Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ramūs jūsų mažiukai?

dukryte buvo rami iki 7 men,o dabar nieko nespeju doh.gif viena nenori likt
Atsakyti
mano vyrukas matyt ryskiai priprato ant ranku...nes tik atrodo taip kietai imigusi padedi i lovyte,susimuisto ir atsibunda... 4u.gif skaiciau,kad reikia leist paverkt,kol pripras prie lovytes,bet as taip nemoku wub.gif tai viena diena paemiau,paguldau mieganti,tik atsibunda,paimu,einam zaist ir pan ir taip visa diena,tai kai vakare paguldziau vienuolikta,tai tik puse penkiu pabudo,tai buvo neitiketina... 4u.gif o dabar vel kaip kada,bet viliuos,kad paaugs ir tiek daug ranku nebereikes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2009 05 04, 20:22)
mano vyrukas matyt ryskiai priprato ant ranku...nes tik atrodo taip kietai imigusi padedi i lovyte,susimuisto ir atsibunda... 4u.gif skaiciau,kad reikia leist paverkt,kol pripras prie lovytes,bet as taip nemoku wub.gif tai viena diena paemiau,paguldau mieganti,tik atsibunda,paimu,einam zaist ir pan ir taip visa diena,tai kai vakare paguldziau vienuolikta,tai tik puse penkiu pabudo,tai buvo neitiketina... 4u.gif o dabar vel kaip kada,bet viliuos,kad paaugs ir tiek daug ranku nebereikes mirksiukas.gif


na mes panasiai elgiames diena, kai ant rankuciu tai miegam graziausiai, tik i lovyte, 15 min ir verkiam, bet naktimis irgi miegam nuo 12 iki 5. Manau, kad kai isaugs miegos ir diena normaliai, na bent jau as tikiuosi, kad taip bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 05 05, 15:00)
na mes panasiai elgiames diena, kai ant rankuciu tai miegam graziausiai, tik i lovyte, 15 min ir verkiam, bet naktimis irgi miegam nuo 12 iki 5. Manau, kad kai isaugs miegos ir diena normaliai, na bent jau as tikiuosi, kad taip bus smile.gif


Maniškis kaip tik išaugo ant rankų miegojimą. Anksčiau užmigdavo tik ant rankų ar vežiojamas vežime.
O dabar pats užmiega savo lovytėj (bet reikia šalia pabūti ir tiūtią pasaugoti, kad neiškristų), mūsų lovoj (dažniausiai pavalgęs užmiega, arba šiaip anksti ryte pabudusį pasiimu į lovą ir dar pamiegam visi), vežimėlyje (kartais net vežioti nereikia).
Tad laiko lieka tik tada, kai ponaitis miega, arba dar šiek tiek kol žaidžia ant lavinimo kilimėlio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Briediene: 05 gegužės 2009 - 16:17
aisku kiek vaiku tiek ir ramumo ir skirtumo...
musu mazoji siaip rami galima sakyti...zaidzia, atsiibosta ateina aps mus ir einam akrtu zaisti...miega ganetinai gerai...
mamytes bukit pacios ramios, ir maziukai jusu bus ramus...
Atsakyti
as tai kelias dienas einu kartu su mazium miegot,uzmiega man ant pilvuko ir pasiguldau salia 4u.gif abu bunam pailseje ir geri thumbup.gif
Atsakyti
Musu mazius tai ramus.nuo dvieju menesiu ismiega visa nakti vakare uzmiega apie 21 val o keliasi tai apie 8 val.ant ranku jo nereikia migdyt,paguldai i lovyte paduodu soskyte ir uzmiega.kelis kartus bandziau ant ranku migdyt tai taip virukas isiverke kad nezinojau ka ir daryt,bet paguldziau i lovyte ir baigesi asarytes.musu lovoj gal kokias penkias minutes pabuna ir vsio, ir pradeda zyst.idedu i lovyte ir vel viskas gerai.kartais buna kad sedi vezimeli ir zaidzia su zaisliukais,as praeidama pakalbinu ji ,tai mazius net susinervina kad ko ji kalbinu ir trugdau zaist.. tongue.gif ant ranku nereikalauja,nori paemi nori ne.daug kas sako kad tokiu vaiku vienetai,kad nereikalauja daug demesio kaip kiti.tik siuo metu kaip serga mazylis tai truputi irzlesnis pasidare,o taip vaiko net negirdet. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Briediene @ 2009 05 05, 15:16)
Maniškis kaip tik išaugo ant rankų miegojimą. Anksčiau užmigdavo tik ant rankų ar vežiojamas vežime.
O dabar pats užmiega savo lovytėj (bet reikia šalia pabūti ir tiūtią pasaugoti, kad neiškristų), mūsų lovoj (dažniausiai pavalgęs užmiega, arba šiaip anksti ryte pabudusį pasiimu į lovą ir dar pamiegam visi), vežimėlyje (kartais net vežioti nereikia).
Tad laiko lieka tik tada, kai ponaitis miega, arba dar šiek tiek kol žaidžia ant lavinimo kilimėlio...


gerai kai ta tiutia ima, maniske nuo gimimo nepripazysta ciulptuko ir uzmiega tik ciulpdama papuka. tai tikriausiai mes ilgai dar neuzmigsim vienos guledamos lovyteje verysad.gif nes visuomet reiks papuko doh.gif


QUOTE(sriukis @ 2009 05 05, 18:34)
as tai kelias dienas einu kartu su mazium miegot,uzmiega man ant pilvuko ir pasiguldau salia 4u.gif abu bunam pailseje ir geri thumbup.gif


cia irgi musu taktika, kai esam labai irzlios ir sunkiai uzmiegam. arba diena kai jau mama griuna nuo koju ir pavyksta uzmigdyti, tai nededu jos i lovyte, nes is karto pabustu, o pasiguldau ant pilvuko ir taip pamiegam nors pora valandeliu biggrin.gif
Atsakyti
Mano mazoji buvo labai rami, isskyrus tuos atvejus, kai niekas neskauda, nedygsta dantys ir panasiai. jei ir antras butu toks, tai jau nors ir siandien galeciau vel viska pradeti lotuliukas.gif
Atsakyti
mano dukryte rami nuo gimimo thumbup.gif
zinoma pasitaiko ir zirzelisku akimirku, bet pries gerasias nublanksta thumbup.gif
tik jai vienai nuobodu, tad daznai praso opa biggrin.gif
Atsakyti
na kol kas tai gana rami, be priezasties neverkia smile.gif
o del laiko trukumo... Tai truksta siek tiek laiko sau... taip noretusi kartais pabegti nuo visu trumpam, kad po to vel butu jegu ir noro kasdieniniam gyvenime blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurabalta: 06 gegužės 2009 - 10:43
mano vaikutis kolkas labai ramus. keliasi kaip laikrodukas kas 3val valgyti. ir tai neverkia, o tik niurzga ir pirstukus savo ciulpia (garsiai) blush2.gif
tad kolkas tfu tfu tfu wub.gif

su neramumu laukiu pilvuko bedu blink.gif
Atsakyti