile.gif siaip labai malonus zmones ten, i az galeciau tel. ir el.p. adresa zmogaus, su kuriuo bendravau, parasyt.
klaipedoj jie takart veze i "gulbe", bet vairuotojas klause ir kur gyvenu - jis su fura, tai jei buciau kokioj pagrindinej gatvej jam pakeliui, butu ir prie namu atidaves smile.gif
Atsakyti
Sveikos!

Gal netycia kuri turite kazkokio tokio panasaus iskarpas?
http://www.idejosnam...y_brown_aks3106

Atsakyti
QUOTE(VikioMa @ 2010 08 23, 12:09)
sveikos,
parasiau ir prapuoliau - del masinos dydzio jau lenny gerai atsakė, maniske renute19 niekaip 5 maisu nepaeme, bandziau 4 sutalpint, tai 1 maisas praplyso ir nuo sausio men iki siol granules dar vis tenka prasiurbliuot biggrin.gif
beje, granules tos "teisingos" - pustos eps70, nors jie prekiauja ir tom maltom, tai reikia sakyt kokiu nori.
tuo metu (sausi) kubas kainavo 115 Lt, atvezimas is Kauno-Rietavo i Klaipeda - nieko smile.gif siaip labai malonus zmones ten, i az galeciau tel. ir el.p. adresa zmogaus, su kuriuo bendravau, parasyt.
klaipedoj jie takart veze i "gulbe", bet vairuotojas klause ir kur gyvenu - jis su fura, tai jei buciau kokioj pagrindinej gatvej jam pakeliui, butu ir prie namu atidaves smile.gif


sveiki,

patrasykit i az kontaktus,nes kaip tik galvojau kam cia reik skambint i rietava ax.gif
Atsakyti
o gal kas Kaune zinot,parduotuviu,kur galima isigyti baldiniu audiniu?
Atsakyti
Sveikos,
noreciau pasisiuti fotelio tipo sedmaisi. gal kuri siuvot ir iskarpas turit? buciau labai dekinga mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti