Įkraunama...
Įkraunama...

Internetas, televizija.

ziuriu niekas nieko neberaso... o mums taip aktualu doh.gif ... naudojames vadafone, bet noretusi kazko daugiau, kad galetu viena kita programele parsisiust, o ir filmas butu ne pro sali... kaina bites irgi ne maza, tad noretusi uz tai didesnio kiekio gaut. pavasari baigiasi ir viasato sutartis, yad noretusi isgirsti jusu, panasaus likimo, nuomoniu... veiksmas tarp siauliu ir radviliskio. pasidalinkime mintimis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu Va ir mum sita problema doh.gif Sviesolaidis eina uz kokiu 2 km, gali nuvest iki namu jei sumokesi 5 000 doh.gif bites vodafone'as visai nevezha, buvom pasieme pabandyt, bet nieko jis ten neveikia normaliai, paleidai kad atidarytu puslapi ir gali eit sau ramiai rukyt kol atidarys. Mezon'as butu gal ir neblogas variantas bet va musu nedengia (mes i Sirvintu raj. issikrautem). Nu zodziu kazkoks kosmaras, o man interneto tai reikia, nes daznai buna kad turiu dirbt is namu, tai ten tokie kiekiai duomenu eina, kad tas bites 10 Gigu sueis kaip nieko, o be to ir vyras pas mane siunciasi visko daug tai zodziu tas variantas visai netinka. Kazkoks koshmaras, tai va irgi ieskau kokios nors pagalbos... 4u.gif
Atsakyti
Sveiki Vodafone likimo broliai ir seserys biggrin.gif
Pas mus irgi Vodafonas, neseniai pratesem sutarti, priezastis kaip ir daugelio interneto kabelis uz 200m (TEO) pajungimas 1500Lt, kas menesi 100Lt ir 256kb/s kas lygu iki 32Kb/s ir sutartis vos ne 5 metam.
Norejom Erdviu, uzlipo technikas ant pastoliu su ziuronais pasiziurejo ir pasake kad nebus mums Erdviu
Omniconnect - aciu ne, uz papildoma MB nemokesiu
Mezon - kolkas dar toli mums iki jo, jis rieseje, o iki rieses mums dar kokiu 5-7km

Paememe biteje va sita dziaugsma pabandymui http://www.bite.lt/l...ms/huawei/b970/
Is wifi issukau antenele, prisukau prie jo, pastaciau prie lango ir visuose namuose greitis iki megabito ir daugiau.
Per wifi prisijungiam kelis kompus ir nebereikia pakaitomis prie lango sedeti siustuveli iskelus kuo auksciau kad rysys butu biggrin.gif

Turime paslauga "neribotos naktys" - siunciam kiek telpa.
Atsisiunciau programa kuri nuo 12h nakties ijungia kita kuria nustatau, o 8h isjungia kompa.

Musu limitas dienos metu 10Gb, nakties - neribojamas apie metus ar puse (po to po 10lt kas men jei nori).

Taigi siuo metu namuose turiu apie dvi padalas HSCDPA berods signalo, pries tai iskelus siustuveli vos viena pagaudavau smile.gif Lauke iki triju padalu buna

Ir dar linksmoji dalis, jei su siek tiek investiciju, t.y. lauko antena uz 200lt stiprinanti 3g rysi, manau ir iki kokiu 4 padalu pasiekciau smile.gif

Be to "siuntimanams", jei turite galimybe paimti vodafona imones vardu ir pamoketi daugiau gausite uz 75lt+pvm/men 50GB
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paliukas: 09 vasario 2010 - 15:24
QUOTE(Paliukas @ 2010 02 09, 16:21)

Paememe biteje va sita dziaugsma pabandymui http://www.bite.lt/l...ms/huawei/b970/
Is wifi issukau antenele, prisukau prie jo, pastaciau prie lango ir visuose namuose greitis iki megabito ir daugiau.
Per wifi prisijungiam kelis kompus ir nebereikia pakaitomis prie lango sedeti siustuveli iskelus kuo auksciau kad rysys butu biggrin.gif

Turime paslauga "neribotos naktys" - siunciam kiek telpa.
Atsisiunciau programa kuri nuo 12h nakties ijungia kita kuria nustatau, o 8h isjungia kompa.




O tai cia ne tas pats vodafone kur mes buvom pasieme pabandyt, kur cia rasiau? ar cia koks nors kitas navarotas ju? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Campanada @ 2010 02 09, 16:27)
O tai cia ne tas pats vodafone kur mes buvom pasieme pabandyt, kur cia rasiau? ar cia koks nors kitas navarotas ju?  blush2.gif


Tai rysys tas pats, tik prie sito lauko antena galima prijungti, paziurekite biteje jusu padengimo zemelapi jei kazkur netoli 3g signalas praeina tai pagautumete jei ne tada jau nekas... As pats sone tokios plonos plonos 3g juosteles gyvenu tai pagaunu
Atsakyti
o mums wodafonas nepatiko. Greitis ne super, nor ir nepertolaiusiai bokstai + reikia moketi už duomenis. T.Y. siuntimas/išsiuntimas. Per vieną vakarą pasėdėjimo nete ir pažiūrėjimo užsienių web pripumpavau ~300MB. Buvau apakęs kai peržiūrėjau duomenų skaičiuoklę. Nuvarius į bitę pasakiau, kad dėkui- nereikia, paklausė - o kodėl? Sakau jei per vakarą, kelias valandas, sugebėjau apsikeisti duomenimis už 300 mb, tai apie ką eina šneka? O dar ir filmo norisi.. o limitas 5 gb nemokamai.

