Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis (2 tema)

Sveikos, gal kas žinote, kur galima nusipirkti grikių lukštų užpildui ? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,


Noriu siūti kriaušės formos sėdmaišiuką. Vat kažkas tokio (tikiuosi lenny nepyks, kad pasiskolinu foto):
user posted image

Brėžinukas kaip suprantu toks (du apskritimai ir 4 trapecijos):
user posted image

Turiu kelis klausimus, gal kas padės man:
1. Kiek cm daryti mažąjį ir didelį apskritimus, kad sėdmaišis nebūtų griozdas, bet būtų patogus sėdėti suaugusiam (galvojau apatinį 80 cm, viršutinį 20 cm)?
2. Kokio aukščio daryti tą trapeciją (manau gal 90 cm-1 m.)? Ir kokius jos šonus iškirpti, kaip 1. ar kaip 2. (su išgaubimu ar be)?
3. Iš kokio audinio siūti vidinį maišą, kuris nebus skalbiamas?
4. Kokiu būdu pritvirtinti vidinio maišo viršų su išorinio maišo viršumi, kur bus priiūta rankena sėdmaišio supurtymui, kad jį purtant abu maišai "pasiimtų".

Uoj kiek prirašiau..... Bet gal kas ras minutėlę atsakyti...
Atsakyti
Tiesa sakant nesu suzaveta kad mano iskarpos nagrinejamos viesai, kita vertus tai reiskia pripazinima thumbup.gif
Mastote teisinga linkme, tik proporcijos kitokios. Jeigu sedmaisis nebus skalbiamas, vididnis maisas nebutinas.
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2010 06 29, 12:01)
Tiesa sakant nesu suzaveta kad mano iskarpos nagrinejamos viesai, kita vertus tai reiskia pripazinima  thumbup.gif
Mastote teisinga linkme, tik proporcijos kitokios. Jeigu sedmaisis nebus skalbiamas, vididnis maisas nebutinas.


Ačiū lenny smile.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt pašnibždėti kur Vilniuje tų granulių ieškoti, nes kiek ieškau, tai tik Kaunas ir vakarinė Lietuvos dalis g.gif
Atsakyti
QUOTE(CDA @ 2010 08 16, 13:31)
Gal galėtumėt pašnibždėti kur Vilniuje tų granulių ieškoti, nes kiek ieškau, tai tik Kaunas ir vakarinė Lietuvos dalis  g.gif

As pirkau Nemencineje, Svencioniu gatvej yra ju gamykla, tiesa nepigiai gaunasi 1kg 15lt, bet cia tos gerosios ne siuksles, jei dar domins , parasykit i AZ , duosiu kontaktus
Ta pacia proga noriu labai padekoti gile:) uz atsakyta zinute ir atsiusta brezinuka- bus sekantis mano tikslas, aciu Jums 4u.gif O kol kas pasidalinsiu kas gavosi man su pirmu bandymu... blush2.gif prakeikiau visus aplink, nes siuti bandziau po 10 metu pertraukos.... doh.gif Turbut ,kaip "zaliai" pasirinkau pirmam kartui dirbtine oda neapmastydama, isejo, bet jau tokios kreivos siules...ir dar uztrauktuko negalejau isut , labai trauke ir raitojosi.....nezinau ar cia siuveja bloga ar siuvimo masina...
user posted image
Atsakyti
toza, nera uz ka dekoti, tik tiesa i mano sedmaisi buvo supilti 2 dideli maisai granuliu, bet va dabar jis issisedejo ir laisvai galima butu supilti dar ir trecia maisa doh.gif bet kolkas rankos iki sio reikalo neprieina.
O Tavo sedmaisiukas irgi labai fainas smile.gif,o kas cia per medziaga ir kiek uzpilo i ji supyliai?

CDA Kaune granules pigiausios (kai as domejausi maiso kaina
Vilniuje (kazkokia firmele internete prekiauja) pigiausiai 0,2 kubo (1 maisas) kainavo 50.lt (kokybe nezinau net kokia), o Kaune 1 kubas (5 maisai) 115 lt. kainu skirtumas nerealus )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gile:): 17 rugpjūčio 2010 - 06:41
QUOTE(gile:) @ 2010 08 17, 06:14)
toza, nera uz ka dekoti, tik tiesa i mano sedmaisi buvo supilti  2 dideli maisai granuliu, bet va dabar jis issisedejo ir laisvai galima butu supilti dar ir trecia maisa doh.gif bet kolkas rankos iki sio reikalo neprieina.
O Tavo sedmaisiukas irgi labai fainas smile.gif,o kas cia per medziaga ir kiek uzpilo i ji supyliai?

CDA Kaune granules pigiausios (kai as domejausi maiso kaina
Vilniuje (kazkokia firmele internete prekiauja) pigiausiai 0,2 kubo (1 maisas) kainavo 50.lt (kokybe nezinau net kokia), o Kaune 1 kubas (5 maisai) 115 lt. kainu skirtumas nerealus )

Dirbtine oda cia, o supyliau as granuliu tikrai nemazai, apie 400litru, tas mano maisas labai didziulis gavosi, tik jausmas kad granuliu galetu buti ir maziau, kietokas:)
Atsakyti
QUOTE(gile:) @ 2010 08 17, 07:14)
CDA Kaune granules pigiausios (kai as domejausi maiso kaina
Vilniuje (kazkokia firmele internete prekiauja) pigiausiai 0,2 kubo (1 maisas) kainavo 50.lt (kokybe nezinau net kokia), o Kaune 1 kubas (5 maisai) 115 lt. kainu skirtumas nerealus )


o kur cia Kaune,nes kaip tik renku brezinius ir savaitgali eisiu pirkt medziagos.
Atsakyti
toza, gile:) ačiū už atsakymus
QUOTE(gile:) @ 2010 08 17, 07:14)
CDA Kaune granules pigiausios (kai as domejausi maiso kaina
Vilniuje (kazkokia firmele internete prekiauja) pigiausiai 0,2 kubo (1 maisas) kainavo 50.lt (kokybe nezinau net kokia), o Kaune 1 kubas (5 maisai) 115 lt. kainu skirtumas nerealus )

tai gal kada (kai orai "ant Lietuvos" pasidarys žmoniški) galima būtų susikooperuoti ir kartu Kaunan palėkti, ir transportavimas pigiau išeitų mirksiukas.gif
Atsakyti
tai gal kada (kai orai "ant Lietuvos" pasidarys žmoniški) galima būtų susikooperuoti ir kartu Kaunan palėkti, ir transportavimas pigiau išeitų mirksiukas.gif
[/quote]

O aš patarčiau dar pasiskambint į Kauno šilą ir pasiklausinėt, ar jie kur nors į Vilnių neveža savo produkcijos, t.y. į kokį nors prekybcentrį. Nes pvz.man labai nuskilo - jie iš Rietavo padalinio į Klaipėdą veža, tai čia jau tik vietoj parsivežt reikėjo.. mirksiukas.gif tik kubo (5 maišų) į savo mašiniuką nesutalpinau, teko per 2 kt. važiuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristinute* @ 2010 08 17, 08:56)
o kur cia Kaune,nes kaip tik renku brezinius ir savaitgali eisiu pirkt medziagos.


jau viska radau ax.gif
Atsakyti