Įkraunama...
Įkraunama...

Gresiantis persileidimas

Užuojauta dėl netekties console.gif

Teko man patirti nesivystantį nėštumą, tai minčių irgi visokiausių kilo. Gal tokiais momentais bandome save taip paguosti, kad va, atsitiko taip, kaip gamtos numatyta... Bet iš kitos pusės nemanau, kad besilaukianti moteris, ypač jei vaikutis yra laukiamas, nors akimirką sudvejotų gelbėti nėštumą ar ne.
Atsakyti
Stabdyti persileidima ar ne, jau kiekvienos mamos reikalas. Bet persileidimas gali gresti ir del blogos moters sveikatos. Pazystu nemazai mamyciu kurios gulejo su gresimais persileidimais ir pagimde sveikus vaikucius. Aisku labai sunku nustatyti del kokios priezasties gresia tas persileidimas ....
Ne manau kad tu turetum taip galvoti ir save del kazko kaltinti, juk tu norejai isaugoti ta vaikeli kuris pas tave jau atejo.... bet viskas dievo rankose.
Linkiu Jums stiprybes
Atsakyti
Na aš taip pat patyrusi nesivystantį nėštumą - priežasčių taip ir neradau, dėl ko jis įvyko - visi tyrimai lyg ir geri buvo. Dabar antrą kartą laukiuosi ir iš pradžių turėjau gresiantį persileidimą, tepliojo, bet gėriau gydytojos paskirtą duphastoną, kad nėštumas geriau įsitvirtintų. Ir prieš jį geriant mane taip pat kamavo mintys, kad gal neverta saugoti antrojo nėštumo, gal jis nėra visavertis, jeigu gresia persileidimas, tačiau gydytoja mane kažkaip gan griežtai suėmė į rankas sakydama, kad labai dažnai moterys neišnešioja vaikelių vien dėl to, kad jų organizmas negamina pakankamai nėštumą palaikančių hormonų, kad vaisius gali būti sveikas, bet vien dėl motinos sveikatos būklės nėštumo metu gali grėsti persileidimas ir pan. ir kad vėliau, esant tam tikroms indikacijoms taip pat sekama, kaip vaisius vystosi ir ar viskas yra tvarkoj. Dar sakė, kad ir negeriant jokių nėštumą palaikančių vaistų 50 ant 50 nėštumas arba išlieka arba ne po gresiančio persileidimo. Po tokių gydytojos pasakymų supratau, kad nenoriu patekti į tų 50 proc., kurių nėštumas neišliko ir ryžausi gerti duphastoną.
Nors mano nėštumas dar palyginus mažas ir neaišku, kaip viskas baigsis, aš tikėsiuos tik geriausio...
Atsakyti
Man buvo gręsiantis I trimestre. Nė minutės nesuabejojau ar stabdyti ar ne. Aš pasirinkau stabdymą ir gimė kuo sveikiausias sūnus. Todėl manau, kad labai individualiai reikia spręsti ir patarimo čia negausi...
Atsakyti
QUOTE(Cukrute @ 2008 03 13, 00:39)
Užuojauta dėl netekties console.gif

Teko man patirti nesivystantį nėštumą, tai minčių irgi visokiausių kilo. Gal tokiais momentais bandome save taip paguosti, kad va, atsitiko taip, kaip gamtos numatyta... Bet iš kitos pusės nemanau, kad besilaukianti moteris, ypač jei vaikutis yra laukiamas, nors akimirką sudvejotų gelbėti nėštumą ar ne.

Mano vaikelis buvo labai laukiamas taip pat. Tačiau dabar jau tuom suabejočiau - ar stengtis išsaugoti vaikelį ar leisti gamtai atsirinkti g.gif

QUOTE(Irina777 @ 2008 03 13, 00:50)
Stabdyti persileidima ar ne, jau kiekvienos mamos reikalas. Bet persileidimas gali gresti ir del blogos moters sveikatos. Pazystu nemazai mamyciu kurios gulejo su gresimais persileidimais ir pagimde sveikus vaikucius. Aisku labai sunku nustatyti del kokios priezasties gresia tas persileidimas ....
Ne manau kad tu turetum taip galvoti ir save del kazko kaltinti, juk tu norejai isaugoti ta vaikeli kuris pas tave jau atejo.... bet viskas dievo rankose.
Linkiu Jums stiprybes

Būtent Dievo rankose..

QUOTE(*Frezija* @ 2008 03 13, 10:12)
Na aš taip pat patyrusi nesivystantį nėštumą - priežasčių taip ir neradau, dėl ko jis įvyko - visi tyrimai lyg ir geri buvo. Dabar antrą kartą laukiuosi ir iš pradžių turėjau gresiantį persileidimą, tepliojo, bet gėriau gydytojos paskirtą duphastoną, kad nėštumas geriau įsitvirtintų. Ir prieš jį geriant mane taip pat kamavo mintys, kad gal neverta saugoti antrojo nėštumo, gal jis nėra visavertis, jeigu gresia persileidimas, tačiau gydytoja mane kažkaip gan griežtai suėmė į rankas sakydama, kad labai dažnai moterys neišnešioja vaikelių vien dėl to, kad jų organizmas negamina pakankamai nėštumą palaikančių hormonų, kad vaisius gali būti sveikas, bet vien dėl motinos sveikatos būklės nėštumo metu gali grėsti persileidimas ir pan. ir kad vėliau, esant tam tikroms indikacijoms taip pat sekama, kaip vaisius vystosi ir ar viskas yra tvarkoj. Dar sakė, kad ir negeriant jokių nėštumą palaikančių vaistų 50 ant 50 nėštumas arba išlieka arba ne po gresiančio persileidimo. Po tokių gydytojos pasakymų supratau, kad nenoriu patekti į tų 50 proc., kurių nėštumas neišliko ir ryžausi gerti duphastoną.
Nors mano nėštumas dar palyginus mažas ir neaišku, kaip viskas baigsis, aš tikėsiuos tik geriausio...

