Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis (2 tema)

QUOTE(lenny @ 2009 11 17, 18:30)
Sprendziant is kainos ir nuotrauku, tai ne burbuliukai o maltos granules  g.gif  Aisku as galiu ir klysti 4u.gif

2. Stambios (granulės po 3mm - 1cm). Supakuotos į maišus po 0,5 kub.m.
maišo kaina 30lt.
Polistirolo granules tinka sienų oro tarpams, grindims, maišant su
betonu, moliu, lubų perdengimui, sedmaišiams ir t.t
g.gif na cia tai as kiek suprantu rutuliukai ax.gif
istikro jieskojau info apie sedmaisius per google ir radau.paciai man ju nereikia,nes dar turiu.tai perdaug ir nesigilinau.tik prisiminiau,kad cia daug kas jiesko,tai imeciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 11 17, 15:26)
ISKU balduose nužiūrėjau sėdmaišį į vaikų kambarį biggrin.gif Bandysiu sumeistaruti kažką panašaus rolleyes.gif

[


Labai fainas 4u.gif Ar pardėj ir nufotkinai?..
Aš mėginsiu siūt paprasčiausią - kvadratiniu dugnu. Iš visokių atraižų-atliekų. Kas jau išeis, tas.
O granulių dar neieškojau. Pirmiau siūsiu daiktą 4u.gif
Atsakyti
O kiek kainuoja tos granulės www.prokma.lt , nes kainų tai jų puslapiuke neradau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(lenny @ 2009 10 30, 20:06)
Normalu kad polistirolo granules susiguli. Jos buna keliu rusiu pagal tvirtuma ir dydi, bet vistiek mazdaug po pusmecio sedmaisi reikes papildyti (tik aisku ne visi pardavejai mini ta fakta) Siaip kiek teko skaityti informacijos, dazniausiai pildoma polistirolo granulemis, jos lengvos, susispaudzia ir prisitaiko prie kuno, laiko siluma, daug privalumu, o tas susigulejimas aisku didziausias ju trukumas  biggrin.gif  bet juk ne taip daznai reikia to papildymo...
Idomu butu pamatyti kuom uzpildytas jusu minetas sedmaisis. Gal jus turite omenyje kazka panasaus g.gif
user posted image

O gal kas žinote kur tokių skaidrių granulių gauti?
Atsakyti
laba vakara kas galetu pasiuti sedmaisy kempiniuka ir kiek tai kainuotu geriau i az dekoju 4u.gif
Atsakyti
Ar skubiai reikia? gal ir galeciau pagelbeti ax.gif

Skanaus biggrin.gif Mano naujausias sedmaisukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2009 11 29, 16:00)
Skanaus biggrin.gif  Mano naujausias sedmaisukas



NUOSTABUS!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
lenny sėdmaišis nuostabus, nors imk ir suvalgyk biggrin.gif O kuo jis užpildytas?
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2009 11 30, 12:05)
lenny sėdmaišis nuostabus, nors imk ir suvalgyk  biggrin.gif O kuo jis užpildytas?

O ka, nesimato g.gif ? Sokoladinis biskvitas ir kremas tongue.gif Uzpildyta burbuliukais, polistirolo granulemis.
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2009 11 09, 12:46)


Del uztrauktuku, iskart perspeju, jei jau nori daryti nuvelkama pamusala, tada uztrauktukas skersai dugno nelabai tinka, beveik nerealu bus nuvilkti. Reikia daryti aplink dugna.


aciu uz patarima,va apie tai net nepagalvojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2009 11 29, 15:00)
Ar skubiai reikia? gal ir galeciau pagelbeti ax.gif

Skanaus biggrin.gif  Mano naujausias sedmaisukas

user posted image

mu cia geras smile.gif net uzsiparinau biggrin.gif doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2009 11 30, 19:18)
aciu uz patarima,va apie tai net nepagalvojau  g.gif

Apie tai niekas nepagalvoja kol nesusiduria. Todel ir perspeju kad nepadarytumete klaidos.

QUOTE(kemppinele @ 2009 12 02, 12:21)
mu cia geras smile.gif net uzsiparinau biggrin.gif doh.gif  thumbup.gif


lotuliukas.gif O ko cia parintis, nebent laikotes dietos tongue.gif

Alan, Deja ir kiti kas siuvate, laukiame rezultatu ax.gif
Atsakyti
tai , tame ir reikalas ,kad nesilaikau lotuliukas.gif
super darbas thumbup.gif wink.gif
Atsakyti