Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ramūs jūsų mažiukai?

Sveikos mamytes,

Uzvedziau sia temele nes siuo metu ji man labai aktuali unsure.gif Gal jau buvo cia apie tai kalbeta, bet noriu dar karta paklausti, kaip jusu mazyliai, ar labai reksniukai ar tiesiog ramumo isikunijimas?
Klausiu todel, kad mano pupai nera dar menesiuko na uz keliu dienu sueis bet vistiek, turiu dideli vargeli su jos miegu doh.gif nu sakes, vaikas prikerta taip kad net tingi akutes atmerkti ir atrodo jau kad miegos taj miegos. Bet kur tau, tokioj busenoj ji isbuna gal 15min o tada jau arba nemiega, guli sau ramiai vezimuke arba klykia kol springti pradeda verysad.gif niu as matau, kad ji soti ir velniskai nori miego, bet nemiega. Per visa diena normaliai ismiega tik viena karta (miega apie 2-3val) o paskui be 22val nera sansu ja uzmigdyti blink.gif nezinau, nemanau, kad tai normalu, ji pavargsta per diena, vakarais buna labai irzli jau visa savaite vakare uzmiega tik issirekusi iki melynumo verysad.gif unsure.gif nebezinau nei ka daryti su ja. Visaip ja raminu, galvoju gal nedavalgiusi duodu dar misinuko, bet nevalgo, isikandusi i tuciu klykia. Pilvuko jai neskauda tikrai, manau kad verkia nes isvargusi yra. Nakti keliasi kas 2-3val na tada miega, bet labai neramiai blaskosi rankutem maskatuoja dejuoja visokius garsus leidzia verysad.gif labai pergyvenu del jos verysad.gif O kaip jusu maziukai, ar ramiai ir daug miega? As neturiu laiko kada net namu susitvarkyti, mazike pastoviai nemiega, o jei ja palieku viena kambary tai tuoj dudas paleidzia, nepatinka vienai buti, tai turiu sedeti salia jos doh.gif
Atsakyti
mano lelyte jau nuo gimimo labai rami, labai tuo dziaugiuosi nes kai pasiklausai kokių rėksniukų yra................... unsure.gif pirmus mėnesius tai tik miegodavo ir valgydavo, keldavosi tik porą kartų per nakti, o nuo kokių 2 mėn jau ir visą nakti išmiega bigsmile.gif kartais būdavo kad pilviuką skaudėdavo, vaistukai nepadėdavo tai pati pradėjau arbatyte gert ir pilvo skausmai praėjo..... vienu tarpu ir būdavo kad pries nakties pradėjo verkti ir ilgai, turbūt nakties bijodavo....... bet greit ir aprimo

turbūt čia priklauso nuo vaikiuko charakterio biggrin.gif biggrin.gif
musų mociutė juokauja kad tokius 5 gali susiguldyt ir sau be vargo augint..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuxeee @ 2006 11 21, 18:51)
Sveikos mamytes,

Uzvedziau sia temele nes siuo metu ji man labai aktuali  unsure.gif  Gal jau buvo cia apie tai kalbeta, bet noriu dar karta paklausti, kaip jusu mazyliai, ar labai reksniukai ar tiesiog ramumo isikunijimas?
Klausiu todel, kad mano pupai nera dar menesiuko na uz keliu dienu sueis bet vistiek, turiu dideli vargeli su jos miegu  doh.gif  nu sakes, vaikas prikerta taip kad net tingi akutes atmerkti ir atrodo jau kad miegos taj miegos. Bet kur tau, tokioj busenoj ji isbuna gal 15min o tada jau arba nemiega, guli sau ramiai vezimuke arba klykia kol springti pradeda  verysad.gif  niu as matau, kad ji soti ir velniskai nori miego, bet nemiega. Per visa diena normaliai ismiega tik viena karta (miega apie 2-3val) o paskui be 22val nera sansu ja uzmigdyti  blink.gif  nezinau, nemanau, kad tai normalu, ji pavargsta per diena, vakarais buna labai irzli jau visa savaite vakare uzmiega tik issirekusi iki melynumo  verysad.gif  unsure.gif  nebezinau nei ka daryti su ja. Visaip ja raminu, galvoju gal nedavalgiusi duodu dar misinuko, bet nevalgo, isikandusi i tuciu klykia. Pilvuko jai neskauda tikrai, manau kad verkia nes isvargusi yra. Nakti keliasi kas 2-3val na tada miega, bet labai neramiai blaskosi rankutem maskatuoja dejuoja visokius garsus leidzia  verysad.gif  labai pergyvenu del jos  verysad.gif  O kaip jusu maziukai, ar ramiai ir daug miega? As neturiu laiko kada net namu susitvarkyti, mazike pastoviai nemiega, o jei ja palieku viena kambary tai tuoj dudas paleidzia, nepatinka vienai buti, tai turiu sedeti salia jos  doh.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuxeee @ 2006 11 21, 17:51)
Pilvuko jai neskauda tikrai, manau kad verkia nes isvargusi yra. Nakti keliasi kas 2-3val na tada miega, bet labai neramiai blaskosi rankutem maskatuoja dejuoja visokius garsus leidzia  verysad.gif  labai pergyvenu del jos  verysad.gif  O kaip jusu maziukai, ar ramiai ir daug miega? As neturiu laiko kada net namu susitvarkyti, mazike pastoviai nemiega, o jei ja palieku viena kambary tai tuoj dudas paleidzia, nepatinka vienai buti, tai turiu sedeti salia jos  doh.gif



Sveika,

O iš kur tu žinai, kad jai pilvuko neskauda? Galbūt jai meteorizmas(dujos neišeina)? Mano mažylei retkarčiais taip būna-tokiais atvejais ji tiesiog riaumoja.

O dėl miegelio-kai bus galima patariu išbandyti masažus smile.gif


Atsakyti
Kaip tik ieškojau tokios temos ir patirties kiek nešiojate ant rankų savo pumpurėlius. Maniškis ant rankų praleidžia kone visą dieną, su pertrauka kai keliaujam su vežimu į lauką. Kartais kai nenori miego reikia nešioti ir laikyti taip kad kuo daugiau matytų, tada ramiai srebi aplinką. Jei miega reikia tik šiaip laikyti, nes vos padedu į lovelę miegas baigiasi vėliausiai po penkių minučių. Jau ir rankas ir pečius skauda. Šiaip nepasakysi kad rėksnys, bet tik kol ant rankų. Pavydu skaityti, kad kiti tik valgo irmiega(turbūt net savo lovytėse). blink.gif
Atsakyti
Na, aš dėl savo mažiuko galiu tik pasidžiaugti thumbup.gif , kad jis labai ramus ir toks gerietis. Aišku, kai kas nors negerai, ką nors skauda, tai tada jau ir be ašaryčių neapsieinam, bet jei viskas tvarkoj, tai ir vienas pasižaidžia (dabar jau ant grindų dažniausiai), ir ryte lovoj arba lovytėj guli ir žaisliukus kalbina, kol jam pusrytėlius paruošiu ir pati apsitvarkau. O ant rankų pasiimu ne todėl, kad neramus, bet kad kitaip tai ir visai nepaimtum. Tikras angeliukas, užtai ir antro jau norisi, nes su vienu jokių rupestėlių. tfu, tfu, tfu... smile.gif
Atsakyti
na mano ir gerietis smile.gif nuo pat gimimo jokiu rupesciu nebuvo,o nuo antro menesio is vis ir kiaura nakti ismiega. thumbup.gif o kaip tavajai mazylei su viduriukais?pamenu maniskis pirma para labai klyke,nes iskakot negalejo,tai sesutes pagelbejo..siaip manyciau yra kazkas negerai nes be priezasties vaikas neverktu
Atsakyti
QUOTE(Linuxeee @ 2006 11 21, 16:51)
Sveikos mamytes,

