Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ramūs jūsų mažiukai?

Jau norėjau sk(stis, kad turiu rankinukę blush2.gif bet paskaičiau zuzu parašytus žodžius, tai gal net apsidžiaugiau, kad manoji tokia. Aišku sunku, kai vaikas budrauja po 6 valandas, nes nei pavalgyti, nei atsigerti negali. Nėšynėje sėdėt tai nelabai mėgsta, bet pamažu pratinu. Įsidedu ir šoku pagal vaikiškų dainelių ritmą, o ji žiūri į mane tokiom akim lyg galvotų: "Mama, ką tu čia išsidirbinėji?" rolleyes.gif
Atsakyti
pirma pusmeti maziukas buvo labai ramus, o ir dabar diena labai daug miega, tik beda ta, kad miega tik su manim, na bet bent pailsiu, tv paziuriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutufka @ 2007 12 08, 23:14)
Jau norėjau sk(stis, kad turiu rankinukę  blush2.gif  bet paskaičiau zuzu parašytus žodžius, tai gal net apsidžiaugiau, kad manoji tokia. Aišku sunku, kai vaikas budrauja po 6 valandas, nes nei pavalgyti, nei atsigerti negali. Nėšynėje sėdėt tai nelabai mėgsta, bet pamažu pratinu. Įsidedu ir šoku pagal vaikiškų dainelių ritmą, o ji žiūri į mane tokiom akim lyg galvotų: "Mama, ką tu čia išsidirbinėji?"  rolleyes.gif

linksmai tu cia parasei,manoir bendrautiir bendrauti su mamyte nori
Atsakyti
pas mane pirmieji trys menesiai buvo gulimoji-miegamoji padetis. su maudymosi pertraukom ir vystymais. atrode net vaikas net verkti nemoka.uztat po trecio menesio.dieninis rezimas prasidejo.idomu ir zvaigzdute ir langas ir barskutis.va buna kai pradeda be jokios priezasties verkti.su tokiu biski juokingu pasikukciojimu.bet praeina.manau dantukai kalas, nes seilius mano mazyle visiskas.ir i burna viskas keliauja.nors soskes nepripazista iki siol.spjauna toliau nei mato.dulka pora poru soskiu stalciui.gal ir gerai.
o kai neramus vaikas tai reikia panesiot.pasneket.paglostyt galvyte.jei viduriukai kankina pabandyt pilvuka paglostyt ratu.nors maniske tai prblemu del pilvuko neturejo.bezda kai reikalas.nakti tik girdziu pirst pirst.arba kai razosi biggrin.gif
skaiciau vienoj knygoj ,kad negalima leisti kudikiui isisriubauti. nes kenksminga sveikatai ir papildomas stresas.
o del to kad kudikis rankinu pataps.manau tikrai neturetu mamos nerimauti.kada gi mes daugiau panesiosime maziukus?kai suaugs? schmoll.gif
o jiems dabar labai reikia saugumo, meiles, silumos, prislietimu, nes per mus kudikiai mato pasauli. 4u.gif
Atsakyti
Viska speju pasidaryti ir vaika pasnekyti, ir darbus nusidirbti, ir namus apsitvarkyti. Megsta sedeti nesyneje, zaisti, bet karts nuo mkarto ir demsio pareikalauja ax.gif
Atsakyti
O KURIS VAIKUTIS DEMESIO NEPAREIKALAUJA mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke S @ 2007 12 12, 23:02)
O KURIS VAIKUTIS DEMESIO NEPAREIKALAUJA mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


mano vaikas jau kitu akimis tai ramutis smile.gif
bet vis vien nusikalu smile.gif nes sunkus labai 10,5kg
Atsakyti
QUOTE(gabby27 @ 2007 12 13, 00:43)
mano vaikas jau kitu akimis tai ramutis smile.gif
bet vis vien nusikalu smile.gif nes sunkus labai 10,5kg

Mane ne labai ramute,megsta pazirzti,labaigreitai viskas nusibosta,zaisti tingi,tai kariasi man ant galvo spastoviai.Pardejau vadinti ja prielipa lotuliukas.gif
O sveria beveik11kg.Vakare ir jauciuosi nusikalusi verysad.gif
Atsakyti
Nu net labai sutinku su paskutiniu pasisakymu thumbup.gif Pastebėjau, kad savo panelei (4,5 men) kartais paprasčiausiai nusibodu blink.gif Palikti vieną kambary yra be šansų... Visą dieną praleidžia pas mane ant rankų su trumpa pertrauka vėžimėlyje pietų miegeliui lauke, tačiau kartais ir mano rankos ją juodai užknisa g.gif Tai tenka kviestis į pagalbą "šviežieną" thumbup.gif Nors dabar, kai darosi gudresne, jau bent akimirkai galima sudominti ryškesniu žaisliuku ar "gimnastikos" pratimais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-mamukas- @ 2007 12 13, 12:05)
Nu net labai sutinku su paskutiniu pasisakymu  thumbup.gif  Pastebėjau, kad savo panelei (4,5 men) kartais paprasčiausiai nusibodu  blink.gif Palikti vieną kambary yra be šansų... Visą dieną praleidžia pas mane ant rankų su trumpa pertrauka vėžimėlyje pietų miegeliui lauke, tačiau kartais ir mano rankos ją juodai užknisa  g.gif Tai tenka kviestis į pagalbą "šviežieną"  thumbup.gif  Nors dabar, kai darosi gudresne, jau bent akimirkai galima sudominti ryškesniu žaisliuku ar "gimnastikos" pratimais  thumbup.gif

Man ir vargelio buvo iki 6men,labai norejo sedeti,as ensodindavau,juk gydt rekomenduoja nuo 6men,tai nuo 5men tik ant ranku irantranku.Pradejo sedeti baigaisi pastovu sbuviai antranku
Atsakyti
QUOTE(snekute @ 2007 12 09, 18:49)
pirma pusmeti maziukas buvo labai ramus, o ir dabar diena labai daug miega, tik beda ta, kad miega tik su manim, na bet bent pailsiu, tv paziuriu smile.gif

mano maziuke ir buvo ipratus pietu miegoti tik su mani , bet atpratinau. kol uzmiega paguliu salia o po to iseinu is kambario. jei prabunda vel atejus paguliu truputi salia, ir taip atsipratinau kartu pietu miegoti, tik reikia kantrybes.
Atsakyti
Kol kas jokiu bedu su maziuke neturiu, miega zaidzia valgo ir vel viskas nuo pradziu. As turiu pinta kasika diena idedu ja ten prikabinu daug zaislu tai jai ten vienas malonumas guleti, krykstauja barskina zaisliukais ir nereikalauja daug demesio is manes. thumbup.gif
Atsakyti