Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ramūs jūsų mažiukai?

o maniske vaje vaje kike demesio rekalauja... amziais jai reikia ant ranku buti, zaidzia tik tada, kai ziuri kaip ji zaidza, sokt su ja, dainuot reikia... doh.gif siaubas kokistaij pasidares doh.gif
Atsakyti
maniskis irgi demesio reikalauja lb daug doh.gif
Atsakyti
Manoji labai rami mergaitė nuo pat gimimo. Gali ir viena pažaisti su žaisliukais, o man leidžia apsitvarkyti namučius smile.gif
Atsakyti
mano lelyte iki triju menesiu dienom miegodavo prastai nieko nepasidarydavau, bet va naktim miegodavo nuo 10 vakaro iki 6-7 ryto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dabar 4,5 men. jau nebepamenu tokiu naktu nes ne naktim ne dienom nemiega, pamiega nuo 11 iki 1 ar 2 ir paskui kas valanda galima sakyt pribunda, galiausia pasiimu i lova pas save ir tada pamiegam. zaisti viena nezaidzia turi pastoviai i ja ziureti, zaisti ir su ja kalbeti kitaip prasideda "daineles", apie namu tvarkyma ar dar kazkoki uzsiemima ne minties nebuna kol negrizta tetis is darbelio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolce55: 03 lapkričio 2009 - 16:17
Maniskis tai labai ramus buvo, kai buvo koks menesis, tai viena su juo budama sugebejau cepelinu pridaryt blush2.gif o dabar karts nuo karto pasireiskia mano maziukui trecio menesio krize doh.gif
Atsakyti
Mano mazoji pastarasias kelias dienas - absoliutus zirzulys. Jau nebesuprantu kas jai negerai. Nori nuolat buti ant ranku, valgo kas valanda arba puse dienos neima nieko i burna, miega kelias minutes arba kelias valandas. Kazkokia issiderinusi. Gal jau dantukai kirbena, nors seiles dar labai stipriai ir neteka g.gif O gal vaika taip laiko persukimas paveike?
Atsakyti
sveikutes
mano maziuke lb rami, nuo pat gimimo tokia yra, nej reikedavo prie jos prisistojus but nej ka. pazaidzia jinai sau pati, pasneka viena, nu zodziu leidzia po namus duotis smile.gif kai dantukai dygo ir lygiai tokia pat rami buvo thumbup.gif
Atsakyti
Ramus. Tik tas ir gelbsti biggrin.gif
Atsakyti
Daugiausia kazka nuveikiu per dukrytes pietu miegeli (apie pora val) arba vakare, kai ji jau miega.. smile.gif Kai nemiega, bunam kartu, viena nebuna dar... O laiko paroj labai labai truksta... doh.gif
Atsakyti
Kadangi musiske visa nakti miega,tai nera taip sunku aplink ja pasokineti ant blakstienu diena, nes diena nusnaudzia kokia valandziuke, na dar paskui lauke, bet tol kol vezi...
Stengiuosi jai leisti pabuti su savimi lotuliukas.gif , na truputuka ja pakalbinus palieku ja zaisti viena, taip pat leidziu pavergti vienai, bet neisiverkti ir t.t
Atsakyti
Mūsų saulyte jau nuo pat gimimo labai rami ir gerute. Lieka laiko ir susitvarkyti ir dar rankdarbiu padaryti smile.gif Labai dziaugiuosi, kad turiu tokia ramia dukryte, tik galvoju jei turesiu kada suneli (o labai noreciau wub.gif ) tai kazin koks bus, sako buna priesingybes g.gif
Atsakyti
Musu dukryte irgi labai geras vaikas, pirma menesi tik valgydavo ir miegodavo, bet va kai prasidejo pilvo diegliukai tada jau ramumai baigesi, bet cia tik vakarais, o diena tai savo lavinimosi kilimelyje ir viena paguli, kartais ten ir uzmiega, mamyte tikrai turi laiko ir valgyti padaryti ir SM pasedeti smile.gif
Atsakyti