Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis (2 tema)

Atsiprasau, kad ilysiu kur jus kalbat apie sedmaisius, bet as ruosiuosi siuti Zappy pagalve, o jos uzpildas irgi polisterilo granules, man ju reikia tikrai ne tiek daug po kiek parduoda, na kazkur 1kg, kur galima mazes kieki isigyti g.gif
Atsakyti
Is kokio jus miesto? jei Kaune, pagelbeciau smile.gif Bet pas mane stambesnes granules, pagalvems naudojamos mazesnio dydzio.
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2009 12 03, 21:36)
Is kokio jus miesto? jei Kaune, pagelbeciau smile.gif Bet pas mane stambesnes granules, pagalvems naudojamos mazesnio dydzio.



As is Vilniaus. Aciu labai uz rupesti, gal bandysiu dar kur vilniuj paieskoti.
Atsakyti
Lenny, gal galima jūsų šokoladinio pyrago brėžinuką blush2.gif
Atsakyti
Perverskit keleta puslapiu auksciau, apie iskarpa jau rasiau 367 zinuteje.
Atsakyti
Ačiū už atsakymą. Turiu dar klausimėlių. blush2.gif Ar su paprasta siuvimo mašina ir kojelia jūs siūnate dermantiną? O kaip pripylus sėdmaišį jį gražiai užbaigti (užsiūti) AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Galima siūti ir su paprasta, kartais praistai traukia mašina tai pašlapint reikia vandeniu, o užbaigimo siulė lieka viduj, išverčiu per užsegimą
Atsakyti
Kristina jau pakomentavo. Bet noreciau pridurti kad masina masinai nelygu. Kai kurios siuva be problemu, kitos spyriojasi.. Galima bandyti eksperimentuoti, uzdeti ratuka arba plastmasine kojele, kartais tai pagelbeja. Vidines siules susiusite, o va kokybiskai padaryti apdailos siules su bet kokia masina gal ir nepavyks, bet jos ir nebutinos smile.gif
Pirmaji savo sedmaisi siuvau su buitine, bet dabarsiuvu pramonine, nes tokiu kiekiu buitine neatlaikytu biggrin.gif
Atsakyti
Kam reikia parduosiu maisa 0.3 kub. Polistirolo granuliu, kaina 20lt. Gyvenu Vilniuje.
Atsakyti
Labas 4u.gif gal galit kas pagelbet blush2.gif gal kuri turit iskarpas tokio sedmaišio ar panasaus wub.gif dėkoju išanksto 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laura-jur @ 2009 11 29, 01:28)
laba vakara kas galetu pasiuti sedmaisy kempiniuka ir kiek tai kainuotu geriau i az dekoju  4u.gif

Labas , aš gal ir galėčiau pasiūt, tik nežinau ar jums jis patiktų.Vaikučiams šiaip tai aš siuvu sėdmaišius.user posted image
Atsakyti
Prisižiūrėjau čia pas jus sėdmaišių įvairiausių ir pati užsimaniau. Bandysiu ir aš siūti, jei gausis galėsiu nuotraukytę įdėt. Šiandien jau nusipirkau granulių. Matau merginos nemenką darbą nuveikusios biggrin.gif , nuvažiavau į Kauno šilą sakau granulių reikia, suminėjo jis ten kažkokį kodą, sakau nežinau kodų, bet turi būt rutuliukais, a tai sako pūstų reiškias sėdmaišiui reikia, nu jo sakau dviejų maišų noriu, aha sako reiškias vienam sėdmaišiui, jau išmokinot lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti