Įkraunama...
Įkraunama...

Audi B4

QUOTE(lassie172 @ 2007 05 12, 21:37)
smile.gif  komfortas nerealus  mirksiukas.gif

isedus po golf II biggrin.gif
Atsakyti
Mes pries pora savaiteliu visgi nusipirkom audi b4 avant , tiesiai nuo tralo is Olandijos atvezta, spalva grazi ,tvarkinga ,salonas priziuretas 1994 m 11 men. wub.gif technikine is pirmo kart praejom ax.gif nors ir neprabangi masinite bet man patinka - vietos uztenka ir salone ir bagazinej rolleyes.gif ....... man isedus po paprastos bulkos i b 4 tikrai jauciasi sioks toks konfortukas 4u.gif
Atsakyti
Turim tokį mašiniuką smile.gif , mūsiškis 1992m. Gedimo atveju bent jau detalių nesunku gauti biggrin.gif

QUOTE(kristyyynyte @ 2008 07 08, 18:32)
man isedus po paprastos bulkos i b 4 tikrai jauciasi sioks toks konfortukas 4u.gif

pritariu drinks_cheers.gif , nes ir pati iš "bulkos" persėdau į B4 biggrin.gif
Atsakyti
kazkada turejau tokia masinyte (2 tiksliau)
tikrai neblogos, taupios, nelabai gendancios, kuro sanaudos neblogos

yra siokiu tokiu niuansu (as nelabai tiksliai pasakysiu, ale kasmet gumas ar ka reik joms keist) (atseit silpna vieta ju), bet detales nera brangios.

Tikrai neblogi prisiminimai smile.gif
Atsakyti
Laba,
mes su vyru turime Audi markės automobilį. Pakilus benzino kainoms, tikriausiai nevienas susimastėme apie taupymo galimybes. Šiuo metu svarstome apie duju įrengima automobilyje.Tačiau esu girdejusi, kad butent Audi markės automobiliams, duju įrengima gali labai pabloginti mašinos būkle....ar tai teisybė?ar po duju irengimo nepablogėja mašios būklė?gal kas suidūrėte su šia problema?mes turime vadinama "bėške" blush2.gif blink.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(neringuskinas @ 2010 05 10, 08:11)
Laba,
mes su vyru turime Audi markės automobilį. Pakilus benzino kainoms, tikriausiai nevienas susimastėme apie taupymo galimybes. Šiuo metu svarstome apie duju įrengima automobilyje.Tačiau esu girdejusi, kad butent Audi markės automobiliams, duju įrengima gali labai pabloginti mašinos būkle....ar tai teisybė?ar po duju irengimo nepablogėja mašios būklė?gal kas suidūrėte su šia problema?mes turime vadinama "bėške" blush2.gif  blink.gif Aciu

Bet uztatai pinigines, seimos biudzeto bukle dabartinem kuro kainom LPG tikrai stipriai pagerina smile.gif
Atsakyti
mano audi avantas, dyzelis, minam ir vargo nematom, ekonomija thumbup.gif , nekeisčiau į nieką kitą
Atsakyti
Nezinau, turbut musu nelaiminga beske doh.gif
gal kad dyzelis, bet jau 3 kartus remontavom varikli, jau kad tiek nuostoliu si masina atnese verysad.gif
galvojom tvarkyt ir parduot, bet baiminames kad dar blogesni varianta gausim, nes pazistamu, puikiai nusimanciu apie asiniukuose, neturim. Taip ir kisam i ja paskutinius grasius ax.gif
Atsakyti
su vyru turėjom dvi, C4 ir B4, kai važinėji B atrodo viskas gerai, bet kai isėdi į C supranti koks B tarškaliukas biggrin.gif todėl vis lenktyniaudavom kuris pirmas išvažiuos su "ceške" ir paliks kitam B smile.gif
Atsakyti
Gera mašina nereikalaujanti daug investicijų. Nebent padrožta kokia būna ;D
Atsakyti
sveiki, audi b4 91m pabaigos 2 l. vazineju jau 5 m. super variklis, neturejom rimtu gedimu.... bet norisi jau kitos a6 ar a8 nors senesnes daug patvaresnes nei naujos vyras dirba servize tai askes keikia kaip reikalas ....tai vat kol vaziuoja tol vaziuoja .... biggrin.gif
Atsakyti