Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ramūs jūsų mažiukai?

QUOTE(erosi @ 2008 04 19, 18:26)
o mano dukrius totalus rankinukas pasidare  doh.gif  jau nebezinau ka daryt-kol ant ranku miega,bendrauja,papa ciulpia,tik paguldom i lovele-vsio.visi miegai issilasto...kad ir siandie miegojo ilgiausiai kokias 20 min.  verysad.gif  o dar tik be dvieju dienu menuo...
erzina pastovus draugu,artimuju pasakymai,kad nepratinciau ant ranku. o tai ka man tada daryt?guldyt i lovyte ir jai graziai paaiskint,mol mazute tu neverk,bet ant ranku as taves neimsiu,kad nepriprastum?..o ji paims ir susipras,nustos verkti ir savo reikalais uzsiims...  bigsmile.gif      verysad.gif
dar beda nakti ja i lovele paguldyt..tas pats kas ir diena-5min ir nemiegam. tai jei diena dar turiu jegu ir noro vis bandyt i lovele kelt,tai nakti po keliu bandymu nuleidziu rankas ir pas save i lova jemu...  verysad.gif  tada jau miegam ramiai...va kiti pasako-jau prisipratinai. nichrina neprisipratinau-nuo gimimo jau taip. o ka daryt,kad butu kitaip?palikti klykiancia?nezinau...patarimu ir nieks neduoda...tik fraziu pameto-nu ir turesi tu beda.  doh.gif


Mano sūnelis toks pats- ir amžiaus tokio pat, rytoj mėnuo... Pora savaičių miegojo,o dabar tik kol ant rankų supi miega, įdedi į lovytę ar vežimą-prabunda po 5 ar 20 min. Galvoju, gal jam pilvelį raižo, nors nėra rėksnys, bet turbūt nesmagu ir atsibunda... Naktį kartu miegam, net galvos nesuku, kad į lovytę reikia- paaugs, tada... Dar juk mažas, jam šilumos ir meilės reikia. O kad ant rankų pripras- nesuk galvos, juk nerėkinsi, imi ant rankų ir supi. Paaugs, mokės pažaisti, bus lengviau... Aš irgi ant rankų nešioju, nelengva, bet pasiguodžiu, kad tik metus taip, po to paaugs. Manasis pagrandukas- trečias, du vyresnius irgi ant rankų nešiojau, ir nieko, gyva mirksiukas.gif Stiprybės ir kantrybės, mažiuko šypsena viską atperka...
Atsakyti
Mano mazasis nuo gimimo buvo maminukas. Negaliu pasakyti, kad labai neramus, tiesiog demesio labai reikeljo. As pati, jei ne mociutes pagalba, pavalgyt per diena net nespedavau. Iki kokiu 4 menesiu per diena miegodavo kelis kartus po 15-20 min, ir tai daznai ant ranku. O kai nemiegodavo, tai butinai turedavau su juo uzsiimti, snekinti, barskuti koki rodyti. Nakti biskiuka ilgiau pamiegodavo, keldavaus maitinti du tris kartus. Bet siaip labai pavargus budavau, o apie namu ruosa net kalbos nebudavo. O ir i paskaitas dar vaiksciojau.
Veliau biskiuka pagerejo dienos miegas, o ir nakti valgyti nebesikeldavo.
Na bet dabar manajam 11 su trupuciu menesiu, tai visai kitas vaikas. smile.gif
Atsakyti
nuo pat gimino iki 2 menesiu vaikutis buvo labai neramus, nes skaudedavo pilvukas, tai as per naktis nemiegodavau, o jei mazyle imdavo snausti tai pasiguldydavau ant saves, tik taip uzmigdavo, o as pati atsisedusi merdedavau viena budincia akimi, tik nesenai , kai buvo virs 2 men. nurimo pilvukas ir pradejo geriau miegot, iskart po to kai pakeiciau misinuka. nakti pilna dar neismiega, bet kelias po kokius 2-3 kartus, kartais tik viena, o diena miega labai mazai, geriausia tai ant manes atsigulus.seip sau laiko nelabai turiu, tai visada begte skuodziu, kad viska suspeciau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erosi @ 2008 04 19, 18:26)
va kiti pasako-jau prisipratinai. nichrina neprisipratinau-nuo gimimo jau taip. o ka daryt,kad butu kitaip?palikti klykiancia?nezinau...patarimu ir nieks neduoda...tik fraziu pameto-nu ir turesi tu beda.  doh.gif


