Įkraunama...
Įkraunama...

Gresiantis persileidimas

QUOTE(veren @ 2007 01 21, 12:38)
Skaitau jusu pasisakymus ir negaliu sulaikyti asaru..pries pora sav suzinojau kad laukiaus..sio stebuklo laukiau jau pora metu..negalejau atsidziaugt..po pirmo apsilankymo gydytoja pasake, kad viskas gerai, taciau nuejau pries pora dienu ir viskas buvo kitaip..mano puslyte pailga ir daktare nejaucia vaikucio gyvybes zenklu. Israse DUPHASTONA..geriu po 1 tab kasdien..Po 10d vel eisiu pas daktare ir jei leliukas nepaugs guldys i stacionara issiurbimui..Su baime laukiu tos dienos..vis tikiuos, kad ji apsiriko..gal mano nestumas mazesnis nei ji mano..Mano ciklas visada buvo nereguliarus, tad jei ji sprendzia pagal paskutines menstruacijas, gal blogai apskaiciavo..



Veren, sveikinu suzinojus tokia gera naujiena wub.gif
Galvociau, kad anksti tau pergyventi jog sirdutes dar nesimato wink.gif Kitoms mergaitems ji matosi nuo 7 iki 9 savaites. As irgi labai labai pergyvenau kai buvau 6 sav, bet sirdute jau labai puikiai matesi gal 8 sav.
Deja, mano atveju viskas baigesi liudnai 10savaite. Ivyko persileidimas, taciau kaip viena mergaite sake "koks kaifas zinoti, kad gali pastoti" ax.gif
But optimiste ir bendrauk mintimis su savo zirniuku wub.gif
Sekmes!
Atsakyti
Sveikos, man kaip tik vakar irgi prasidejo maudimas, Labai issigandau, nes pirmasis nestumas pasibaige persileidimu, bet tada jokiu nestumo pozymiu nejauciau, nors buvau jau 7 sav. Dabar esu 4-5 sav Juaciu, kaip krutine padidejo, bet keista, kad vis dar nepykina. Gydytoja patare gerti Duphaston kelias dienas.
Ir dar nelaba suprantu, ar butinai turi buti aukstesne temperatura, jei laukiesi. Vakar vakare pasimatavau, tai buvo 36.3 C. Gal tai tikrasis persileidimo pozymis? Parasykit, ar jums irgi taip! g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2007 01 23, 12:26)
Sveikos, man kaip tik vakar irgi prasidejo maudimas, Labai issigandau, nes pirmasis nestumas pasibaige persileidimu, bet tada jokiu nestumo pozymiu nejauciau, nors buvau jau 7 sav. Dabar esu 4-5 sav Juaciu, kaip krutine padidejo, bet keista, kad vis dar nepykina. Gydytoja patare gerti Duphaston kelias dienas.
Ir dar nelaba suprantu, ar butinai turi buti aukstesne temperatura, jei laukiesi. Vakar vakare pasimatavau, tai buvo 36.3 C. Gal tai tikrasis persileidimo pozymis? Parasykit, ar jums irgi taip! g.gif

sveika man buvo tas pats ,pilvuka maude nuo pat pradziu ,o temp.irgi nebuvo visai aukstoka gal kaip tavo .... o dabar man 22sav.ir klartais vistiek pamaudzia pilva ir dar pakieteje ,nepergyvenk del to maudimo ,svarbiausia iki triju men nepersitempti ,as taip dariau pagulinedavau nes skausmai budavo kartais net siaubingi ,jug gimda dideje tai gali buti nusiramink !!! 4u.gif
Atsakyti
Bijau, kad gydytojos spejimai bus teisingi..visai nejauciu nestumo pazymiu..manes nepykina, krutines maudimas baiges...tas laukimas mane zudo..jau geriau iskart pasakytu, jog nedeciau vilciu..o dabar kaskart eidama i tualeta bijau pamatyti tamsias isskyras ar kazka pan..buvau net pas kita gydytoja, bet ji be echiskopo neka tepasake..pasiule dar karta pasidaryt testa..kas is to kad jis buvo teigiamas...nuo tos itampos jauciu kad dar labaiu viska sugadinsiu..negi siais laikais, kai medicina tiek pazengus, nera budu nustatyti ar vaisius vystos ar ne?! negi butina mus taip erzinti?!
Atsakyti
QUOTE(veren @ 2007 01 23, 19:01)
Bijau, kad gydytojos spejimai bus teisingi..visai nejauciu nestumo pazymiu..manes nepykina, krutines maudimas baiges...tas laukimas mane zudo..jau geriau iskart pasakytu, jog nedeciau vilciu..o dabar kaskart eidama i tualeta bijau pamatyti tamsias isskyras ar kazka pan..buvau net pas kita gydytoja, bet ji be echiskopo neka tepasake..pasiule dar karta pasidaryt testa..kas is to kad jis buvo teigiamas...nuo tos itampos jauciu kad dar labaiu viska sugadinsiu..negi siais laikais, kai medicina tiek pazengus, nera budu nustatyti ar vaisius vystos ar ne?! negi butina mus taip erzinti?!


Veren, sveikinu su II bruksneliais wub.gif
Svarbiausia tiketi, kad viskas gerai ir nusiraminti. Jauskis nestuke ir nesuk sau galvos su visokiom baimem. Nors as pati turejus jau kelis persileidimus, bet stengiuosi buti optimiste.
O del tyrimu tai gal tu i valdiska poliklinika eini? Gal daktare laukia kol jai i kisene duosi? As tai patarciau nueiti privaciai, nors tai kainuonu apie 100 litu Svarbiausia,kad psichologiskai atsipalaiduosi, kai pamatysi situacija. ax.gif
Atsakyti
Tai, kad Gintute, einu i privacia vaisingumo klinika ir moku daugiau nei simta uz apsilankyma, taciau aiskumo taip ir nesulaukiu..bet kasdien vis labiau susitaikau su sia mintim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2007 01 24, 09:17)
Tai, kad Gintute, einu i privacia vaisingumo klinika ir moku daugiau nei simta uz apsilankyma, taciau aiskumo taip ir nesulaukiu..bet kasdien vis labiau susitaikau su sia mintim verysad.gif

Pasistenk bent jau tiek daug nepergyventi ir tiketi, kad viskas yra gerai. gal visgi prasyk echoskopijos dabar, jei nematys vel nieko tai vel darysi, nes cia jau is nervu gali prisisaukti beda. Man kai buvo problematiskas nestumas tai echo dare nuo 5 sav. kas dvi.
Atsakyti
del tu nestumo pozymiu tai nepergyvenk, man krutine irgi nustojo mausti nuo 7 sav. o del pykinimo juk ne visas pykina visus tuo tris menesiu. savarbiausiai geros mintys ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirduliuke @ 2006 12 23, 13:30)
pagulde daryt ehoskopijos...ziurejo ziurejo ir sako 8sav nesivystantis nestumas guliu soke...ka...kas...8sav...negali but...kaip tai nesivystantis...man paaiskino kad puslele yra o pusleleje nera leliuko...reiks daryt isvalyma...truksta zodziu apibudint busena vos pora dienu spejau pasidziaugti savo laime...ir se tau...susigincijau su gydytoja del laiko... pasakiau kad isvalymo nedarysiu...tada ji kazka apie gydytoju komisija...sakau nestumas gal3-4 savaites gal dar per mazas kad matytusi .... zodziu nesuprantu ko ji sieke bet susiraukusi pagulde mane stebet... po 4dienu pasimate leliukas ... ir dar po keliu dienu mane paleido namo su geriausiais palinkejimasi..."tu dar optimistinem nuotaikom negyvenk, dar neaisku kaip tau baigsis"... pilna optimizmo grizau namo tas ju vadinamas kraujavimas nesiliove dar kokias3sav. Poloklinikos gydytoja vis ka pasakydavo pas tave gimda spazmuojasi cia dar kas laimei turejau gera gydytoja pas kuria vaiksciojau privaciai ir visas nestumas vystesi ir augo gerai dabar jau likus men iki gimdymo gulejau ligonineje nes buvau gerokai patinusi...
Nestumo pradzia baisu ir prisiminti... o jei nebuciau tokia psihuota ir nebutu manes pagulde stebet... isvalytu ir ate...
Labiausiai gali sau padet nesinervuodama ir islikdama rami... daugiau ilsekis nekilnok ranku svoriu ir netupinek...viskas bus gerai...ir neklausyk negeru visokiu pasakojimu ... as prisiklausiau per daug ir visa netuma skambinejau gydytojai is baimes kad kas negerai tai man cia biski tempe tai man dar kas...svarbiausia optimizmas ir gera nuotaika... sekmes tau... bigsmile.gif

Sveika, tai, kai matė tavo tuščią pūslelę buvo 3-4 savaitės nuo pastojimo, ar nuo MMM g.gif
Mat ir man nuo MMM yra 6 savaitės, tai šiandien matė tuščią pūslelę ir tedavė 50 procentų g.gif verysad.gif Įdomu, ar dfar kuriom buvo panašiai g.gif Tikrai tas skubotas visko norimas sužinojimas veda prie gal būt bereikalingo nerimo g.gif Bent jau aš kol kas dar optimistiškai mąstau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2007 01 23, 20:01)
..pasiule dar karta pasidaryt testa..kas is to kad jis buvo teigiamas...nuo tos itampos jauciu kad dar labaiu viska sugadinsiu..negi siais laikais, kai medicina tiek pazengus, nera budu nustatyti ar vaisius vystos ar ne?!

gal būtų geriau pasiūlius kraujo tyrimą atlikti, koks HCG rodiklis g.gif

ir apskritai, tokiu atveju dar pas trecia, ketvirta gydytoja nueiciau... tik pasidomet is anksto, ar turi echoskopą gera
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2007 01 23, 19:01)
Bijau, kad gydytojos spejimai bus teisingi..visai nejauciu nestumo pazymiu..manes nepykina, krutines maudimas baiges...


nusiramink 4u.gif tau dabar tikrai maziausiai reikia nervintis 4u.gif is visu nestumo po zymiu jutau tik pykinima, ir tai, daug veliau negu siaip priklauso. nenusiteik blogiausiam, kol dar niekas nera aisku 4u.gif
Atsakyti
GAL KAS BUVOT SUSIDURE SU TOKIA BEDA,AS TEPLIOJU RUDOM ISSKYROM ANTRA SAVAITE,EHCO DARE TAI BISKY PLACENTA ATSIDALINUS BUVO,BET DABAR PENKTADIENY VEL EHCO DARE TAI JAU BEVEIK ISSIVALE TIE ATSIDALIJIMAI,SIRDELE PLAKA,VAISIUS GYVAS IR ATITINKA METMENIS,BET JIS NEJUDA NORMALIAI IR PRISITVIRTINES PRIE VIENOS SIENOS.
DAKTARE SAKE REIKIA LAUKTI GALI BUTI IR GRESENCIO IR TAS TEPLIOJIMAS TOS ILGAS doh.gif
NU TAS LAUKIMAS TAI MANE PRIBAIGS doh.gif
IS ANKSTO DEKOJU UZ ATSAKYMA
Atsakyti