Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis (2 tema)

QUOTE(sheillana @ 2009 08 24, 16:22)
dovanoju granuliu maisa Klaipedoje 4u.gif

tebeturiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sheillana @ 2009 09 01, 13:42)

gaila, kad klaipedoj sad.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2009 08 12, 12:17)
čia filmukas kaip pasisiūti sėdmaišį, tos laidelės vedėjas tai  doh.gif  lotuliukas.gif , na bet esmę parodo smile.gif

filmukas apie sėdmaišį




kaip vaikia tokiu vedeju nebijo biggrin.gif hahaha- juokingas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2009 06 22, 10:37)
Sveikos, va pasiskaiciau ka raset sitoje temoje ir pabandziau apibendrinti visas jusu mintis, dar pasidomejau kokius lekalus siulo kitos e-svetaines ir viska sudejau cia


Labai fainai apibendrinai smile.gif as jau irgi uzsimaniau vis del to ji kada pasiuti!!!
O kaip manot, nuo kokio amziaus tie sedmaisiai geriausia?
Atsakyti
QUOTE(Dollzz @ 2009 09 01, 20:42)
Labai fainai apibendrinai smile.gif as jau irgi uzsimaniau vis del to ji kada pasiuti!!!
O kaip manot, nuo kokio amziaus tie sedmaisiai geriausia?



nuo tada kai vaiskcioti pradeda thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas turit granulių parduoti Kaune arba galėtų siųsti (sumokėsiu), nes buvau senukuose ir sakė labai retai jų būna pikrti, o man reikėtų nedaug-truputį du sėdmaišius papildyti blush2.gif

Rašyti į AŽ
Atsakyti
Sveiki! Na ,pagaliau ir as pasiuvau sedmaisi su jusu pagalba! Aciu uz issamius patarimus! aciuks.gif O tu granuliu paieskokit parduotuvese moki-vezi! Bent man is tokios nupirko Siauliuose! Kai turesiu galimybe-pasirodysiu savo sedmaisi! Tiesa, siuti ji buvo lengviau, negu galvojau!
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 02, 08:17)
nuo tada kai vaiskcioti pradeda  thumbup.gif


nebutinai. drauge triju menesiu mergyte pas mane ant sedmaisio pagulde. patiesem dekiuka, itaisem i gulima padeti ir vaikui jokiu "lavinamuju" kilimeliu nereikia. o jau kai vaiksciot pradeda, tai jau visiskas dziaugsmas smile.gif

QUOTE(zykina @ 2009 09 05, 15:59)
Gal kas turit granulių parduoti Kaune arba galėtų siųsti (sumokėsiu), nes buvau senukuose ir sakė labai retai jų būna pikrti, o man reikėtų nedaug-truputį du sėdmaišius papildyti  blush2.gif

Rašyti į AŽ


as pirkau kaune salia draugystes senuku esanciose statybu duona. pries koki menesi 4u.gif turetu buti. po 0.2 kubo pardavineja, kazkur 15 lt.

tai vat nuo to pirkimo man liko vienas maisas 0.2 kubo. bet jau vilniuje. atiduociau u ta pacia 15 lt savikaina smile.gif tik pasiimti reiketu 4u.gif nes supratau kad antro dabar nesiusiu, tai stovi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gugucia @ 2009 09 19, 15:50)
nebutinai. drauge triju menesiu mergyte pas mane ant sedmaisio pagulde. patiesem dekiuka, itaisem i gulima padeti ir vaikui jokiu "lavinamuju" kilimeliu nereikia. o jau kai vaiksciot pradeda, tai jau visiskas dziaugsmas smile.gif
as pirkau kaune salia draugystes senuku esanciose statybu duona. pries koki menesi  4u.gif turetu buti. po 0.2 kubo pardavineja, kazkur 15 lt.

tai vat nuo to pirkimo man liko vienas maisas 0.2 kubo. bet jau vilniuje. atiduociau u ta pacia 15 lt savikaina smile.gif tik pasiimti reiketu  4u.gif nes supratau kad antro dabar nesiusiu, tai stovi  doh.gif

as mielai paimciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit paaiskinti kodel cia dugnas 2 detales? kur jas dvi siuti ? Dugnas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo courtney: 08 spalio 2009 - 13:02
QUOTE(courtney @ 2009 10 08, 13:01)
Sveikos, gal galit paaiskinti kodel cia dugnas 2 detales? kur jas dvi siuti ? Dugnas

todel, kad dugnas turi but sesiakampis, o cia per jo viduri eina uztrauktukas.
Atsakyti
QUOTE(evitele @ 2009 08 26, 20:24)

labas vakaras ar tokios yra tos granules pilti i sedmaisius.jos yra is putos polistiroli.


Gal galetumete parasyti man i AZ kur pirkote sias granules? noretusi pamatyti gyvai ir paciupineti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Vika852 @ 2009 06 22, 08:37)
Sveikos, va pasiskaiciau ka raset sitoje temoje ir pabandziau apibendrinti visas jusu mintis, dar pasidomejau kokius lekalus siulo kitos e-svetaines ir viska sudejau cia

thumbup.gif saunuole, didelis darbas. Kai manes klausia kaip siuti sedmaisi, duodu sia nuoroda.
Atsakyti