Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis (2 tema)

user posted image

Pagaliau prisiruosiau ikelti foto su savo siutais sedmaisiais cool.gif
Pirmasis sedmaisis toks mini - tinkamas mazam meskuciui (uzpildziau kruopomis), o antrasis tai didokas doh.gif praktiskai dviese galima sedeti doh.gif

Atsakyti
QUOTE(gile:) @ 2010 02 22, 09:18)
user posted image

Pagaliau prisiruosiau ikelti foto su savo siutais sedmaisiais cool.gif
Pirmasis sedmaisis toks mini - tinkamas mazam meskuciui (uzpildziau kruopomis), o antrasis tai didokas doh.gif praktiskai dviese galima sedeti doh.gif

thumbup.gif o kokios kruopos???
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2010 02 22, 08:51)
thumbup.gif o kokios kruopos???


Perlines smile.gif sukisau i ta maza sedmaisiuka 1 kg doh.gif , bet siaip tai zinoma geriau lelytei ar meskuciui normalus uzpildas (cia tuo metu neturejau jo, o baisiai norejau isbandyti sedmaisio forma...), o antrasis tai pagal visas rekomendacijas uzpildytas sedmaisiu uzpildu. ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif labai gerai gavosi. To maziuko dydi isduoda tik boruzes. kaip supratau, sedmaisiukas lininis? Iki pilno komplekto truksta tik maitinimo pagalves, ir nestuke.gif komplektas paruostas thumbup.gif
Atsakyti
Gile, o galėtum duoti nuorodą, pagal kurią schemą siuvai 4u.gif ir iš karto klausiu, kiek tam didžiajam medžiagos ir užpildų sunaudojai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 22 vasario 2010 - 14:14
QUOTE(gile:) @ 2010 02 22, 08:18)
user posted image

Pagaliau prisiruosiau ikelti foto su savo siutais sedmaisiais cool.gif
Pirmasis sedmaisis toks mini - tinkamas mazam meskuciui (uzpildziau kruopomis), o antrasis tai didokas doh.gif praktiskai dviese galima sedeti doh.gif

Gile super thumbup.gif
Buk gera, pasidalink iskarpa su visais matmenimis tam didesiam sedmaisiui... man jo forma labai wub.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2010 02 22, 11:42)
thumbup.gif  labai gerai gavosi. To maziuko dydi isduoda tik boruzes. kaip supratau, sedmaisiukas lininis? Iki pilno komplekto truksta tik maitinimo pagalves, ir  nestuke.gif  komplektas paruostas thumbup.gif


Aciu Lenny 4u.gif Sedmaisiukai siuti is "zaliavines" medziagos...., galima sakyti, kad linine medziaga, bet ji zymiai tvirtesne ir storesne.(pries tai dar ja isskalbiau nes ji traukiasi kazkur 15 % po skalbimo).
Man labai patogu dabar nestuke.gif jame sedeti/guleti smile.gif salia dar telpa dukra ir suo kartais sveriantis 30kg. isitaiso doh.gif
O puiki mintis del maitinimo pagalves super thumbup.gif nepagalvojau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Coccinela @ 2010 02 22, 12:13)
Gile, o galėtum duoti nuorodą, pagal kurią schemą siuvai  4u.gif ir iš karto klausiu, kiek tam didžiajam medžiagos ir užpildų sunaudojai  smile.gif


Schemute braiziausi pati, (dalis detaliu paimta is vieno sedmaisio kita is kito sedmaisio schemu kurios pateiktos ankstesniuose psl....galiu duoti persibraizyti, bet ispeju jis labai labai didelis lotuliukas.gif nuotrauka to neisduoda...) Matmenis didinausi pagal savo norus (tiksliau norejau, kad vyras galetu atsisedes padeti patogiai galva, nes jo ugis 192 ). Tat sedmaisiui sunaudojau kazkur 4,30 metru medziagos ir pripyliau 0,4 kubo uzpildo (t.y. du maisai, bet dabar reikia dar manau puse maiso supilti nes issisedejo truputuka...)

Papildyta:
QUOTE(Makra @ 2010 02 24, 19:18)
Gile super  thumbup.gif
Buk gera, pasidalink iskarpa su visais matmenimis tam didesiam sedmaisiui... man jo forma labai  wub.gif
aciu  4u.gif


Tikrai negaila, bet kolkas turiu tik dideles iskarpas, galiu pasiulyti persibraizyti, 4u.gif O skaiciavimai visi sukeverzoti ant tokios skiautes, kad baisu rodyti.... doh.gif Bet ziuriu Jus is Kauno...hmm tuomet kai turesiu laiko padarysiu mini brezinuka su cm. ir atsiusiu....
Atsakyti
Tikrai simpatiski sedmaisiai, o cia tokios iskarpos darytos ar tiesiog taip isformuojama forma, kad atrofo kaip sofkute ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gile:) @ 2010 02 25, 15:28)
Tikrai negaila, bet kolkas turiu tik dideles iskarpas, galiu pasiulyti persibraizyti, 4u.gif O skaiciavimai visi sukeverzoti ant tokios skiautes, kad baisu rodyti.... doh.gif Bet ziuriu Jus is Kauno...hmm tuomet kai turesiu laiko padarysiu mini brezinuka su cm. ir atsiusiu....


Na, keverzones manes negazdina lotuliukas.gif Man svarbu matyti nors ranka pabraizytus brezinukus, kaip tokia forma isgauti (dydi proporcingai susimazinciau), nes nesinori tokiu visiskai "beformiu", o Lenny sedmasiai, e konkrecios ir tikslios iskarpos, mano sugebejimams per "auksto pilotazo" rolleyes.gif Kai bus nuotaika ir nestuke.gif leis, prasau atsiusk man i pasta kbudriene@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2010 02 25, 14:01)
Tikrai simpatiski sedmaisiai, o cia tokios iskarpos darytos ar tiesiog taip isformuojama forma, kad atrofo kaip sofkute ?  ax.gif


Iskarpos padeda sedmaisiui suteikti forma smile.gif bet sedmaisis vistiek lieka sedmaisiu... formuojasi prie kiekvieno zmogeliuko gabaritu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Makra @ 2010 02 26, 08:47)
Na, keverzones manes negazdina  lotuliukas.gif  Man svarbu matyti nors ranka pabraizytus brezinukus, kaip tokia forma isgauti (dydi proporcingai susimazinciau), nes nesinori tokiu visiskai "beformiu", o Lenny sedmasiai, e konkrecios ir tikslios iskarpos, mano sugebejimams per "auksto pilotazo"  rolleyes.gif Kai bus nuotaika ir nestuke.gif  leis, prasau atsiusk man i pasta kbudriene@yahoo.com  4u.gif


Issigastum smile.gif nes ten ne tik mano skaiciavimai, braukymai, bet ir dukros bandymai susipazinti su liniju-bruksniuku-spalvu pasauliu lotuliukas.gif

Issiunciau brezinuka Tau el. pastu smile.gif atsiprasau, kad taip ilgai, bet savijauta ir daktarai daugiau liepia gulineti tat.... tik dabar prisedau ir perbraiziau doh.gif

Coccinela - atsiusk i AZ ar cia savo el. pasta mestelsiu brezinuka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gile:): 03 kovo 2010 - 12:27
Gile, aciu labai 4u.gif
Atsakyti
didelis, didelis aciu Gilei 4u.gif
Atsakyti