Įkraunama...
Įkraunama...

Gresiantis persileidimas

sveikos 4u.gif
skaudi temele cia, as irgi turejau persileidima ir guodziau save kad taip turejo buti, kad tai naturali atranka, kad vaikelis gal but buvo nesveikas ir pan.
as net neturejau galimybes pagalvoti ar gelbeti ji ar ne, nes tai ivyko pacioj nestumo pradzioj, net nejo nustatyti kiek savaiciu buvo.
bet...........buvo kaip buvo ir kai pastojau antra karta ir 6 sav buvo gresiantis, net minties nebuvo negelbeti nestumo, taip ir pravaiksciojau kaip su kiausiniu visus 8 men, nes kiek besaugociau nenusaugojau iki galo, o to pasekoje turiu nuostabu sunu.
net neabejoju, kad jei butu gimes nesveikas mazylis as nesigaileciau, kad issaugojau ji smile.gif
Atsakyti
Man irgi buvo gresiantis, 15 savaite pradejo teplioti. Bet aciu Dievui viskas baigesi laimingai, dabar nuostabus mazylis miega savo loveleje wub.gif As manau, kad saugoti ir tik saugoti.
Atsakyti
tik stebuklas išgelbėjo mane nuo persileidimo, 7 savaičių man prasidėjo toks kraujavimas, kad daktarė tiesiai šviesiai pasakė - ruoškis ryte valymui, vilties nebėra, aišku prieš tai suleido kraujavimą stabdančių vaistų. Visą naktį meldžiausi aš, vyras, mama...Ir prašiau dievulio kad įvyktų stebuklas, net minties nekilo kad tai natūrali atranka ir taip turi būti. Baisesnės nakties nesu turėjusi gyvenime.
Ir žinot tas stebuklas įvyko, daktarė negalėjo patikėti, sakė pirmą kartą mano gydymo praktikoje po tokio kraujavimo vaikelis išliko...
Ir dabar mano angeliukui, mano gražuolei dukrytei jau greit 7 metukai smile.gif
Mano nuomone - būtina stabdyti gresiantį persileidimą
Atsakyti
QUOTE(celesta @ 2008 03 25, 18:54)
tik stebuklas išgelbėjo mane nuo persileidimo, 7 savaičių man prasidėjo toks kraujavimas, kad daktarė tiesiai šviesiai pasakė - ruoškis ryte valymui, vilties nebėra, aišku prieš tai suleido kraujavimą stabdančių vaistų. Visą naktį meldžiausi aš, vyras, mama...Ir prašiau dievulio kad įvyktų stebuklas, net minties nekilo kad tai natūrali atranka ir taip turi būti. Baisesnės nakties nesu turėjusi gyvenime.
Ir žinot tas stebuklas įvyko, daktarė negalėjo patikėti, sakė pirmą kartą mano gydymo praktikoje po tokio kraujavimo vaikelis išliko...
Ir dabar mano angeliukui, mano gražuolei dukrytei jau greit 7 metukai smile.gif
Mano nuomone - būtina stabdyti gresiantį persileidimą

Grazus pavyzdys 4u.gif
Niekada nereikia nuleisti ranku 4u.gif
Atsakyti
skaitau dabar jusu zinuts ir negaliu suvaldyt asaru cry.gif kai vakar buvau pas gine ji perspejo kad gali but nesivystantis nestumas ir liepe turet kantrybes ir laukt kraujavimo, ne tokiam nestume organizmas dar gali pats pilnai susitvarkyti, issivalyti. o man nesinori tuo tiketi! maziukas toks laukiamas!! ir tepa rudomis isskyromis tokias net gabaliukais, bet be zviezio kraujo... ir nebezinau ka daryt ir kas daros... ar imanoma ka nors dar padaryt? ar imanoma sustabdyt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Niune @ 2008 03 27, 22:24)
skaitau dabar jusu zinuts ir negaliu suvaldyt asaru cry.gif  kai vakar buvau pas gine ji perspejo kad gali but nesivystantis nestumas ir liepe turet kantrybes ir laukt kraujavimo, ne tokiam nestume organizmas dar gali pats pilnai susitvarkyti, issivalyti. o man nesinori tuo tiketi! maziukas toks laukiamas!! ir tepa rudomis isskyromis tokias net gabaliukais, bet be zviezio kraujo... ir nebezinau ka daryt ir kas daros... ar imanoma ka nors dar padaryt? ar imanoma sustabdyt?  verysad.gif