Linkiu kad viskas būtų gerai tau ir tavo vaikeliui 4u.gif

QUOTE(Jūržolė @ 2008 03 13, 14:46)
Man buvo gręsiantis I trimestre. Nė minutės nesuabejojau ar stabdyti ar ne. Aš pasirinkau stabdymą ir gimė kuo sveikiausias sūnus. Todėl manau, kad labai individualiai reikia spręsti ir patarimo čia negausi...

O jei būtų gimęs ne toks kokio norėjai ir laukei? Aišku aš nesakau, kad jei jau ne toks tai jau nemylimas. Bet pavyzdžiui mano atveju - aš dabar bijau pastoti, turbūt bijočiau ir daug galvočiau jei grėstų persileidimas..
Atsakyti
Labai subtili tema. Blogiausiai yra tai, jog mes negalime žinoti, kodėl gresia persileidimas. Ar tiesiog "sustreikavo" moters organizmas, ar yra kažkokia vaisiaus anomalija. Aš kol kas stengiuosi išsaugoti nėštumą, nes manau, kad mano organizmas lemia nesklandumus nėštume. Bet kiekviena mama turi teisę apsispręsti, galbūt net jaučia, kaip teisingai pasielgti.
Atsakyti
QUOTE(lina31m @ 2008 03 13, 20:19)
O jei būtų gimęs ne toks kokio norėjai ir laukei? Aišku aš nesakau, kad jei jau ne toks tai jau nemylimas. Bet pavyzdžiui mano atveju - aš dabar bijau pastoti, turbūt bijočiau ir daug galvočiau jei grėstų persileidimas..


Man labai žiauriai nuskambėjo šie žodžiai... Nepyk.
Atsakyti
Turėjau du nesivystančius nėštumus... Dariau viską, kad tik juos išsaugočiau, tačiau gamta (ar Dievas...) padarė pagal save.... nė minutės nesuabejojau ar juos saugoti ar leisti gamtai sutvarkyti viską pagal save, nors viena ginė net mestelėjo: ar tikrai taip jau labai nori to vaiko, gal neguldom tavęs? blink.gif Dabar jau žinau visų nelaimių priežastį, ir kad dėl nesivystančių mažylių kalta buvau aš (tiklsiau mano organizmas).... Dabar vėl laukiuosi, tikiuosi ir darau viską, kad šis kartas butų sėkmingas smile.gif
lina31, Yra įvairių būdų sužinoti ar vaikelis, kurio laukiesi yra sveikas, tuo labiau kad esi jau turėjus kūdikį su genetikos sutrikimais, todėl prieš nėštumą ar jau esant nėštumui gali atlikti daugybę tyrimų ir sužinoti ar sveiką vaikelį nešioji 4u.gif
Neabejok ir sekantį kartą, kad gyvybę kurią nešioji, reikia bandyk išsaugot 4u.gif
Atsakyti
Net neabejoju, kad jei gres - stabdysiu ragais ir nagais! Tikiuosi viskas bus gerai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2008 03 13, 21:33)
Labai subtili tema. Blogiausiai yra tai, jog mes negalime žinoti, kodėl gresia persileidimas. Ar tiesiog "sustreikavo" moters organizmas, ar yra kažkokia vaisiaus anomalija. Aš kol kas stengiuosi išsaugoti nėštumą, nes manau, kad mano organizmas lemia nesklandumus nėštume. Bet kiekviena mama turi teisę apsispręsti, galbūt net jaučia, kaip teisingai pasielgti.

Sėkmės tau 4u.gif

QUOTE(Jūržolė @ 2008 03 14, 09:07)
Man labai žiauriai nuskambėjo šie žodžiai... Nepyk.

Nepyk ir tu ant manęs 4u.gif

QUOTE(Diija @ 2008 03 14, 19:59)
Turėjau du nesivystančius nėštumus... Dariau viską, kad tik juos išsaugočiau, tačiau gamta (ar Dievas...) padarė pagal save.... nė minutės nesuabejojau ar juos saugoti ar leisti gamtai sutvarkyti viską pagal save, nors viena ginė net mestelėjo: ar tikrai taip jau labai nori to vaiko, gal neguldom tavęs?  blink.gif Dabar jau žinau visų nelaimių priežastį, ir kad dėl nesivystančių mažylių kalta buvau aš (tiklsiau mano organizmas).... Dabar vėl laukiuosi, tikiuosi ir darau viską, kad šis kartas butų sėkmingas  smile.gif
lina31, Yra įvairių būdų sužinoti ar vaikelis, kurio laukiesi yra sveikas, tuo labiau kad esi jau turėjus kūdikį su genetikos sutrikimais, todėl prieš nėštumą ar jau esant nėštumui gali atlikti daugybę tyrimų ir sužinoti ar sveiką vaikelį nešioji  4u.gif
Neabejok ir sekantį kartą, kad gyvybę kurią nešioji, reikia bandyk išsaugot  4u.gif

Ačiū, bet kol žaizda šviežia ir labai jautri, kol kas susilaikysiu nuo nėštumo..
Atsakyti
Tikrai, reikia dar truputėlį plaukti, laikas gydo žaizdas, sėkmės, Lina.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2008 03 17, 11:59)
Tikrai, reikia dar truputėlį plaukti, laikas gydo žaizdas, sėkmės, Lina.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti