Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ramūs jūsų mažiukai?

ACIU uz patarimus ir palaikyma biggrin.gif Pasirodo dar yra neismegintu budu nuraminti vaika rolleyes.gif Net nepagalvociau niekada apie siurbli, fena... Geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2009 06 14, 02:55)
Mums jau 5men.ir mano mazylis diena miega labai mazai apie 15minuciu ir jau keliasi doh.gif nieko nespeju jau atrodo ir ta ir ana reik padaryt o laiko truksta tai siaubas doh.gif na naktimis jis tikras angelelis miega net nesibudina, nuo pat gimimo  neturejom naktimis problemu b et jau ryte 6-7 valanda jau atsibunda doh.gif ir pamiega kokius tris kartus per visa diena po 15-20 minuciu tai man net negera darosi tik ka nors pradedu daryti o jis jau ziurek mirksi akytemis jau tipo pamiegojes 2.gif nezinau ar tai normalu bet jei jis jauciasi pailsejes tai manau viskas gerai mirksiukas.gif



Norejau paklausti kelinta val vakare einat miegoti ir kiek kartu paroj valgot? Nakti nebevalgot kaip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(audronyte @ 2009 06 14, 12:06)
ACIU uz patarimus ir palaikyma  biggrin.gif  Pasirodo dar yra neismegintu budu nuraminti vaika  rolleyes.gif  Net nepagalvociau niekada apie siurbli, fena... Geras  biggrin.gif

jojo, su vyru visko prisigalvojom, kad tik maziukas neverktu lotuliukas.gif o dabar kai namuose siurbiu grindis, idedu savo maze i supynes ir ziurek randu ja miegancia... lotuliukas.gif nezinau kodel taip patinka jai tas dulkiu siurblio garsas... g.gif bet tikrai labai gerai ja ramina...ir fenas su gartraukiu irgi geri draugeliai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPAPUPITA @ 2009 06 14, 11:11)
Mums jau 2.5men. Ramios nebuvom nuo pat pradziu- prastai miegojom ir diena, ir nakti. Dabar jau buvo lyg ir geriau. Bet iskilo nauja problema- kaip tik vakaras, kai tik atina kokios 8 ar 9 vakaro, taip ir klykimas. Klykia iki uzkimimo, iki pamelynavimo. Ko tik nedariau- nesioju, zysti duodu, dainuoju, sokam muzika uzsileide ir t.t.  Nepadeda niekas. Po poros  ar triju valandu nusiramina, uzmiega isvargusi. Uztinus, nusikriokus, gaila ziuret. Jau sakiau pas daktarus vezt, bet kad jie nieko nepasako... Gal pilviukas, bet duodu sab simplex lasiuku, masazuoju pilviuka. Nepadeda niekas. Ir kai ji verkia, issilenkia kaip lenta. Nesioju tokia issirietusia kol aprimsta. Kas jai galetu buti? Kai skauda pilviuka vaikas rieciasi ar issilenkia kaip lenta? Gal kam buvo panasiai? Nes jau bijau vakaro... Kaimynai sakys, kad vaika baigiu papjaut verysad.gif

o kokiu paros metu gimdei?ar gimdymas praejo be komplikaciju?ar negime pridusus?
Atsakyti
QUOTE(almani @ 2009 06 14, 16:40)
Norejau paklausti kelinta val vakare einat miegoti ir kiek kartu paroj valgot? Nakti nebevalgot kaip suprantu?



einam miegoti mes ne anksti apie 9-10val.o naktimis as pati atsibundu mazdaug apie 3val.ir duodu savo mazyliui valgyti o jei jau neduodu tai jis mane pazadina na praeda vartytis lovyteje ir as jau atsibundu smile.gif negi ten miegi kaip uzmusta ka sale kudikis soske.gif o jau ryte vos tik saulute pradeda teket taip ir mano katinelis keliasi doh.gif na taip manau kad cia tas kudikio bioritmas veliau turbut pasikeis g.gif biggrin.gif
Atsakyti
musu miega mazdaug nuo 22-09,nakti keliasi atsigerti mp. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2009 06 14, 21:02)
o kokiu paros metu gimdei?ar gimdymas praejo be komplikaciju?ar negime pridusus?

Negimdziu visai schmoll.gif nes nubege buvo vaisiaus vandenys ir visai nebuvo gimdymo veiklos. Daktare bijojo laukti, dare operacija. Sake, kad sveika, kad viskas gerai. Valgo MP, kurio gal pradzioje buvo mazoka ( man taip atrodo, nes valge kas pusvalandi.). Pamiega 20-30 min ir vel verkia. Tada paimu ir valgdinu, nesioju, migdau, nemiega, vel valgom... Tas procesas uztrunka 1.5-2val. Pamiega vel 30min ir viskas is pradziu. Taip istisa para 1.5men. Maniau kad truksta pieno kad verkia, bet
gime 4040g, 53cm
po 1men 5400g, 57cm
po 2men 6800g, 62cm. Vadinasi verkia del kazko kito. schmoll.gif
Praejusi vakara "vakarinis koncertas" buvo ne toks ispudingas, bet keliausi nakti kas valanda schmoll.gif Panesioju, pasupuoju ir vel uzmiega...valandai.
Atsakyti
Musu dukryte is ramiuju biggrin.gif , tik ciulptuko reikia, nes kol dar buvome GN nepaleido kruties is burnos 24 val. per para, grizome namo, tas pats doh.gif , kol nepabandem duoti ciulptuko. Nuo tos akimirkos galima sakyti, namuose tyla biggrin.gif . Pati guledavo lovyteje ir zaisdavo, nei supt, nei nesiot nereikedavo. Aisku pasitaikydavo neramiu dieneliu, bet gana greitai isspresdavome problemas 4u.gif . Nors su naktiniu miegu ir dabar turime problemu unsure.gif
Atsakyti
Musisikis tai kakaryne, bet kenteti galima lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar velai gryzome is lauko, apie 20.30val. Kai tik grizom, maniske nuluzo ... valandai, o po to klykimas. Masazavau pilviuka, nesiojau- klykia. Pasodinau i vibro kedute ir dejau pasildyta su lygintuvu merliuka ant pilvelio ir sildziau su fenu. Fantastika, mano mazyle net pradejo juoktis biggrin.gif , kazkas jai labai juokinga pasirode. Gal fenas? g.gif O su tuo siltu merliuku ant pilvo ji ir uzmigo. Aciu uz patarimus biggrin.gif
Atsakyti
Labukas.Pas mus dantukai neduoda ramybes jau du turime drinks_cheers.gif thumbup.gif bet gi jau zirzalius koks tai del visko zirzia biggrin.gif labai jau neramus nori tik ant ranku ir tiek lotuliukas.gif kad tik kas istisai ji nesiotu,tai jau vakare pas mane galva kvadratine nuo zirzaliuko mano lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 06 14, 20:36)
jojo, su vyru visko prisigalvojom, kad tik maziukas neverktu lotuliukas.gif  o dabar kai namuose siurbiu grindis, idedu savo maze i supynes ir ziurek randu ja miegancia... lotuliukas.gif  nezinau kodel taip patinka jai tas dulkiu siurblio garsas... g.gif  bet tikrai labai gerai ja ramina...ir fenas su gartraukiu irgi geri draugeliai  lotuliukas.gif


Dulkiu siurblys ir mano maziu ramina, neuzmiega, bet bent jau ramus isbuna, kol mamyte kambarius siurbliuoja, kazkaip matyt hipnotizuojanciai veikia biggrin.gif
Atsakyti