Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ramūs jūsų mažiukai?

Mano mazyle smalsi, judri, viena visai nemegsta buti. jei jau zaidziam, tai abi, as negaliu is kambario iseit. diena uzmiega tik vezime arba su papuku. jei pasiseka man pasprukt nuo jos miegancios, max pusvalandziui. dar mb ja uzmigdo uznesiojes, bet padet i lovele be sansu.

ech doh.gif
Atsakyti
pirmą pusmetį buvo labai neramus wub.gif aš vos spėdavau namie suktis, nes nuo menkiausio krepštelėjimo pabusdavo ir verkdavo doh.gif o dabar pasikeitė, tapo ramus, geras, viskuo patenkintas vaikas wub.gif tačiau manęs nė akimirkai nepaleidžia iš akiračio, todėl viską turiu daryt tik jam matant arba net vaikščioti su juo, įsikibusiu man į kojas lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
nuo pat gimimo - uraganas tikras. smalsi, judri, aktyvi, nebuna nei 5 min nekrutedama visais raumenukais. dbr kai pati sedi biskuka lengvaiu, nebe ant ranku nuolat, bet visur su mama arba teciu smile.gif siaip anksciau su laiku tikri striuka buvo, net drauge valgyt darydavo, nes man nebuvo kada, o be maisto normalaus pieno trukdavo!
Atsakyti
Man atrodo, kad pumpurėlis kaip vijurkas. Atėjo draugai su sūneliu ir klausia.. ar šituose namuose yra vaikas??? blink.gif
Atsakyti
Pasakysiu tik tiek, paroje ryskiai truksta laiko... doh.gif
Atsakyti
na manasis nors jau beveik ir puses metu, bet bedos kaip ir tik prasideda.naktimis keliasi kas 1-2 valandos. niekaip nesuprantu kas atsitiko.is pradziu galvojau kad dantukai,isdygo du dantys, bet niekas nepasikeite.vistiek nemiaga.o dina tai po pusvalandi nusnusta o paskui kad miegotu reikia supti.gerem neurologes israsyto sirupo bet nepadejo.tai beskatinedama radau kad dar gaLIMA ATLIKTI AKUPUNKTURA.GALVOJU REIKS PABANDYTI g.gif
Papildyta:
GAL KAS ZINOT ar yra kur atlieka akupunktura kupiskyje ar panevezyje?reiks dar pasitarti su gydytoja. mirksiukas.gif
Atsakyti
mano mergytei jau 8 men bus bet rami nuo pat gimimo thumbup.gif naktim miega.dabar tik viena karta atsikeliu pamaitinti ir toliau miegam.turim 2 dantukus abu is karto lindo bet jokiu bedu nebuvo lotuliukas.gif net nustebau kai aptikau dantukus nes vaikas nei verke nei nerami nebuvo.tik jau viena nebuna nori zaisti vaikscioti neseda ramiai kaip anksciau.laiko nelabai sau atrandu bet kai uzmiega tai skiriu ir sau kazkiek laiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maniske gal tik pirmasiais dvi savaiteles nuo gimimo buvo rami. Pavalgydavo ir miegodavo. Po to prasidejo... Ir dabar viena ne uz ka nenori likti. Nenori gulet ir spoksot i lubas. Reikia kad kazkas kalbintu ja, zaistu, ant ranku imtu. Del miego diena irgi sunkiai uzmiegam, tai guldau i vezima ir supu, bet vis tiek uzminga kokiam pusvalandziui ar maksimumas valandai. Bet nakti kazkur nuo 24-1 val uzminga ir pramiega iki 4-5 ryto. Na o tada ir prasideda kelimasis kas 2-3 val valgyt. Taip mes miegam iki 13 val., o po to jau viskas. Visa diena turi ja daboti. Tai jeigu niekas nepadeda, tai man isviso niekam nelieka laiko. As vis dar tikiuosi kad ji is to isaugs ir truputeli leis man atsikvepti.
Atsakyti
mano pirmas berniukas irgi nebuvo sventasis, bet nezinau lyg ir lengviau budavo gal jaunesne buvau daugiau kantrybes buvo.na bet antras vaikinukas tai tikras uraganas (gal man tik taip atrodo),gerai kad vyras atostogauja nes kitaip viena isproteciau.diena miega tik po pusvalandi o paskui reik supti kad meigotu,nakti keliasi kas 1-2h,nezinau kas cia pasidare verysad.gif kuo auga didin dabar jam 6men. tuo baisiau darosi. g.gif na vis save guodziu kad tai tesis tik iki metu.TIKIUOSI. doh.gif
Atsakyti
mano dukrytei dabar 7.5 men, tai jei butu antras vaikas toks, tai galeciau iskart auginti 2 vaikus smile.gif tikrai pakankamai rami dukryte, ir nei vienos nakties turbut nebuvo, kad man truktu miegelio smile.gif , nes tik pavalgo mano pienuko ir iskart uzmiega, o ir jokiu bedeliu del pivuko neturejom, na zodziu tikrai toki vaika auginti nesunku thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(INDIERA @ 2009 05 03, 11:24)
mano pirmas berniukas irgi nebuvo sventasis, bet nezinau lyg ir lengviau budavo gal jaunesne buvau daugiau kantrybes buvo.na bet antras vaikinukas tai tikras uraganas (gal man tik taip atrodo),gerai kad vyras atostogauja nes kitaip viena isproteciau.diena miega tik po pusvalandi o paskui reik supti kad meigotu,nakti keliasi kas 1-2h,nezinau kas cia pasidare verysad.gif kuo auga didin dabar jam 6men. tuo baisiau darosi. g.gif na vis save guodziu kad tai tesis tik iki metu.TIKIUOSI. doh.gif



