Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ramūs jūsų mažiukai?

Maniske tai nuo pat gimimo buvo labai rami ir dabar yra rami.As galejau visus darbus namie apsidirbti ir dar laiko likdavo.Pavalgydavo ir guledavo bei zaisdavo.Tik dabar su ja reikia daugiau uzsiimti,nes reikia padeti vaikscioti,kalbeti,zaisti.Nakti atsikelia pavalgo ir vel miega.
Atsakyti
Mano sūnelis nuo gimimo buvo labai neramus, miegodavo ilgiausiai valandą, bet naktį keldavosi porą kartų. Dabar dieną miega tris kartus po trisdešimt minučių ir būna stebuklas kai pamiega valandą arba pusantros biggrin.gif Lauke irgi nesiseka ilgiau pamiegot verysad.gif Bet aštuntą vakare jau miegam nakčiai biggrin.gif ir .......ketvirtą ryto keliamės truputi pažaist lotuliukas.gif lotuliukas.gif po to dar pamiegam iki pusės septynių ir linksminamės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(do vi di @ 2008 04 11, 19:16)
Mano sūnelis nuo gimimo buvo labai neramus, miegodavo ilgiausiai valandą, bet naktį keldavosi porą kartų. Dabar dieną miega tris kartus po trisdešimt minučių ir būna stebuklas kai pamiega valandą arba pusantros biggrin.gif Lauke irgi nesiseka ilgiau pamiegot  verysad.gif  Bet aštuntą vakare jau miegam nakčiai biggrin.gif  ir .......ketvirtą ryto keliamės truputi pažaist lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  po to dar pamiegam iki pusės septynių ir linksminamės lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


na bet ankstyvas sunelis..maniske tik kokia 10krapstosi is lovos kartu su mamyte ax.gif biggrin.gif ir naktim nesikelia zaist wub.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2008 04 11, 23:24)
na bet ankstyvas sunelis..maniske tik kokia 10krapstosi is lovos kartu su mamyte  ax.gif  biggrin.gif  ir naktim nesikelia zaist  wub.gif  g.gif

jei guldytum astunta ir tavo keltus lotuliukas.gif ,bet jei mamai gerai kai jis bunda 4 tai kodel gi ne doh.gif ,tik nezinau kaip pailseti su tokia vaiko dienotvarke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 04 12, 07:01)
jei guldytum astunta ir tavo keltus lotuliukas.gif  ,bet jei mamai gerai kai jis bunda 4 tai kodel gi ne doh.gif ,tik nezinau kaip pailseti su tokia vaiko dienotvarke doh.gif


tai zimoa kad jei mamai gerai tai liuks,bet...as nenoreciau taip keltis,man reikia daug miego thumbup.gif blink.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano mažulis vienas nelabai nori būti- turi su juo žaisti ax.gif .O ir naktį karts nuo karto nori pasišnekėti 4u.gif
Atsakyti
maniškis ramus nuo gimimo, buvo užėjęs neramus laikas, bet žinduką pradėjom naudot ir vėl nusiraminom smile.gif Dabar atrado savo kumštukus, kol juos apžiūrinėja, tai vaiko kaip ir nereikia užimt, galima pasidaryt savo darbus biggrin.gif naktimis keliamės po 2-3 kartus, o keliamės apie pusę septynių ir nieko nepadarysi jam. Nors miego man reikėdavo daug, dabar beveik pripratau prie jo ritmo, retkarčiais kartu su juo dieną numingu thumbup.gif O lauke miegas lotuliukas.gif lotuliukas.gif , kiek vežiočiau tiek turbūt ir miegotų doh.gif
Atsakyti
bijau prisikalbėt, bet tikrai ramus. kiek piktesnis būna tik vakarais
Atsakyti
manoji mazule kai gime buvo labai rami ir tai truko gal iki 8menesio,bet paskuj kas pradejo darytis cool.gif siaubas... pastovei kaprizai landzioja kur negalima beveik neklauso,nespejau dabar lakstyt paskuj ja biggrin.gif tikiuosi kai paaugs viskas aprims ir vel bus gerute mergyte smile.gif
Atsakyti
jeigu ant ranku tai ramus. bigsmile.gif
Atsakyti
Mano mazyle taip pat ramus, geras vaikas. Tik kai nori valgyti, tai jau paleidzia dudas arba, kai viena ilgai kalbina zaisliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
o mano dukrius totalus rankinukas pasidare doh.gif jau nebezinau ka daryt-kol ant ranku miega,bendrauja,papa ciulpia,tik paguldom i lovele-vsio.visi miegai issilasto...kad ir siandie miegojo ilgiausiai kokias 20 min. verysad.gif o dar tik be dvieju dienu menuo...
erzina pastovus draugu,artimuju pasakymai,kad nepratinciau ant ranku. o tai ka man tada daryt?guldyt i lovyte ir jai graziai paaiskint,mol mazute tu neverk,bet ant ranku as taves neimsiu,kad nepriprastum?..o ji paims ir susipras,nustos verkti ir savo reikalais uzsiims... bigsmile.gif verysad.gif
dar beda nakti ja i lovele paguldyt..tas pats kas ir diena-5min ir nemiegam. tai jei diena dar turiu jegu ir noro vis bandyt i lovele kelt,tai nakti po keliu bandymu nuleidziu rankas ir pas save i lova jemu... verysad.gif tada jau miegam ramiai...va kiti pasako-jau prisipratinai. nichrina neprisipratinau-nuo gimimo jau taip. o ka daryt,kad butu kitaip?palikti klykiancia?nezinau...patarimu ir nieks neduoda...tik fraziu pameto-nu ir turesi tu beda. doh.gif
Atsakyti