Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ramūs jūsų mažiukai?

QUOTE(Gadiga @ 2006 12 05, 15:07)
kai mazuliukas buvo, tai irgi, tai soniukas uztirpes, tai pilveli skauda. Kaip mano mama sako - daryk kas tau atrodo tinkama (supuok, duok atsigert, snekink, glostyk, myluok, panesiok po namus, parodyk kas karta nauja kampeli ir tt.) ir stebek! Greitai pati pamatysi ir jau zinosi kas negerai.


Visiškai teisingai, kartais užtenka pakeisti padeį, padeti ant šonuko ir pan. Ir be abėjo-stebėti ir darytis išvadas...

QUOTE(Gadiga @ 2006 12 05, 15:07)
Man atrodo, kad kartais vaikams mama atsibosta, gal jie nori kitu zmoniu demesio, draugijos. Aisku, cia tik mano nuomone ax.gif


Ir čia teisybė. Pastebėjau, kad kartais reikia ''pakeisti rankas''- jeigu verkia pas mane, nurimsta pas tėtį, jeigu verkia pas jį- užtenka man paimti ant rankų, visi kaprizai baigiasi. Paprasčiausiai kudikis jaučia, kada žmogus suirzęs, jam persiduoda mūsų negeros emocijos.
Atsakyti
maniskiui jau bevei 11 men o iki siol ant ranku nesioju arba sedim ir kartu zaidziam, net kai i tulika einu man is paskos sliauzia nes nenori but vienas.
O prasidejo irgi panasiai miegodavo ant ranku, tai kol laikau tol miega kai paguldai viskas jau atsibudo ir ziuri, labai patiko jam lauke vezimelije miegot, o be to atradom pora tokiu geru raminimo budu:
1. plauku dziovintuvas + glostai pilvuka ar galvyte ziurint kas labiau vaikui patinka rolleyes.gif
2. arba paguldau sau ant pilvo ir liuliuoju, budavo kad taip ir visa nakti ismiegodavom ax.gif
Sie budai labai padedavo ir kai pilvuka skaudejo
dabar jau nakti miega pats, na o diena liuliuoju vezime nes kitaip man vaiko gaila kai rekauja ir nenori toj savo lovytej miegot.
Taigi linkiu sekmes ir istvermes mirksiukas.gif
Atsakyti
Na aš galiu pasidžiaugti savo saulele, nes tikrai labai rami... Jeigu būtų visi tokie vaikučiai tai galėčiau ir dešimt jų turėti biggrin.gif
Atsakyti
mano dukryte nuo pat pirmos dienos rami, del ko labai dziaugiuosi bigsmile.gif . pirmus 2-3 menesius tai isviso pavalgydavo ir miegodavo. nakti ismiegodavo 6 val. dabar jau 8 val. miega neprabusdama. dabar kai jai jau beveik 5 men. tai daugiau demesio reikalauja ir vis maziau miega diena mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
mano mazyle pirmus du menesiu buvo labai rami, tik valgydavo ir miegodavo, visi labai stebejosi, ypac vyro mama mat besilaukdama as labai nervuodavausi, kai mazyle suejo 3 men, prasidejo neramumai, mergaite per diena miega daugiausiai keturias valandas, jei nori kad ji butu rami turi su ja zaisti, kalbinti, naktys visada buvo geros bet dienom tai gali kazka padaryt namuose tik tuo atveju jai ji miega. Juk neleisi vaikui rekt. Ant ranku nesioju kai jau buna kitaip neimanoma nuramint, seip stengiuosi nepratint, bet kai nuvaziuojam pas vyro tevus, tai niekam nepaaiskinsi. blush2.gif
Atsakyti
mano maziukas ramus 3* thpu. bet kartais uzzirzena kai nori kad ji panesiotu.o labiausiai tai terorizuoja mociute. kai isgirsta jos balsa tai net pradeda spurdet nes jau zino kad ji tampys ant ranku,sokdins ir kutulios wub.gif
bet kai liekam dviese tai galiu ramiai paguldyt i lovele ir jis vienas sau ten zaidzia, barasi su zaislais, ar uzminga wub.gif
Atsakyti
Mano abu vaikai yra ramus.Na didzioji jau isaugo,bet buvo labai rami.Na kas be ko buvo ir asaru ir oziuku.Bet asareles tikrai ne be priezasties schmoll.gif Dazniausia problema pas maziukus iki 3 men. pilvukas,soniuka nugulejo ar tiesiog vaikui truksta silumos.As ir viena ir kita nesiojau kai vaikas pradedavo verkti.Nors daugelis man sako,kad as perdetai i asaras ziuriu ir,kad vaikas turi paverkti.Bet asmeniskai as nematau prasmes rykdyti vaika schmoll.gif Man yra malonu prisiglaust ir ji pamyluoti wub.gif Laikas labai greit bega....Ne nepastebesi kai vaikas jau nebenores ,kad ji nesiotumet ar dar kitaip myluotumet doh.gif
Sekmes ir istvermes 4u.gif
Atsakyti
sveika,
nu ka zinok skaitau ir prisimenu kaip man tas pats budavo... doh.gif tik mums pati jos gydytoja patare pasirodyt neorologams... tai wa nuvezem, pasirodem , ten prirase tokia miksturele zoleliu... tai dabar vaikas nebeatpazistamas... gerute, ir pakalbet ir pasidarbuot laiko uztenka... blush2.gif ir uzmiega vakarais apie 11 ar 12val., o tajp tai budavo kad iki 3nakties reikdavo pravarkt... verysad.gif o dabar viskas labai gerai... tai wa patarciau gal pasirodyt neurologams... mirksiukas.gif tik svarbiausia nesijaudint ir viskas bus gerai... 4u.gif
Atsakyti
nu mano mažulė tai per viduriuka nera nei labai rami nei labai zyzliukas. Aišku visko buna . . . kartais tik dienos viduryje nueinu nusiprausti, nes ankščiau niekaip nespėju schmoll.gif . O kartais pasidarau visus darbelius ir dar lieka laiko prie kompo prisėsti biggrin.gif . Tik dėl vieno labai džiaugiuosi, kad jai nelabai patinka ant ranku. Mieliau guli lovyteje arba pas tevelius lovoje smile.gif Dienom miegam gan ivairiai kartais po 2-3 val išmiega, o kartais i valandą kokius 2 kartus po 15min spėja pamiegoti. Vakarais eina liuliuko apie 11h, ir karta keliasi nakti pavalgyti, bet pavalgius iškarto užmiega vacation1.gif
Atsakyti
O mano mažylė pirmais mėnesiais miegojo neramiai - labai blaškydavosi, ir rėkdavo po maitinimo. Kartais duodavom Espumisan. Labai gaila vaiko būdavo... Bet vaistukais tikrai nepiktnaudžiadavom. O dabar rėkimas baigėsi. Tiesiog išaugo. Tuo metu dar padėdavo maudynės - nereikėdavo jokių žolelių, tiesiog mažylė labai mėgdavo maudytis. Ir dabar mėgsta. biggrin.gif

