Įkraunama...
Įkraunama...

Gresiantis persileidimas

O pilvą skaudėti turi? Na toks lyg tempimas, lyg spazmai.
Nėštumas gal kokios 3-4 sav. ir tik antradienį pas gydytoją. Tiesiog nežinau kaip elgtis - jaudintis ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2006 12 14, 23:45)
O pilvą skaudėti turi? Na toks lyg tempimas, lyg spazmai.
Nėštumas gal kokios 3-4 sav. ir tik antradienį pas gydytoją. Tiesiog nežinau kaip elgtis - jaudintis ar ne?



Esant nors ir mažiausiam nerimui, kuo skubiau eik pas gyd. Blogiau tikrai nebus, visada priims be eilės, o ramiau pati pasijusi mirksiukas.gif Nelauk savo dienos, tikrai būtinai nueik, šiuo metu nieko svarbiau nei sveikata negali būti. Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2006 12 15, 14:47)
Esant nors ir mažiausiam nerimui, kuo skubiau eik pas gyd. Blogiau tikrai nebus, visada priims be eilės, o ramiau pati pasijusi  mirksiukas.gif  Nelauk savo dienos, tikrai būtinai nueik, šiuo metu nieko svarbiau nei sveikata negali būti. Sėkmės tau  4u.gif


Tikra tiesa 4u.gif Pilvo skaudėti neturi, o atsarga gėdos nedaro ax.gif Keliauk pas gydytoją rolleyes.gif
Atsakyti
Nu bet ji dirba tik antradieniais... Pas kitą eit nelabai norisi...
Vis galvoju gal dėl to kad pūslė spaudžia, arba žarnos. Nes kai nueinu į tualetą - palengvėja... blush2.gif
Labai labai tikiuosi, kad viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(deimi @ 2006 11 23, 13:59)
Labai prasau man patarti, kas yra susidure su tokia problema. Gulejau ligonineje del tepliojimo, po savaites grizau namo, nes nebetepliojo. Bet gydytoja vel padariusi echoskopija pasake, kad pavojus dar yra del to, kad mano leliaus puslyte, kurioje jis randasi yra ne apvalios, o pailgos formos. Nors pats lelius sveikas, sirdute plaka, ismatavimai geri (mums 7 sav.). Dabar sedziu ir verkiu, nes negaliu susilaikyti nuo asaru....Gal kuriai yra taip buve? Noreciau suzinoti ar pavyko ta maza stebukliuka sekmingai isnesioti ir pagimdyti nepaisant tokios placentos? O gal ji veliau taps apvali? Ir isvis ar tai imanoma?

mano situacija labai panasi buvo. As du kartus vos nepersileidau, bet dabar jau ant dienu laukiu gimstancio savo stebuklo wub.gif
7sav leliukas dar neturi placentos. Ji susiformuoja tik apie 12sav. todel ir patariama iki 12 sav labai saugotis. O man buvo israsytas duphaston ir ji geriau iki 14 sav. Taip pat liepe kuo maziau judet, na tai pora savaiteliu pragulejau lovoj, o po to dar kuri laika vaiksciojau kaip iskiles kiausinis. Leliukas sustiprejo susiformavo placenta... Svarbiausia nesinervinti ir tiketi visa sirdimi kad isnesiosi savo mazyli bei nuolat bendrauti su maziuku ir sakyti kad jis yra laukiamas ir mylimas. Gal skamba kvailai nes 7sav lelius nieko negiri(bet uztat labai jaucia visas emocijas), bet as taip dariau ir iki siol darau...
Atsakyti
Irunia, nusiramink, ir aisku labiausiai nusiramintum jei pakliūtum pas gydytoją. Man pradžioje irgi pamausdavo, taip lyg menstruacijos turėtų būti, bet paskui liovėsi. Ir mano kelioms draugėms taip buvo, tai gal normalu?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Mano leliui pilve turbut kazkas negerai verysad.gif verysad.gif Kartais jauciu kaip kazkas sujuda mano pilve blink.gif o mums tik 8savaites. Vakar norejau nusiciaudeti, tai taip astriai pilva pradejo durti, kad saukt pradejau doh.gif Gyvenu ne LT, tai pas mus medicina tikrai ne kokia doh.gif Nezinau ka daryti, ar gali buti kas nors negerai? verysad.gif Gal jis nelabai gerai yra prisitvirtines? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinga @ 2006 12 16, 12:29)
Mano leliui pilve turbut kazkas negerai  verysad.gif  verysad.gif Kartais jauciu kaip kazkas sujuda mano pilve  blink.gif o mums tik 8savaites. Vakar norejau nusiciaudeti, tai taip astriai pilva pradejo durti, kad saukt pradejau  doh.gif Gyvenu ne LT, tai pas mus medicina tikrai ne kokia  doh.gif Nezinau ka daryti, ar gali buti kas nors negerai?  verysad.gif Gal jis nelabai gerai yra prisitvirtines?  verysad.gif



ir man buvo taip.vairuojant masina ciaudejau tai taip sudiege pilva,kad staugt norejos blink.gif Paskui prasidejo tepliojimas ir mazuli praradau.Bet nezinau ar tai turejo itakos tam kas atsitiko.Bet budavo,kad pamausdavo pilva,bet galvojau,kad gimda pleciasi,vaisius auga.Paskui kazkodel nustojo vystytis g.gif verysad.gif blink.gif
Atsakyti
mums 14 sav ir vis dar gresiantis, jau nuo pat pirmu sav jutau skausma. Ciaudint, kosint, puciantis nosi ir pan. kur isitempia pilvo raumenys, o tuo tarpu ir gimda skauda ypatingai ir dabar, gulejau ligoninej del netaisyklingos formos pusleles ir pakraujavimu buvo, bet jau kokios 3 sav jauciuosi gerai ir pilvuka paskauda tik labiau pajudejus. vienintelis dalykas mane isgelbejes nuo ankstyvojo persileidimo tai buvo gulejimas, pusantro men gulejau lovoje ir iseidvau tik i kiema grynu oru pakvepuoti. dabar gine sako kad lyg viskas gerai, bet iki 16 sav vis dar saugotis, as del vaikelio ir is darbo isejau.
visom linkiu nugaleti situs negalavimus ir kuo daugiau guleti, ai dar gine man liepe gerti foline ne po 400 mg, o po 800mg
Atsakyti
Man tai nuo pat neštumo pradžios pilvą maudė, kokius tris mėnesius tai tikrai, dabar jau tik kartą per savaitę, turbut dėl gimdos augimo. Tik va jau kelias savaites kankina kairio šono maudimas, šlapimas geras uždegimo nerodo, prieš tris savaites buvau pas gydytoją sakė viskas gerai, augam.Tik pasakė dėl tų maudimų gerti magnio miltelius 2 kartus per dieną, bet aš kadangi maudimas nėra stiprus tai geriu po vieną. Parašiau klausimą į VK dėl kairio šono maudimo, tai parašė, jei skausmas nepraeis ilgiau tai kreiptis į gydytoją,nes gali gresti persileidimas, o gydytoja sako nereikia nerimauti, išskyrų blogų nėra. Gal kam irgi maudė šoną.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2006 12 04, 18:22)

Kaip žiūriu, po sunkių nėštumų tikrai vien berniukai wub.gif


Nebutinai bigsmile.gif Man irgi puslyte buvo pailga, ir del tepliojimo gulejau ligoninej, paskui del gimdos spazmu vel teko pagulet ligoninej, pabaigoj dar ir simfizita pripaise, bet gime mergyte wub.gif
Atsakyti