Įkraunama...
Įkraunama...

Gresiantis persileidimas

QUOTE(gudytejol @ 2007 02 25, 21:09)
GAL KAS BUVOT SUSIDURE SU TOKIA BEDA,AS TEPLIOJU RUDOM ISSKYROM ANTRA SAVAITE,EHCO DARE TAI BISKY PLACENTA ATSIDALINUS BUVO,BET DABAR PENKTADIENY VEL EHCO DARE TAI JAU BEVEIK ISSIVALE TIE ATSIDALIJIMAI,SIRDELE PLAKA,VAISIUS GYVAS IR ATITINKA METMENIS,BET JIS NEJUDA NORMALIAI IR PRISITVIRTINES PRIE VIENOS SIENOS.
DAKTARE SAKE REIKIA LAUKTI GALI BUTI IR GRESENCIO IR TAS TEPLIOJIMAS TOS ILGAS  doh.gif
NU TAS LAUKIMAS TAI MANE PRIBAIGS  doh.gif
IS ANKSTO DEKOJU UZ ATSAKYMA



Dabar tau reikia ramybės ir gulimo režimo. Bent jau man taip sakė gyd. Keldavausi tik į tualetą. Man buvo mažas gabaliukas placentos atsidalinęs prie pat gimdos kaklelio. Irgi buvo pradėję tepliot. Bet gulėjau sąžiningai, ir viskas susitvarkė. Sėkmės tau, kantrybės ir ramybės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kat @ 2007 02 25, 22:34)
Dabar tau reikia ramybės ir gulimo režimo. Bent jau man taip sakė gyd. Keldavausi tik į tualetą. Man buvo mažas gabaliukas placentos atsidalinęs prie pat gimdos kaklelio. Irgi buvo pradėję tepliot. Bet gulėjau sąžiningai, ir viskas susitvarkė. Sėkmės tau, kantrybės ir ramybės. 4u.gif

ACIU UZ INFO ax.gif ,O GAL ATSIMENI KIEK LAIKO TEPLIOJAI g.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2007 02 25, 21:09)
GAL KAS BUVOT SUSIDURE SU TOKIA BEDA,AS TEPLIOJU RUDOM ISSKYROM ANTRA SAVAITE,EHCO DARE TAI BISKY PLACENTA ATSIDALINUS BUVO,BET DABAR PENKTADIENY VEL EHCO DARE TAI JAU BEVEIK ISSIVALE TIE ATSIDALIJIMAI,SIRDELE PLAKA,VAISIUS GYVAS IR ATITINKA METMENIS,BET JIS NEJUDA NORMALIAI IR PRISITVIRTINES PRIE VIENOS SIENOS.
DAKTARE SAKE REIKIA LAUKTI GALI BUTI IR GRESENCIO IR TAS TEPLIOJIMAS TOS ILGAS  doh.gif
NU TAS LAUKIMAS TAI MANE PRIBAIGS  doh.gif
IS ANKSTO DEKOJU UZ ATSAKYMA



Kai gulėjau ligoninėj mano palatos kaimynė turėjo panašią problemą. Tai jai buvo gulimas rėžimas ir lašinami vaistai į veną, jeigu neklystu - genipralis. Man pačiai nėštumo pradžioje buvo atsidalinusi placenta, bet vėliau viskas susitvarkė. Daktarės rekomendacija - jokių blogų emocijų ir gulimas rėžimas. Taip kad tikriausiai teks tau atidėt visus darbus į šoną ir gerai pailsėt. Sėkmės tau.
Atsakyti
Mielos mano pasakykit, kaip jus išgulite, kaip sakot nueidamos tik i tualeta? Pas mane du vaikai namie, nu niekaip nesigauna, kiek galima maitinti pusgaminiais... vyras tai grįžta tik vėlai vakare... Keliuosi valgyt pasidarom, skalbinius i skalbianke sudedu... ir guliu kartais pusiauseda. PO savaites tokio "gulejimo echoskopija parodė, kad reikalai tvarkosi, tai gal nieko?
Atsakyti
QUOTE(Riva @ 2007 02 26, 19:41)
Mielos mano pasakykit, kaip jus išgulite, kaip sakot nueidamos tik i tualeta? Pas mane du vaikai namie, nu niekaip nesigauna, kiek galima maitinti pusgaminiais... vyras tai grįžta tik vėlai vakare... Keliuosi valgyt pasidarom, skalbinius i skalbianke sudedu... ir guliu kartais pusiauseda. PO savaites tokio "gulejimo echoskopija parodė, kad reikalai tvarkosi, tai gal nieko?


pati geriausiai zinai kaip jautiesi mirksiukas.gif as galejau guleti, nes vyras pavalgydavo mieste, ir dar man pietus atvezdavo. su vaikais aisku tokios galimybes nebutu schmoll.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, gal kam buvo vaisius labai zemai,nes man siandien su echos paziurejo, esu 6 savaite niescia, tai sake daktare, kad negerai.
Atsakyti
QUOTE(dovil2002 @ 2007 06 12, 18:32)
sveikos mamytes, gal kam buvo vaisius labai zemai,nes man siandien su echos paziurejo, esu 6 savaite niescia, tai sake daktare, kad negerai.


Kai man buvo 11sav buvo gresiantis persileidimas, placenta buvo zemai ir atsidalinus, bet nedaug. pradejau kraujuot, tai gulejau ligoninei 2sav su lasalinem verysad.gif dar leido antibiotikus kazkokius, neatsimenu pavadinimo. doh.gif bet greit viskas susitvarke, nors reikejo daug gulet, placenta pakilo i virsu jau po 2sav kazkur. dabar mums jau 33sav. 4u.gif bet kartais paskauda pilva
Atsakyti
labos, patarkite jei galite.
man penkta savaite eina nestuke.gif ta dien kai turejo buti mmm taip tamsokai rudai, bet ne rausvai patepe, na taip lyg gleives tik rusvos, pilva pamaudzia bet girdejau kad tai normalu. kaip tik kai tepe turejau sunkias dienas darbe, ten kartais ir kokia preke pakelti reikia,aisku kas sunku nekilnoju, bet kruvis yra 6 h darbo, ir mokausi dar universitete dieniniam skyriui tai egzaminai ir tt, labai bijau persileisti, dar nebuvau pas gydytoja, bet greitai eisiu. tai va ar manot kad su tokiu kruviu galiu nesusitvarkyti ir ar tas tepliojimas ir yra tas jusu vadinamas tepliojimas, ar kai jus sakot kad teplioja, tai krauju ar rausvai?
Atsakyti
Tepliojimas visoks gali buti, rudas irgi negerai. Tai tik nesviezias kraujas, kuris reiskia, kad anksciau ivyko koks nors negeras pokytis.
Pas gydytoja nueiti reiketu, o i panika pulti ne. As su tokiais patepliojimais kol kas sekmingai vaikstau, itk fizinio kruvio jokio.
Nueik, ziuresi, ka gydytoja pasakys, prizastys gali buti ivairios
Atsakyti
QUOTE(Riva @ 2007 06 25, 09:46)
Tepliojimas visoks gali buti, rudas irgi negerai. Tai tik nesviezias kraujas, kuris reiskia, kad anksciau ivyko koks nors negeras pokytis.
Pas gydytoja nueiti reiketu, o i panika pulti ne. As su tokiais patepliojimais kol kas sekmingai vaikstau, itk fizinio kruvio jokio.
Nueik, ziuresi, ka gydytoja pasakys, prizastys gali buti ivairios

aciu labai uz atsakyma!
Atsakyti
O man 4d.tepliojo,o vakar persileidau.Pilva maude visas tas dienas,stengiausi pagulet,pailset,bet su judriu trimeciu namie-sunkiai imanoma.Dar viduriavau pirmas2dienas kai eme tepliot,plius danti2d.skaudejo.Nezinau ar tai turejo itakos,bet sakau gal kokia infekcija buvo isimetus.Esu ne Lietuvoj,tai net pas gydytojus nueit negalejau,taip baisu buvo,bijojau,kad koks negimdinis nestumas nebutu.Siandien jau geriau jauciuosi,tik silpna dar,ir pilva pamaudzia,bet jau daug maziau kraujuoju.Noriu tik vieno-kad pasveikciau be jokiu komplikaciju.Pries metus turejau nesivystanti nestuma,tai ilgai tepliojo,po to dare abrazija.Taip liudna,imu galvot,kad visai nebegalesiu isnesiot vaikucio verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Sekmes Jums visoms!Stenkites kuo daugiau ilsetis,nedirbt sunkiu darbu ir kuo greiciau kreipkites pas gydytojus,kad ir kaip silpnai tepliotu!Ir,kad niekam nenutiktu taip kaip man verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noanoa: 26 birželio 2007 - 11:49
Sveikutės.

Netekus savo vaiko, turbūt kiekvienas ima mąstyti, svarstyti, kur buvo ženklai, kurie kažką norėjo parodyti, kas bus..Nulemti kažką..
Kai savo ginekologei pasakiau, kad dukrytei buvo genetinė liga ir kad ji mirė - abi pradėjome šnekėti apie mano nėštumą - tris kartus grėsė persileidimas. Ar tai tik nebuvo ženklas, natūrali gamtos atranka..
Pasidalinkit mamos savo nuomone, gal vistik mažam nėštumui esant reikia leisti gamtai atsirinkti?
Nežinau, gal palaikysite mane beprote, bet po tokių išgyvenimų aš jau visko prisigalvojusi..
Atsakyti