Įkraunama...
Įkraunama...

Internetas, televizija.

QUOTE(NeNuorama` @ 2008 11 24, 18:28)
Naudoju Mikrovisata... Su pačia tv problemų nėra, bet su aptarnavimu ir ypatingai moteriškėm kitam laido gale tai didelės problemos... Rugsėjo mėnesį išvis negavau sąskaitos, sumokėjau kiek turėjau sumokėt, spali ateina sąskaita kurioje skola 13 Lt, skambinu ir klausiu už ka buvo priskaičiuoti tie litai, paaiškinti niekaip nesugebėjo... tai gal už puse mėnesio, tai gal už dar kažką... vienu žodžiu sako pasiimkit mokėjimus ir važiuokit į savanorių pr. bet kiek kartų teko susidurti tai jie paskaičiuoja kažką per klaidą ir neanuliuoja kol nenuvažiuoji, poto išskaitinėja... žodžiu kartais nesuprasi ką jie ten sąskaitose surašo, nors abonentinis kas mėnesį juk vienodas

Tai va tas pats su VIASATu, gavau dabar laiska, kad as permokejau jiems 50Lt doh.gif Ne jie per daug nuskaiciavo, bet cia vadinasi as permokejau doh.gif . Kaip zinodama, kad bus nesamoniu sakiau reik nutraukti tiesioginio debeto sutarti, bet gaila nespajeu. verysad.gif Dabar turiu parasyti jiems laiska vel. Su savo banko saskaita, koks bankas, asmens kodas ir kt. Tai sakiau paskambinsiu paklausiu ar jiems dar pin kodu nereikia?
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 11 24, 19:52)
Tai va tas pats su VIASATu, gavau dabar laiska, kad as permokejau jiems 50Lt  doh.gif  Ne jie per daug nuskaiciavo, bet cia vadinasi as permokejau  doh.gif . Kaip zinodama, kad bus nesamoniu sakiau reik nutraukti tiesioginio debeto sutarti, bet gaila nespajeu.  verysad.gif  Dabar turiu parasyti jiems laiska vel. Su savo banko saskaita, koks bankas, asmens kodas ir kt. Tai sakiau paskambinsiu paklausiu ar jiems dar pin kodu nereikia?


na man su mikrovisata tokie bajeriai buvo tik du kartus ir abu kartus kai keitesi paslaugos teikimo adresas. o siaip per du metus nebuvo jokiu daugiau nutikimu.
Atsakyti
Ui, neklauskit, su VIASAT'u jau savaitę vajevoju, kad gaučiau tai, kas man priklauso, ir kasdien po triskart įrodinėju, kad nesu kvailė doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2008 11 26, 00:06)
Ui, neklauskit, su VIASAT'u jau savaitę vajevoju, kad gaučiau tai, kas man priklauso, ir kasdien po triskart įrodinėju, kad nesu kvailė doh.gif  doh.gif  doh.gif

Atradau firma prekiaujancia palydoviniais komplektais nusiperki ir daugiau niekam nieko gali nemoketi thumbup.gif . Tai va laukiu ju atsakymo ir patarimu, nes sake dabar didelis antpludis klientu doh.gif Ir lai tie visi Viasatai apsis... bigsmile.gif

Papildyta:
Erksa
Atsakyti
o mes buvom gariunuose ten atskiras kioskas toks tai mums apytiksliai sake kad su darbu su lekste ir su tiksliai nepasakysiu kaip vadinasi bet prie tv pasijungia toks kaip dvd aparatas kad Lt kanalus ziuret tai 800lt+- tai mes su MB apie toki galvojam tik sake rusiku mokamu neeis ziureti tik kai kuriuos ru + kai kuriuos kanalus galima pasirinkt ar ru ar Anglu
o jei norim per kelis TV tai papildomai prie kiekvieno ta skaitikli ar kaip ten statyti tai kaina kyla nuo to automatiskai mirksiukas.gif
ar kas turi toki varianta kazi kaip naudojimasis blush2.gif
Atsakyti
prikeliu oi kokia sena sena tema.
MB liepe susigalvoti koks name bus internetas ir kokia televizija...... pas mus kaip zinia geras kaimas ir nieko ten neturim smile.gif (Gervenupis už vaišvydavos). Kokiu turit minčių dėl interneto ir televizijos namuose jus?
vienas pasiulymas buvo palydovine televizija. susimoki uz irengima ir uzsienio kanalams jokio abonentinio, bet norint matyt lietuviskus kanalus reikia vietine antenike dar statyt... as cia visai zalia tai galiu ir nusikalbeti smile.gif pataisykit jeigu ka. seip man pakaktu lietuvisku kanalu ir keliu desimciu uzsienio... o ka su internetu daryti? o ka su internetu galvojat? galima bite, (50-80lt/men) omniconnect irgi panasiai (dabar akcija 49lt/men, seip 29-50lt). omniconnectu naudojaus kazkada nu tai ne super greitis, bet namie man kompo reik kad persiust kelis laiskus, gal kada internete panarsyti... su bite dar nesusidurus.

tai vat ka daryti? reikia apsispresti ir issimetyti laidus (jei reikia). laukiami visi pamastymai
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 12 05, 12:22)
prikeliu oi kokia sena sena tema.
MB liepe susigalvoti koks name bus internetas ir kokia televizija...... pas mus kaip zinia geras kaimas ir nieko ten neturim smile.gif (Gervenupis už vaišvydavos). Kokiu turit minčių dėl interneto ir televizijos namuose jus?
vienas pasiulymas buvo palydovine televizija. susimoki uz irengima ir uzsienio kanalams jokio abonentinio, bet norint matyt lietuviskus kanalus reikia vietine antenike dar statyt... as cia visai zalia tai galiu ir nusikalbeti smile.gif pataisykit jeigu ka. seip man pakaktu lietuvisku kanalu ir keliu desimciu uzsienio... o ka su internetu daryti? o ka su internetu galvojat? galima bite, (50-80lt/men) omniconnect irgi panasiai (dabar akcija 49lt/men, seip 29-50lt). omniconnectu naudojaus kazkada nu tai ne super greitis, bet namie man kompo reik kad persiust kelis laiskus, gal kada internete panarsyti... su bite dar nesusidurus.

tai vat ka daryti? reikia apsispresti ir issimetyti laidus (jei reikia). laukiami visi pamastymai


Mes dabar name turim omniconektą. Nu tai kaip kada tas greitis, bet dažniausiai lėtas verysad.gif
Atsakyti
va va va ir man aktualu. telekomas jau davė atsakymą, kad neves... nors visi kaimynai aplink ir telefonus ir netą turi. atsakymas: " vedam ne nuo kaimynų, o nuo stulpelio, o jis nuo jūsų- veik už pusės km." verysad.gif g.gif
Atsakyti
vava... kazkas apie erdeves kalbejo bet lyg brungu pas anuos...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 12 05, 11:22)
prikeliu oi kokia sena sena tema.
MB liepe susigalvoti koks name bus internetas ir kokia televizija...... pas mus kaip zinia geras kaimas ir nieko ten neturim smile.gif (Gervenupis už vaišvydavos). Kokiu turit minčių dėl interneto ir televizijos namuose jus?
vienas pasiulymas buvo palydovine televizija. susimoki uz irengima ir uzsienio kanalams jokio abonentinio, bet norint matyt lietuviskus kanalus reikia vietine antenike dar statyt... as cia visai zalia tai galiu ir nusikalbeti smile.gif pataisykit jeigu ka. seip man pakaktu lietuvisku kanalu ir keliu desimciu uzsienio... o ka su internetu daryti? o ka su internetu galvojat? galima bite, (50-80lt/men) omniconnect irgi panasiai (dabar akcija 49lt/men, seip 29-50lt). omniconnectu naudojaus kazkada nu tai ne super greitis, bet namie man kompo reik kad persiust kelis laiskus, gal kada internete panarsyti... su bite dar nesusidurus.

tai vat ka daryti? reikia apsispresti ir issimetyti laidus (jei reikia). laukiami visi pamastymai



Mes isigyjome palydovine aukisni paketa. Buvo glaima rinktis tarp mikrovisatos ir viasat. Taciai mikrovisata irengti galejo tik per 2 menesius nuo uzsakymo, o mes nenorejome laukti. Norisi Kaledom jau matyti kazka, naujiems metams. Mikrovisatos porivlamas buso eurosport, kurio viasat neturi g.gif

Interneta,pasidomek gal koks vietinis tiekejas yra? g.gif Telekomas neveda, domejaisi? Kabeliu isvedimui neturi reiksmes tiekejas, mes visur kur isivaizudojame bus kompai tinklo laidus, o siaip darysimes bevieli, tik tuo atveju kai neveikia bevielis naudosimes tinklu. Dabar taip bute pasidare.
Mums pazadjeo iki kaledu ivesti Erdves, jie turi visokiu planu, ale vienkiemis, tai turbut jeigu niekas kitas neveda tai jie lieka. Po nauju metu atsiras pas juos planas geresnis, bus apie 5mb, kaina99lt atrodo. Bijau sumeluoti.

ZOdziu mes turesime juos jeigu niekas nepasikeis. O del omnicennect tai as irgi manau namams si paslauga netinka, nei parsisiusi duomenu, apmokesitnimas/ apribojimas duomenu siuntimui, greiciai visa kitokie. Cia daugiau verlso zmonems, kuriems reikia kazkur toli nuo ofiso prisijungit ir pasitikrinti info, paziureti banka ir bla bla...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 12 05, 12:22)
prikeliu oi kokia sena sena tema.
MB liepe susigalvoti koks name bus internetas ir kokia televizija...... pas mus kaip zinia geras kaimas ir nieko ten neturim smile.gif (Gervenupis už vaišvydavos). Kokiu turit minčių dėl interneto ir televizijos namuose jus?

Internetas. Vertetu pasidometi WiMAX: http://www.balticum.lt/?lt=1215692382

Televizija. Nemokami skaitmenines TV kanalai- savo lauko antena ir DVB-T blokelis (parduodami televizoriai su imontuotais- maziau DV pultu) http://www.erksa.lt/...ion=com_phpshop

Televizoriai. Jei tik ruosiates isigyti, pasirupinkite, kad televizorius jau turetu DVB-T blokeli ir lizda kortelems (VIASAT, MIKROVISATA ar GALA)- nebusite prisirisusi prie vieno paslaugos tiekejo, arba bent jau nemokami matysite skaitmenines TV kanalus http://www.avpro.lt/
Atsakyti
QUOTE(EVOY @ 2008 12 05, 15:01)
Internetas. Vertetu pasidometi WiMAX: http://www.balticum.lt/?lt=1215692382

Televizija. Nemokami skaitmenines TV kanalai- savo lauko antena ir DVB-T blokelis (parduodami televizoriai su imontuotais- maziau DV pultu) http://www.erksa.lt/...ion=com_phpshop

Televizoriai. Jei tik ruosiates isigyti, pasirupinkite, kad televizorius jau turetu DVB-T blokeli ir lizda kortelems (VIASAT, MIKROVISATA ar GALA)- nebusite prisirisusi prie vieno paslaugos tiekejo, arba bent jau nemokami matysite skaitmenines TV kanalus  http://www.avpro.lt/

del interneto - man truputi brangoka smile.gif turint omeny kad visa diena prasedziu dabre prie interneto ir namie tik kartais kelis laiskus issiunciu...

del televizijos: o kaip su lietuiskais kanalais? man aiskino kad tada dar kazkoia antena reiks statyt. man is esmes kanalu daugybes nereikia. dabar turiu init - visi lietuviski plius dar koki 40, nu tai man ju nereikia tiek. pasiskambinau i mikrovisata, tai ta ju lekste 200lt, korteles aktyvavimas 49 (vienkartinis), toliau akcija: pasirasant sutarti 2 metam pirmus metus moki po 15lt, antrus po 30lt. , matai 37 kanalus vienam telike.
jei nori antro teliko, ir nusiperki ju kazokia nesamone tai abonentinio antram telikui nera. o jei neperki tai 12 kanalu 15llitu/men 37kanalai - 25lt. nu tikiuosi nieku nesupainiojau nes tiek daug susake, viska greit uzsirasiau o daba nebeiskaitau biggrin.gif uzsakiau kad atvaziuotu ju technikas apziureti ar jams pas mus ta televizija is vis doh.gif
o del teliko tai gera dalyk pasaket. aisku nesuprantu kas tai, bet jeigu atstos tuos dalykelius kuriuos reikia mikrovisatoj ar viasate isigyti tai saunu.

MB klausia o koki laida prasitempti nuo ten kur bus antena iki teliko vietos? ar tie kabeliai kuo skirias?
Atsakyti