Tai dabar turiu erdves ir kabu sau patenkintas. Pastoviai laptopas įjungtas, pumpuoju filmus ir man thumbup.gif greitis ~1,5 mb/s
Atsakyti
QUOTE(Shadow_man @ 2010 02 09, 16:49)
o mums wodafonas nepatiko. Greitis ne super, nor ir nepertolaiusiai bokstai + reikia moketi už duomenis. T.Y. siuntimas/išsiuntimas. Per vieną vakarą pasėdėjimo nete ir pažiūrėjimo užsienių web pripumpavau ~300MB. Buvau apakęs kai peržiūrėjau duomenų skaičiuoklę. Nuvarius į bitę pasakiau, kad dėkui- nereikia, paklausė - o kodėl? Sakau jei per vakarą, kelias valandas, sugebėjau apsikeisti duomenimis už 300 mb, tai apie ką eina šneka? O dar ir filmo norisi.. o limitas 5 gb nemokamai.

Tai dabar turiu erdves ir kabu sau patenkintas. Pastoviai laptopas įjungtas, pumpuoju filmus ir man  thumbup.gif greitis ~1,5 mb/s


As irgi Erdvem buciau patenkintas jei technikas uzlipes ant pastoliu ir paziurejes i apylinkes su ziuronais nebutu pasakes "labai gaila", todel rinkaus geriausia is blogiausiu smile.gif
Mano limitas 10gb, "pasliauziojimui po puslapius", "youtubinimams" ir kitkam kolkas uztenka, o pumpavimas isijungia po 12.00, taikaus pagal galimybes, kolkas ribojimo del virsyjimo nebuvo (jei po 300mb per diena gaunas 9gb tai kolkas neblokuotu). Tiesa naudojuos ne vienas yra ir kitas laptopas kuris zenkliai daugiau uz mane info siurbia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2010 02 09, 16:35)
Tai rysys tas pats, tik prie sito lauko antena galima prijungti, paziurekite biteje jusu padengimo zemelapi jei kazkur netoli 3g signalas praeina tai pagautumete jei ne tada jau nekas... As pats sone tokios plonos plonos 3g juosteles gyvenu tai pagaunu

Viska radau kaip paziuret 4u.gif nu pas mane kazkaip ant ripos tarp situ:

EDGE (maks. 236 kb/s; vidutinis 120 kb/s)
GPRS (maks. 42 kb/s; vidutinis 35 kb/s)

Tai matyt nieko gero ir is sito stebuklo galiu nesitiket... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Campanada: 09 vasario 2010 - 16:19
QUOTE(Campanada @ 2010 02 09, 17:17)
Kazka as ne taip gal ziuriu, man rodo kad vis teritorija zalia. Paaiskinkit man prasau neismanelei kaip ten pasiziuret normaliai  4u.gif  blush2.gif


As gyvenu cia, prie tos plonos linijos kur (mobilusis internetas) pasirinkus, tokia plona raudona smile.gif
http://www.bite.lt/l...a...688965&z=14

Kai surasite savo vieta pasirinkite po zemelapiu "Nuoroda į šią vietą" ir idekite, tada ir primesim is akies ar verta prasideti ar ne wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Campanada @ 2010 02 09, 16:17)
Viska radau kaip paziuret  4u.gif  nu pas mane kazkaip ant ripos tarp situ:

EDGE (maks. 236 kb/s; vidutinis 120 kb/s)
GPRS (maks. 42 kb/s; vidutinis 35 kb/s)

Tai matyt nieko gero ir is sito stebuklo galiu nesitiket...  doh.gif


Jooo, su tokiais greiciais ne kas... doh.gif Kaip tik siandien TEO pagrasinau, kad atsijungsiu, kai po 2 men baigsis sutartis ( nes uz 1Mb/s greiti+ vietini telefona, kuris niekam nereikalingas reikejo moket 80Lt/men). Susiprato, is kart pasiule sumazint mokesti iki 50Lt/men ir pakele greiti iki 4Mb/s . ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silainiai: 09 vasario 2010 - 16:30
QUOTE(Paliukas @ 2010 02 09, 17:24)
As gyvenu cia, prie tos plonos linijos kur (mobilusis internetas) pasirinkus, tokia plona raudona smile.gif
http://www.bite.lt/l...a...688965&z=14

Kai surasite savo vieta pasirinkite po zemelapiu "Nuoroda į šią vietą" ir idekite, tada ir primesim is akies ar verta prasideti ar ne wink.gif


Nu va mano uzkampis:

Uzkampis

Kazkaip dingo man visas entuziazmas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Campanada @ 2010 02 09, 17:34)
Nu va mano uzkampis:

Uzkampis

Kazkaip dingo man visas entuziazmas...  doh.gif


Na jooo, nei esamas nei planuojamas nenudziugins...
Teks ieskoti kitu alternatyvu, cia siuo atveju gal koks palydovinis... bet kiek teko pries kelis metus dometis - nuotaikos nepakele kainos, pameginkit gal situacija pasikeite (kainu atzvilgiu)
Atsakyti