Tai gerai, kad nors vyras padeda, o maniskio beveik niekad namuose nebuna, po komandiruotes vazineja, o as viena kankinuosi verysad.gif aciu Dievui, kad nors dabar nakti pamiegam, o ne taip kai pries kelias savaites prabliaudavom iki 4 ryto nuo 9 vakaro. Tada jau galvojau tikrai mane isves i beprotnami.
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 05 02, 19:24)
Maniske gal tik pirmasiais dvi savaiteles nuo gimimo buvo rami. Pavalgydavo ir miegodavo. Po to prasidejo... Ir dabar viena ne uz ka nenori likti. Nenori gulet ir spoksot i lubas. Reikia kad kazkas kalbintu ja, zaistu, ant ranku imtu. Del miego diena irgi sunkiai uzmiegam, tai guldau i vezima ir supu, bet vis tiek uzminga kokiam pusvalandziui ar maksimumas valandai. Bet nakti kazkur nuo 24-1 val uzminga ir pramiega iki 4-5 ryto. Na o tada ir prasideda kelimasis kas 2-3 val valgyt. Taip mes miegam iki 13 val., o po to jau viskas. Visa diena turi ja daboti. Tai jeigu niekas nepadeda, tai man isviso niekam nelieka laiko. As vis dar tikiuosi kad ji is to isaugs ir truputeli leis man atsikvepti.


Na pas mane panasi situacija, tik maniske ne demesio reikalauja o jai stipriai pilvuka pucia, tai ta jei tik ne miega tai visalaika bando pakakot, arba papukint unsure.gif unsure.gif O kai neiseina tai rekia kaip neznau kas, kisa kumscius i burna, kojom makaloja nu zodziu kartais kantrybe truksta juodai!!! verysad.gif Jai dabar beveik 2 men. tai laukiu tu triju menesiu kai lyg stebuklu turetu dingt pilvo skausmai...
Kartais gelbeja tai kad dabar nusipirkau supuokle ant elementu, tai ten ir muzikeles ir zaisliukai tai lyg padeda uzmigdyt diena,nes kitaip ant ranku visad budavo..
Tai kam tokios problemos kaip man, tai tikrai negailekit tu pinigeliu ir isigykit supuokle, ar vibrokedute tikrai padeda, ir leliui ramiau ir jums bus bent valandele skirti sau ar namus bent patvarkyt.
Atsakyti