Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės, kokioje bažnyčioje lankotės?

Klaipedietes,butu idomu suzinot,kokioje baznycioje lankotes? Ir kas lemia toki pasirinkima? smile.gif Ar tik todel renkates viena arba kita banz,nes arti namu ar del kitu priezasciu? Pvz mano mylimiausia-Kristaus Karaliaus bokstu g, nors gyvenu kitam miesto gale... smile.gif
Atsakyti
na cia reiketu tada patikslinti klausyma, kokiuose katalikiskuose baznyciose lankotes? tongue.gif


Atsakyti
QUOTE(solo @ 2006 11 26, 21:26)
Klaipedietes,butu idomu suzinot,kokioje baznycioje lankotes?  Ir kas lemia toki pasirinkima? smile.gif  Ar tik todel renkates viena arba kita banz,nes arti namu ar del kitu priezasciu? Pvz mano mylimiausia-Kristaus Karaliaus bokstu g, nors gyvenu kitam miesto gale...  smile.gif

Truputėli ne į temą, bet gal žinai kokia bažnyčia Klaipėdoje būna atidaryta dienos metu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 11 27, 19:35)
Truputėli ne į temą, bet gal žinai kokia bažnyčia Klaipėdoje būna atidaryta dienos metu?  blush2.gif


Pagal ideja, turetu buti visos... gal Juozapo? niekad nekilo klausimas toks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2006 11 27, 23:57)
Pagal ideja, turetu buti visos... gal Juozapo? niekad nekilo klausimas toks  ax.gif

Tiesa pasakius, labai seniai esu buvus baznycioje blush2.gif , bet noreciau nueit dienos metu, paprasciausiai pabut ax.gif tai todel ir iskilo toks klausimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 11 29, 23:26)
Tiesa pasakius, labai seniai esu buvus baznycioje  blush2.gif , bet noreciau nueit dienos metu, paprasciausiai pabut  ax.gif tai todel ir iskilo toks klausimas  unsure.gif




O mano nuomone kad baznycios tai tikra nesamone............(manau tinka virenio amziaus zmonems).Kaip jiokauja vienas mano pazystamas...sako tai naktinys klubas pensininkams
Apie tai galima daug diskutuoti....gal zmones ten randa sau kazkoki palaima....ramybe ir pan
Bet man visa tai kaip kazkoks teatras..viskas per daug netikra................
o kiek jau pasakojimu apie klebonus ir pan......geriau kad nieko neisizeisti nerasysiu doh.gif
Senutes nesa savo paskutines kopeikos o jis isvaziuoja is baznycios naujiu mersu...pati maciau gyvenau salia baznycios
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 04 12, 15:24)
O mano nuomone kad baznycios tai tikra nesamone............(manau tinka virenio amziaus zmonems).Kaip jiokauja vienas mano pazystamas...sako tai naktinys klubas pensininkams
Apie tai galima daug diskutuoti....gal zmones ten randa sau kazkoki palaima....ramybe ir pan
Bet man visa tai kaip kazkoks teatras..viskas per daug netikra................

Ši tema ne apie Bažnyčią apskritai - gerai ji ar blogai, o apie konkrečias Klaipėdos bažnyčias. Nemanau, kad čia rašantiems bažnyčia siejasi su teatru, tad vertėtų arba susilaikyti nuo tokių komentarų, arba rašyti apie tai kitoje temoje. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesu jauna mama, kaip dauguma klubo nariu, ale va neiskenciau - senai buvo idomu, ar tik man senoji Klaipedos baznytele patinka labiausiai. Lankausi ten todel, kad tik cia galima rasti tai, ko zmogus tikisi ateidamas i maldos namus - kazkokia nenusakoma ramybe, sviesius, gerus zmoniu veidus ir ne apsimestini, o nuosirdu zmoniu pamalduma...Cia nera piktu davatku, sedsinciu po kelias misias per diena burbanciu ant viso pasulio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilketa @ 2007 04 17, 20:44)
Nesu jauna mama, kaip dauguma klubo nariu, ale va neiskenciau - senai buvo idomu, ar tik man senoji Klaipedos baznytele patinka labiausiai. Lankausi ten todel, kad tik cia galima rasti tai, ko zmogus tikisi ateidamas i maldos namus - kazkokia nenusakoma ramybe, sviesius, gerus zmoniu veidus ir ne apsimestini, o nuosirdu zmoniu pamalduma...Cia nera piktu davatku, sedsinciu po kelias misias per diena burbanciu ant viso pasulio biggrin.gif


o kur ta baznytele yra?
Atsakyti
QUOTE(vilketa @ 2007 04 17, 20:44)
Nesu jauna mama, kaip dauguma klubo nariu, ale va neiskenciau - senai buvo idomu, ar tik man senoji Klaipedos baznytele patinka labiausiai. Lankausi ten todel, kad tik cia galima rasti tai, ko zmogus tikisi ateidamas i maldos namus - kazkokia nenusakoma ramybe, sviesius, gerus zmoniu veidus ir ne apsimestini, o nuosirdu zmoniu pamalduma...Cia nera piktu davatku, sedsinciu po kelias misias per diena burbanciu ant viso pasulio biggrin.gif



yra ten tu davatku, siaip ir as i ta baznycia einu dazniausiai, nes labiausiai klp patinka, o ir namu arciausiai, bet nepatinka man ten ju kunigai, vienas labai piktas ir saltas, yra teke bendrauti, o kitas ir nelabai patinka, bet dar nesuprantu kodel g.gif
Atsakyti
Sarmata pasakyt, bet tiksliai nezinau, kaip ta gatvele vadinasi, bet ji yra lygiagreti Puodziu gatvei. Tiesa, neperseniausiai kunigai pasikeite, bet nepasakyciau, kad naujieji nemalonus... Labai megstu sekmadienines 11,30 misias, kai gieda jaunimo chorelis. Kur gi dar galima per misias isgirst giesmes vos ne "country" stilium? Be to, tos giesmes ne visuomet tos pacios. Isivaizduokit-misios baigiasi, o zmones neskuba skirstytis, klausosi. Gera...
Atsakyti
O aš einu į Juozapa. Ir arčiau namų ir pažįstu daug čia einančiu žmoniu, kartais būna kaip tame filme "Susitikimo vieta nepakeičiama" Ir kunigai labai maloni ir visokiu grupeliu yra, ir jaunimas gražiai gieda smile.gif

Atsakyti