va va kas mane labiausiai nervina... tai pasakymai kad prisipratinai smile.gif nu didesnės nesamonės ir būti negali... tikrai maniškis irgi labai neramus buvo tik glėbį miegojo nuo gimimo... tai kur jau čia prisipratinti gali spėti biggrin.gif
mane kažkaip viena teorija labai paguodė kažkur operskaityta, kad vaikučio supimas ir nešiojimas pirmuopsius mėn. kaip jį nepripratina o atpratina nuo supimo smile.gif nes vaikutis jau 9 mėn. mamtytės pilvelyje suposi smile.gif ir taip priprato, todėl atpratinti reikia iš lėto ir dar 9 mėn. susuoti biggrin.gif
Atsakyti
pritariu,maniske irgi pirmus menesius megdavo kai ja supdavau,arba ant ranku arba supamoj kedej,daznaiusia uzmigdvo taip..bet va jau eina 5men ir jau jos nereikia supti nebent buna issimusus is rezimo,buna irzli arba skauda kazka tada pasupu..o siaip ant soniuko soske i dantis ir miega smile.gif tikiuosi jau nereikes supti jos.
Atsakyti
Mano nuomone, ties kas sako "vaika jau pripratinai prie nesiojimo ir supimo" tai tikri neismaneliai. Na ir kas, kad laiko sau tuo atveju nera, na ir kas, kad pavargusios savo mazylius nesiodamos esam. Istversim! Dar nei viena nuo nuovargio nenumire. Paaugs vaikas ir nebenores pats demesio, kai tuo tarpu mes noresim juos prisiglaust prie saves. Tad kai vaikelis dar tik kelius menesiu, manau, naudotis proga reikia, kad galima ji taip ciuciuoti.
Atsakyti
QUOTE(banished_angel @ 2008 04 19, 21:21)
Mano mazasis nuo gimimo buvo maminukas. Negaliu pasakyti, kad labai neramus, tiesiog demesio labai reikeljo. As pati, jei ne mociutes pagalba, pavalgyt per diena net nespedavau. Iki kokiu 4 menesiu per diena miegodavo kelis kartus po 15-20 min, ir tai daznai ant ranku. O kai nemiegodavo, tai butinai turedavau su juo uzsiimti, snekinti, barskuti koki rodyti. Nakti biskiuka ilgiau pamiegodavo, keldavaus maitinti du tris kartus. Bet siaip labai pavargus budavau, o apie namu ruosa net kalbos nebudavo. O ir i  paskaitas dar vaiksciojau.
Veliau biskiuka pagerejo dienos miegas, o ir nakti valgyti nebesikeldavo.
Na bet dabar manajam 11 su trupuciu menesiu, tai visai kitas vaikas. smile.gif


Pazistama situacija: visa laika ant ranku,diena tik kelias minutes nusnausdavo,tad paciai pailseti sancu nulis, pavalgyti nebuvo kada,ko pasekoje dingo pienelis,buvau emociskai ir fiziskai issekusi,tik skirtumas tas,kad tu buvai su mociute,o as viena,kadangi vyras po gimdymo is karto keliavo i darba.Jauciausi baisi nevykele,nes vyrui net vakarienes neturejau kada pagaminti. Dar slykstesne savijauta apima,kai visos drauges pasakoja, kokie ju mazyliai geruciai ir ramuciai,kad jos viska speja ir gyvena kaip ir anksciau...Aciu dievui situacija po 3-4 men pasikeite,nes turbut buciau isprotejusi...Skamba ziauriai ir tos mamos,kuriu vaikai ramus, aisku, manes nesupras ir sakys,jog kudikis tai didziausia laime ir t.t. Zinoma,kad laime...mazyle ir verkiancia as dievinau ir dievinsiu,bet pirmi menesiai tikrai buvo nelengvi...
Papildyta:
QUOTE(Linute22 @ 2008 04 22, 21:14)
nuo pat gimino iki 2 menesiu vaikutis buvo labai neramus, nes skaudedavo pilvukas, tai as per naktis nemiegodavau, o jei mazyle imdavo snausti tai pasiguldydavau ant saves, tik taip uzmigdavo, o as pati atsisedusi merdedavau viena budincia akimi, tik nesenai , kai buvo virs 2 men. nurimo pilvukas ir pradejo geriau miegot, iskart po to kai pakeiciau misinuka. nakti pilna dar neismiega, bet kelias po kokius 2-3 kartus, kartais tik viena, o diena miega labai mazai, geriausia tai ant manes atsigulus.seip sau laiko nelabai turiu, tai visada begte skuodziu, kad viska suspeciau. smile.gif


Dar viena likimo drauge biggrin.gif Miegodavo maniske ir man ant pilvuko doh.gif
Atsakyti
dukrele buvo labai nemiegale, o sunelis labai didelis miegalis blink.gif
Atsakyti
Musu suneliai tikrai labai ramus wub.gif Jkio vargo auginant 2 leliukus ax.gif Ir laiko sau tikraiuztenka thumbup.gif
Atsakyti
maniskis neramus -nuo antro men dienom galima sakyti nemiega verysad.gif uzmigdvo nakciai pirma val ir keldavosi 9.00 . nors miegodavo nakti gerai,bet as vistiek nepailsedavau -1.00 uzmiega,kol as susikuiciu miegoti truputi apsitvarkius ,nes diena neimanoma, jau ir 2.00 ateina. o diena nuolatinis rekimas doh.gif bet panasu,kad dabar situacija gereja thumbup.gif dienom vistiek nemiega,ale nakciai uzmiega 19.00-20.00 val ir keliasi 7.00 . tai jau kiek laiko turiu ,neatsidziaugiu biggrin.gif
Atsakyti
pas mane auksinis viduriukas thumbup.gif
Atsakyti
mano tai negaleciau pavadinti nei reksniu, nei ramuoliu, kartais taip, kartais kitaip. didziausios problemos, tikriausiai, kaip ir pas visus - pilvuko raizymas. bet mes espumisana tada pavartojam. o siaip tai - buna visko. kartais net verkti norisi smile.gif
Atsakyti