Įkraunama...
Įkraunama...

Kalakutas, kalakutiena

Aš prieš pora dienų kepiau kalakutieną česnakiniame padaže, bet padažas jau paruoštas, na gatavas buvo, pirktinis ax.gif labai skanu ax.gif
Atsakyti
smile.gif Sveikos, siūlau pasigaminti kalakutienos krūtinėlę su džiovintais vaisiais

400-500 gr kalakuto krūtinėlės
1 svogūnas
6- džiovinti persikai
6-7 džiovintos slyvos
apie 100 gr razinų
1 svogūnas
200 gr grietinėlės
sojos padažas
prieskoniai: karis, paukštienos prieskoniai (aš naudoju Santa Maria),

Kalakutienos krūtinėlę supjaustome juostelėmis, pabarstome kariu, paukštienos prieskoniais, sojos padažu. Aš mėsytę dažniausiai pasiruošiu iš vakaro. Druskos dedu labai nedaug ir tik prieš dedant mėsą į keptuvę.

Svogūną supjaustome kubeliais, persikus ir slyvas taip pat padaliname į tris dalis. Džiovintus vaisius dar palaikau keletą minučių šiltame vandenyje, kad jie būtų minkštesni.
Viename šaukšte aliejaus apkepiname svogūną pabarstome juos kariu, po to į keptuvę su svogūnais dedame mėsytę. Pakepus mėsytę apie 10 min, dedame džiovintus vaisius, dar patroškiname max 5 min. Na ir pilame grietinėlę, pakaitiname, aš dar įberiu šiek tiek baltųjų pipirų ir druskytės.
Valgome su ryžiais, tinka ir šviežių daržovių salotos.
Labai skanu ir greita . Niam, niam, niam..... Skanaus essen.gif
Atsakyti
Savaitgalį gaminau gana skanų ir greitą patiekalą iš kalakutienos:
Kalakutienos guliašas su grybais
400 g kalakutienos filė
paukštienos ar kiti mėgstami prieskoniai
poras
3 pomidorai
200 g pievagrybių ar miško grybų
aliejaus 2 šaukštai

Mėsą supjaustyti juostelėmis ir apibarstyti prieskoniais. Porą smulkiai supjaustyti, Pomidorus nuplikyti ir nulupti odelę bei supjaustyti skiltelėmis. Grybus supjaustyti griežinėliais.
Keptuvėje įkaitinti aliejų ir sudėti mėsą. Kai apskrus sudėti grybus ir porą bei kepti dar apie 5 min. Tada sudėti pomidorus ir maišant kepti apie porą minučių. Galima pabarstyti žalumynai ir nukelti nuo ugnies. Patiekti su ryžiais, grikių koše ar bulvių koše. Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Šiandien kepsiu visą kalakutą. Vakar užmarinavau. Siandien ištryniau preiskoniais ir bėgu kišti į orkaitę. Kai suvalgysim ir jei bus skanu.....parasysiu blush2.gif
Atsakyti
Man tik neaišku ar tik man vienai kalakutiena turi tokį specifinį kvapą ir saldų skonį.
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2006 12 02, 16:52)
Man tik neaišku ar tik man vienai kalakutiena turi tokį specifinį kvapą ir saldų skonį.


Na man tai neturi ta mėsa jokio specifinio kvapo ir saldaus skonio. Aš labai daug gaminu iš kalakutienos ir net neįsivaizduoju, kad gali būti saldokas skonis g.gif
Atsakyti
sveikutes, prasau gelbekit,kaledom turiu paruosti kalakuta,jis nemazas kas koki recepta gal turit,please help verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Siba @ 2006 12 06, 00:55)
sveikutes, prasau gelbekit,kaledom turiu paruosti kalakuta,jis nemazas kas koki recepta gal turit,please help verysad.gif

Galiu pasiulyti sita
Atsakyti
labai aciu ten viskas labai issamu,nenuvilsiu namiskiu ir kaledos bus su kalakutu 4u.gif
Atsakyti
Kaledos artinasi 4u.gif
Kalakutu kepimo metas lotuliukas.gif

As labai noreciau kalakuta uzkept su obuoliais 4u.gif
Gal kokiu receptu kas turi? ax.gif
Atsakyti
o as savaidgai kepiau kalakutienos sparnelius ax.gif smile.gif
labai skanu buvo 4u.gif
sparnelius apibarstai vistienos prieskoniais, prismulkini cesnako ir apibarstai cinamonu, pirstus galima apsilaizyti tongue.gif as uzmarinavau isvakaro ir per nakti palaikiau saldytuve. o jei dar bulves kartu iskepti . na mano seimai tai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 08 19, 10:16)
Aš neseniai gaminau troškinį iš kalakuto krūtinėlės: supjausčiau mėsytę gabaliukais, pagardinau česnakine druska, apvoliojau miltuose ir apkepinau. Tada į greitpuodį dėjau apkepintą mėsytę, bulves, morkas, supjaustytą cukiniją, šparagines pupeles, krapų, petražolių, vegetos ir troškinau apie 25 min. Tiesa, įpyliau šiek tiek vandens, bet cukinijos ir taip leidžia skystį, dėl to vandens daug nereikėtų. Buvo labai skanu.



Siandien dariau kalakutiena pagal si Renaciuko receptuka, tai buvo velniskai skanu, o mano vaikas prase dar ir dar thumbup.gif

Viska dariau taip pat tik ant mesytes dar pyliau labai nedaug sojos padazo,vegetos nedejau, o vietoj vandens naudojau vistienos sultini.

Atsakyti