sudėtinga ir sunki situacija, laikykis, tai taip yra sunku, ką nors patarti yra sunku, tiesiog tikėk stebuklu
Atsakyti
QUOTE(Niune @ 2008 03 27, 21:24)
skaitau dabar jusu zinuts ir negaliu suvaldyt asaru cry.gif  kai vakar buvau pas gine ji perspejo kad gali but nesivystantis nestumas ir liepe turet kantrybes ir laukt kraujavimo, ne tokiam nestume organizmas dar gali pats pilnai susitvarkyti, issivalyti. o man nesinori tuo tiketi! maziukas toks laukiamas!! ir tepa rudomis isskyromis tokias net gabaliukais, bet be zviezio kraujo... ir nebezinau ka daryt ir kas daros... ar imanoma ka nors dar padaryt? ar imanoma sustabdyt?  verysad.gif

aš tai siūlyčiau dar ir kreiptis į gydytojus g.gif Vilties neprarask, viskas bet kokiu atveju išeis tik į gerą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina31m @ 2008 03 13, 20:19)

O jei būtų gimęs ne toks kokio norėjai ir laukei? Aišku aš nesakau, kad jei jau ne toks tai jau nemylimas. Bet pavyzdžiui mano atveju - aš dabar bijau pastoti, turbūt bijočiau ir daug galvočiau jei grėstų persileidimas..

na jau tokio dalyko negali uzsisakyti pagal pageidavimus schmoll.gif

gresiantis persileidimas nevisada reiskia tai,kad ten vaikutis kazkiek nesveikas yra.
turejau persileidima,del kurio labai pergyvenau.o jo buvo sekmingas nestumas.dabar vel buvo gresiantis persileidimas,bet tikrai negalvoju,kad ten jis kazkoks kitos,del to ir organizmas "bando perspeti" mane.gamta uz mus protingesne mirksiukas.gif ir po gresiancio persileidimo leidzia dziaugtis sveikais, graziais rubuiliais wub.gif
Atsakyti
Ir aš esu patyrus persileidimą verysad.gif Ilgai nervinausi, verkiau, nors gydytojai guodė ir sakė, kad čia gamtos atranka... Bet vis tiek - ten gi buvo mūsų vaikelis... Nors savaičių tebuvo gal gal tik 5-6... Po to vis bijojau pastoti... Tačiau dabar jau beveik 38 savaitės ir laukiam gimstant mūsų džiaugsmelio. 10-metė dukriukė strikinėja ir laukia sesės smile.gif
Visoms linkiu sėkmės - nepasiduokime po nesėkmių 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už nuomones ir sėkmės Jums 4u.gif
QUOTE(Niune @ 2008 03 27, 22:24)
skaitau dabar jusu zinuts ir negaliu suvaldyt asaru cry.gif  kai vakar buvau pas gine ji perspejo kad gali but nesivystantis nestumas ir liepe turet kantrybes ir laukt kraujavimo, ne tokiam nestume organizmas dar gali pats pilnai susitvarkyti, issivalyti. o man nesinori tuo tiketi! maziukas toks laukiamas!! ir tepa rudomis isskyromis tokias net gabaliukais, bet be zviezio kraujo... ir nebezinau ka daryt ir kas daros... ar imanoma ka nors dar padaryt? ar imanoma sustabdyt?  verysad.gif

Laikykis, neprarask vilties 4u.gif
Atsakyti
lina31m, o tu nesikonsulatavai su genetikais? Jei dukrytei genetine liga diagnozuota, tai tikriausiai jau konsultavaisi? Jei liga recesyvine monogenine (ty jus su vyru esate nesiotojai), tai tikimybe vel susilaukti sergancio kudikio yra 25%. Manau, genetikai turetu pasiulyti ankstyvus vaisiaus tyrimus (pvz, choriono gaureliu biopsija ar pan). O jei liga buvo del spontanisku chromosomu anomaliju, tai tikimybe, kad ji pasikartos yra ne didesne nei bet kurios kitos moters. Suprantu, kad visa tai patyrus bus neramu; as tavo vietoje bet kokiu atveju prasyciau vaisiaus tyrimu - tiesiog, kad pati nusiramintum ir dziugiai lauktum vaikiuko gimimo.
O jei persileidimas gresia, as nestabdyciau iki 12 savaites; po to jau organai buna pagrinde susiformave, tad galima tiketi, jog persileidimas vyksta del kitu priezasciu. Bet cia tik mano nuomone.

Didziausios sekmes 4u.gif
Atsakyti
viskas, mazius pabego. ir niekas nepaklause, ar nori tam sukliudyt, ar ne.... verysad.gif
Atsakyti