Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis (2 tema)

QUOTE(Kristina498 @ 2009 12 06, 21:44)
Labas , aš gal ir galėčiau pasiūt, tik nežinau ar jums jis patiktų.Vaikučiams šiaip tai aš siuvu sėdmaišius.user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2009 12 08, 23:54)
... nuvažiavau į Kauno šilą sakau granulių reikia, suminėjo jis ten kažkokį kodą, sakau nežinau kodų, bet turi būt rutuliukais, a tai sako pūstų reiškias sėdmaišiui reikia, nu jo sakau dviejų maišų noriu, aha sako reiškias vienam sėdmaišiui, jau išmokinot  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ar į patį Šilą?.. Energetikų gatvėj? Jau ir man granulių reik, tai tikslinuos užtat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2009 12 08, 23:54)
Prisižiūrėjau čia pas jus sėdmaišių įvairiausių ir pati užsimaniau. Bandysiu ir aš siūti, jei gausis galėsiu nuotraukytę įdėt. Šiandien jau nusipirkau granulių. Matau merginos nemenką darbą nuveikusios biggrin.gif , nuvažiavau į Kauno šilą sakau granulių reikia, suminėjo jis ten kažkokį kodą, sakau nežinau kodų, bet turi būt rutuliukais, a tai sako pūstų reiškias sėdmaišiui reikia, nu jo sakau dviejų maišų noriu, aha sako reiškias vienam sėdmaišiui, jau išmokinot  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif EPS-70? taip, jie ten gerai isaukleti, viska zino biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, darbstuoleles!
Mano berniokas uzsimane sedmaisio!!! doh.gif
Pasiulymu laukiu AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alan @ 2009 12 13, 18:35)
Ar į patį Šilą?.. Energetikų gatvėj? Jau ir man granulių reik, tai tikslinuos užtat  ax.gif


Taip granules pirkau Energetikų gatvėj.
Atsakyti
Labas vakaras su šventem 4u.gif Pasisiuvau ir aš sedmaiši rolleyes.gif gal galit kas pasakyti kur Klaipedoje gauti granuliu g.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
va mano siutas sedmaisis 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika852: 31 gruodžio 2009 - 09:18
QUOTE(Vika852 @ 2009 12 31, 10:17)
va mano siutas sedmaisis  4u.gif
user posted image

Su sventem!!! drinks_cheers.gif
Oi koks fainutis 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Saunuole!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2009 12 27, 20:49)
Labas vakaras su šventem 4u.gif  Pasisiuvau ir aš sedmaiši rolleyes.gif  gal galit kas pasakyti kur Klaipedoje gauti granuliu  g.gif Ačiū  4u.gif

Nugi prasau kas nors padekit kur gauti blush2.gif šiandien buvau senukuose ir Ermitaze tai neturejo nezino net kas yra doh.gif
Atsakyti
gal vertetu internete pasieskoti pagal skelbimus smile.gif
Atsakyti
Jau gavau granuliu thumbup.gif didelis ačiū lenny wub.gif
greit parodysiu ir savo pirma sedmaisi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedryte1: 05 sausio 2010 - 16:24
ir kur gi galima klaipedoje gauti? jei nepaslaptis?? blush2.gif
Atsakyti