Uzvedziau sia temele nes siuo metu ji man labai aktuali  unsure.gif  Gal jau buvo cia apie tai kalbeta, bet noriu dar karta paklausti, kaip jusu mazyliai, ar labai reksniukai ar tiesiog ramumo isikunijimas?
Klausiu todel, kad mano pupai nera dar menesiuko na uz keliu dienu sueis bet vistiek, turiu dideli vargeli su jos miegu  doh.gif  nu sakes, vaikas prikerta taip kad net tingi akutes atmerkti ir atrodo jau kad miegos taj miegos. Bet kur tau, tokioj busenoj ji isbuna gal 15min o tada jau arba nemiega, guli sau ramiai vezimuke arba klykia kol springti pradeda  verysad.gif  niu as matau, kad ji soti ir velniskai nori miego, bet nemiega. Per visa diena normaliai ismiega tik viena karta (miega apie 2-3val) o paskui be 22val nera sansu ja uzmigdyti  blink.gif  nezinau, nemanau, kad tai normalu, ji pavargsta per diena, vakarais buna labai irzli jau visa savaite vakare uzmiega tik issirekusi iki melynumo  verysad.gif  unsure.gif  nebezinau nei ka daryti su ja. Visaip ja raminu, galvoju gal nedavalgiusi duodu dar misinuko, bet nevalgo, isikandusi i tuciu klykia. Pilvuko jai neskauda tikrai, manau kad verkia nes isvargusi yra. Nakti keliasi kas 2-3val na tada miega, bet labai neramiai blaskosi rankutem maskatuoja dejuoja visokius garsus leidzia  verysad.gif  labai pergyvenu del jos  verysad.gif  O kaip jusu maziukai, ar ramiai ir daug miega? As neturiu laiko kada net namu susitvarkyti, mazike pastoviai nemiega, o jei ja palieku viena kambary tai tuoj dudas paleidzia, nepatinka vienai buti, tai turiu sedeti salia jos  doh.gif

Taip taip,visos noretume ,kad maziuliai tik valgytu ir miegotu.Pirma menesi as dziaugiausi,nes taip ir buvo ax.gif Dabar maniskis per diena pamiega 2-3 kartus po pusvalandi,jei neinam i lauka.Jei bunam lauke,pamiega net pora valandu.Turim bedu su valgymu doh.gif Jei nesioziuoja,pavalgo per 5-6 minutes.Kartais bevalgydamas uzsiklykia,tada maitinimas uztrunka iki pusvalandzio,nes reikia zmoguti panesioti,nuraminti.Pries uzmigdamas beveik visada turi parekti bent 5 minutes.Naktim,aciu Dievui,nerekia,bet stena,muistos,makaluoja rankytem.Manau,kad tai del pilvuko.Nors kai pasiemu pas save,nurimsta ir uzmiega.Dienom visa laika turiu buti su juo,nes jam vienam neidomu doh.gif Pasidaryti valgyt,namus susitvarkyti gan sudetinga.Tik kai uzmiega,varau kaip voveryte fitness3.gif Nereik ir sporto klubu smile.gif
Jau pripratau,ismokau isnaudot kiekviena laisva minute.
Kiekvienas vaikutis yra savitas,unikalus-tad nenorekim,kad jis gyventu pagal musu pageidaujama rezima.Juk ir mes pacios esam tokios skirtingos,su skirtingais iprociais ir poreikiais new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuxeee @ 2006 11 21, 17:51)
Sveikos mamytes,