Tiesa, dar padėjo guldymas ant pilvuko - kai tik pradėjau dažniau guldyti taip, vaiko pilvo raumenukai sustiprėjo ir tikriausiai tai taip pat padėjo.

O dėl miego - dabar maniškė visai mažai miega. Jei būnam namuose, tai dar dar... Bet jei važiuojam į lauką, į svečius, tai apie miega jokios kalbos. Juk reikia viskuo domėtis.. doh.gif

Linkiu kantrybės rėksniukų mamytėms.
Atsakyti
Mano maziukas pirmus tris men. buvo laaaabai ramus. Bet gerai pagalvojus, jam nedauk ir tereikejo: pavalgyt, pamiegot, prie mamytes prisiglaust, pilvuko problemu kaip ir neturejom. O suejus trim men. sunus eme po mazu keistis. Dabar zinoma reikalauja daug demesio, daugiau diena budrauja, bet ir gudraut jau ismoko: cia verkia, o ant ranku paimi, lektuveliu paskraidini ir jau juokias biggrin.gif
Nemegsta jis vienas buti, vienas kambari buna daugiausia 20 min. tai lekiu tada ka namuos padaryt, o likusis laikas visas sunui 4u.gif
Atsakyti
mano labai neramus.gal pilvukas skauda,bet kiekviena vakara klykia iki pamelynavimo.pamasazuoju pilvuka,atrodo nurimsta ir po keliu minuciu vel tas pats. doh.gif
Atsakyti