Įkraunama...
Įkraunama...

Kalakutas, kalakutiena

o kam ta reklama? juk ir taip dauguma zino, kad kalakutiena sveikiausia mesa.
Atsakyti
zinoma, kad nereikalinga reklama, jei jus dalijates savo patirtimi apie arvi kalakutai, tai super. Kazkam patinka kalakutiena, kitiems vistiena, kiauliena ir t.t.
Atsakyti
durnynas doh.gif kodėl moderatoriai nekreipia dėmesio? jei jau seniai apie šia persona pranešta doh.gif
Atsakyti
gerai Lera, jei tu manai, kad as ar dar kita mergina uzsiima kazkokia reklama, tai tada mano manymu reiktu isvis visas temas uzdrausti, jei kazkuri pasako koki produkti pavadinima ar siaip kokia preke? Kaip manai? pvz tavo tema apie kazkokia cigarete, ar tai jau reklama?
tiesiog, juk tam ir sukuriami forumai, kad mes dalintumemes savo patirtimi? mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Abieju uzsiregistravimo datos tos pacios biggrin.gif tai tik parodo, kad tai tas pats asmuo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 11 01, 15:40)
perskaičiau temą nuo ..iki o receptu vertu mano demėsio nelabai radau ..labiausiai patiko guliašas..
tai kokia gi paslaptis kad mėsa nebūtu sausa? laikyt vandenį? bet aš nemėgstu šlapios mėsos  g.gif pardavėja rekomendavo marinuot garstyčiose sakė tada būna minkšta mėsa, bet ką daryt jei garstyčių nemėgstu?  unsure.gif turiu didžiule kalakuto šlauni ir niekaip negaliu sugalvot ką daryt ? gal guliašą? tada bent sausa nebūtu nes būtu juk su padažu , bet skrandis labiau linksta užkept kokioj folijoj? g.gif  bet kaip ta šlaunį teisingai ir skaniai pamarinuot , be visokio medaus garstyčių ir pan?  g.gif  kiek laiko marinuot? paros užtektu? P.S šlaunis 1,5 kg smile.gif

"Virtuvėje pagal Glacee" radau idealų kalakuto šlaunelių receptą.
Papildyta:
QUOTE(Glacee @ 2006 12 19, 22:31)
Kalakuto kumpelis obuolių kailinukuose
Buvau taip maloniai nustebinta šio patiekalo skoniu, kad iš karto pertvarkiau Kalėdų meniu smile.gif Receptą radau lenkų cincin forume, davė Alka, bet teko svariai paredaguoti.

1 kg svorio kalakuto kumpelis
Marinadui
3 vidutinio dydžio obuoliai
pundelis petražolių
1 šaukštas druskos
1 šaukštas medaus
nubrauktas šaukštelis juodųjų pipirų
30 ml brendžio
50 ml aliejaus
1 citrina

Obuolius nulupti, sutarkuoti. Petražoles smulkiai supjaustyti, citriną supjaustyti stambiais gabaliukais. Marinado ingredientus sumaišyti. Kumpelį apkloti marinadu, įdėti į polietileninį pakelį, užrišti ir palikti nakčiai. Prieš kepant visą marinadą sudėti ant kumpelio. Kepti apie pusantros valandos 200 C.

šitas. nu idealiai skanu. minkšta mėsa, kvapni tiesiog burnoje tirpsta.
Atsakyti
Karusia ačiū ačiū ačiū kaip tu į tema net neįsivaizduoji , penktadienis išgelbėtas biggrin.gif

arvi kalakute tau nieko neatsakysiu . arvi kalakutai blogiausi ir taškas.

Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 29, 14:43)
arvi kalakute tau nieko neatsakysiu . arvi kalakutai blogiausi ir taškas.

Tegul paraso kuom seria arvi kalakutus ir ko pila i pasarus, kad butu dailus ir dideli doh.gif , ir po to dar kaip apdoroja ir ka pila i mesa, kad minksta butu - ir tada nebus ka daugiau kalbeti...
Atsakyti
o ką čia pasakot kai ir taip visiems viskas aišku dėl tu kalakutu biggrin.gif arvi būtent hihihi.gif
Atsakyti
o kokius Jus perkat kalakutus, kieno auginimo manote, kad yra sveikesni?
Atsakyti
vieni kalakutus perka is parduotuves, kiti is ukininku, tai cia kiekvienos pasirinkimas:))o del siu kalakutu tai jie lesinami butent kalakutams skirtais pasarais. Va, gaila,kad nematei pries keleta sav "sveikas"zmogus" laidos, ir kalbejom butent apie kalakutiena. Tada suprastum apie ka kalbu:)) ir nereiktu manes painioti su kitais zmonemis.

p.s reiks man perziureti visus vartotojus, gal rasiu daugiau ta pacia diena uzsiregistravusiu:DDDD
Atsakyti
Skanu:)
Atsakyti