Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ramūs jūsų mažiukai?

QUOTE(erosi @ 2008 04 19, 19:26)
o mano dukrius totalus rankinukas pasidare  doh.gif  jau nebezinau ka daryt-kol ant ranku miega,bendrauja,papa ciulpia,tik paguldom i lovele-vsio.visi miegai issilasto...kad ir siandie miegojo ilgiausiai kokias 20 min.  verysad.gif  o dar tik be dvieju dienu menuo...
erzina pastovus draugu,artimuju pasakymai,kad nepratinciau ant ranku. o tai ka man tada daryt?guldyt i lovyte ir jai graziai paaiskint,mol mazute tu neverk,bet ant ranku as taves neimsiu,kad nepriprastum?..o ji paims ir susipras,nustos verkti ir savo reikalais uzsiims...  bigsmile.gif      verysad.gif
dar beda nakti ja i lovele paguldyt..tas pats kas ir diena-5min ir nemiegam. tai jei diena dar turiu jegu ir noro vis bandyt i lovele kelt,tai nakti po keliu bandymu nuleidziu rankas ir pas save i lova jemu...  verysad.gif  tada jau miegam ramiai...va kiti pasako-jau prisipratinai. nichrina neprisipratinau-nuo gimimo jau taip. o ka daryt,kad butu kitaip?palikti klykiancia?nezinau...patarimu ir nieks neduoda...tik fraziu pameto-nu ir turesi tu beda.  doh.gif


Kaip gerai tave suprantu tongue.gif man irgi visi patarimus dalina, tik niekas su mano vaiku gyvent nebande... Ka daryti, jei vaikas 2 val. klykia kol uzmiega? Ir nesiojam, ir supuojam, ir zaidziam, o rezultatas tas pats sad.gif labiausiai nervina frazes "vaiku ka nors skauda", "islepinai vaika"... nieko jam neskauda ir niekas jo nelepino... bet kiek gali laikyt klykianti nesvu balsu? 15-20 min.? Musiske panele, pirma menesi dienom dazniausiai ant tecio miegodavo (gerai, kad teciai atostogu pasiimt gali smile.gif), o nakti vezimo lopsiuky smile.gif daba mums jau 5 men., bet oi kokios neramios musu naktys sad.gif kazkada kai pamiego ramiai 6 val. net issigandus buvau, ar nesusirgo maze biggrin.gif persimiegojau biggrin.gif nors esu miegale, o nescia budama net po 14- 16 val. per para ismiegodavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krimsi @ 2009 07 29, 14:45)
Kaip gerai tave suprantu tongue.gif man irgi visi patarimus dalina, tik niekas su mano vaiku gyvent nebande... Ka daryti, jei vaikas 2 val. klykia kol uzmiega? Ir nesiojam, ir supuojam, ir zaidziam, o rezultatas tas pats sad.gif labiausiai nervina frazes "vaiku ka nors skauda", "islepinai vaika"... nieko jam neskauda ir niekas jo nelepino... bet kiek gali laikyt klykianti nesvu balsu? 15-20 min.? Musiske panele, pirma menesi dienom dazniausiai ant tecio miegodavo (gerai, kad teciai atostogu pasiimt gali smile.gif), o nakti vezimo lopsiuky smile.gif daba mums jau 5 men., bet oi kokios neramios musu naktys sad.gif kazkada kai pamiego ramiai 6 val. net issigandus buvau, ar nesusirgo maze biggrin.gif persimiegojau biggrin.gif nors esu miegale, o nescia budama net po 14- 16 val. per para ismiegodavau biggrin.gif

Mano maziukas irgi nelabai ramus,bet tik dienom.Nakti visa ismiega thumbup.gif problemu neturiu.Bet diena doh.gif baisu.Dabar visada darau taip.Jai vaikiukas pradeda klykt ir aisku verkia ne kelias minutes o valanda kartais ir ilgiau,tai greitai pakisu vaikiuka po vandeniu pamaudau ,patiuskenu vandenuku,apsiramina. thumbup.gif pamaitinu pora mostu ant ranku ir miegam thumbup.gif
Atsakyti
O vat mano maziukas labai ramus,vienas malonumas toki auginti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
musiskis labai ramus, mano tevai neatsidziaugia, nes as klykaline buvau, bet tik pagiriu maziuka savo - is kart ima ragiukus rodyt bigsmile.gif
Atsakyti
labai ramus ir geras vaikutis wub.gif
Atsakyti
Visko būna,pas mane mergytė periodais mainosi.1-3 mėn,turėjau daug vargo,buvo labai nerami,dieną mažai miegodavo,verkdavo...iki penkių mėnesių,auksinis vaikas.O dabar vėl...zyzia,viskas negerai,o pabandyk ką nors iš tų mažyčių ,,čiuptuvėlių'' atimti doh.gif ,tai visas kvartalas girdi mano skardžiabalsę. blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano sunelis irgi reksniukas,viskas jam blogai pastoviai.nori kad pastoviai buciau salia,kartais net neimanoma nieko kito pasidaryti
Atsakyti
oi, ramus ramutis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
vaikai neverkia be priezasties mielosios mamos
Atsakyti
Suprantu puikiai tas mamytes,kuriu vaikuciai neramus thumbup.gif
Is pradziu ir as galvojau kad maniske nerami,bet pasirodo neprivalgydavo nuo mano papuko,tai teko primaitint.Jau galvojau-na bus ramus vaikas,valgys ir miegos smile.gif bet miegojo pirma menesi tik ant tetuko pilvuko (naktim tik vezimuke).tai pradejom atpratinti nuo ranku,tai dienom visai nemiegojo.kol iprato biggrin.gif daba pradejo dienom miegot o paryciais anksti budinti tevelius...tai mano mazasis angeliukas vis prisigalvoja ka nors naujo biggrin.gif
Atsakyti
dukryte buvo iki metuku labai rami, na dabar tai padykus labai ax.gif
sunelis irgi labai ramutis smile.gif , jokio vargo nejauciu augindama vaikucius thumbup.gif
Atsakyti
nzn, na mano dukrytes, nei ramios nei verksnes, jos reikalauja daug demesio, bet kartais ir suspeju, tai ta, tai ana padaryti ax.gif jei as viena jos ramesnes, bet jei dar yra kas nors, tai reikalauja ant ranku imti doh.gif
Atsakyti