Uzvedziau sia temele nes siuo metu ji man labai aktuali  unsure.gif  Gal jau buvo cia apie tai kalbeta, bet noriu dar karta paklausti, kaip jusu mazyliai, ar labai reksniukai ar tiesiog ramumo isikunijimas?
Klausiu todel, kad mano pupai nera dar menesiuko na uz keliu dienu sueis bet vistiek, turiu dideli vargeli su jos miegu  doh.gif  nu sakes, vaikas prikerta taip kad net tingi akutes atmerkti ir atrodo jau kad miegos taj miegos. Bet kur tau, tokioj busenoj ji isbuna gal 15min o tada jau arba nemiega, guli sau ramiai vezimuke arba klykia kol springti pradeda  verysad.gif  niu as matau, kad ji soti ir velniskai nori miego, bet nemiega. Per visa diena normaliai ismiega tik viena karta (miega apie 2-3val) o paskui be 22val nera sansu ja uzmigdyti  blink.gif  nezinau, nemanau, kad tai normalu, ji pavargsta per diena, vakarais buna labai irzli jau visa savaite vakare uzmiega tik issirekusi iki melynumo  verysad.gif  unsure.gif  nebezinau nei ka daryti su ja. Visaip ja raminu, galvoju gal nedavalgiusi duodu dar misinuko, bet nevalgo, isikandusi i tuciu klykia. Pilvuko jai neskauda tikrai, manau kad verkia nes isvargusi yra. Nakti keliasi kas 2-3val na tada miega, bet labai neramiai blaskosi rankutem maskatuoja dejuoja visokius garsus leidzia  verysad.gif  labai pergyvenu del jos  verysad.gif  O kaip jusu maziukai, ar ramiai ir daug miega? As neturiu laiko kada net namu susitvarkyti, mazike pastoviai nemiega, o jei ja palieku viena kambary tai tuoj dudas paleidzia, nepatinka vienai buti, tai turiu sedeti salia jos  doh.gif



nemanau kad vaikas rekia siaip be priezasties schmoll.gif
o ju gali but daug. kodel esi tikrai kad neskauda pilvuko???

gal siaip tiesiog neramus vaikas. kaip kazkuri mamyte rase, padeda masazai. juk toks mazas zmogiukas, dar per mazas, kad butu toks nervuotas g.gif pabandyk ismaudyt raminancioj vonioj. t.y. ipilk mėtu ar melisos nuoviro. ramina vaika. paglostyk ramiai nugaryte. pilvuka. o ka reiskia - klykia, kad springt pradeda??? nejaugi jokie raminimai nepadeda?

sekmes ir kantrybes 4u.gif siaip tikrai isaugsit is to rekimo. linkiu, kad kuo grieciau ax.gif
Atsakyti
Uzjauciu mamyte del tokio neramaus klecko... Gal jai tikrai pilvuka skauda...pabandyk paguldziusi paglostyti pilvuka pagal laikrodzio rodykle arba duoti kokiu 10 lasu Espumizano, mums tai padedavo kartais.
Siaip tai as neturiu problemus su savo maze - ji pas mus nuo gimimo miega gerai --nakti po 6-8 val, o diena dabar jau maziau, bet jei nemiega, tai as jai zaisliuku paduodu ir dazniausiai ji pati guledama zaidzia su jais thumbup.gif
O nesioti ant ranku tai nuo pirmu dienu nepratinom schmoll.gif uztat dabar ir nereikalauja labai. O miega nuo gimimo tik savo loveleje. Nebuvo jokiu musu lovu ar supimo vezimuke schmoll.gif
Sekmes mamytei! Reikia tiketis, kad praeis tas neramus periodas 4u.gif
Atsakyti
Neverkia vaikas be priežasties...Galbūt iš tikrųjų skauda pilvuką, juk visų vaikučių simptomai gali skirtis, iš kur toks užtikrintumas, kad neskauda?
Be to, kūdikiui reikia motinos šilumos, o ne tik maisto. Jus jį raminate vėžimėlyje, o jis nori ant rankų, prisiglausti...Aš irgi praleidžiu beveik visą dieną su savo maže ant rankų. Ji jau virš 7 kg sveria, aišku sunku, bet kitaip neišeina. Kai ateina vyras po darbo, įduodu jam, o pati tvarkau savo reikalus. Taip ir nešiojam visą dieną.
Pagalvokit, ateis tas laikas, kai norėsit priglausti paaugusį mažylį, o jis nenorės...Taip kad naudokites proga 4u.gif
Atsakyti
Taip taip, ka tiesa, tai ne melas schmoll.gif Vaikiukai neverkia be priezasties. Va maniskis nei ramus, nei neramus buvo, iki pat siol nakti atsibunda gal kokius 2 ar 3 kartus, nes tai triubelia pameta, tai gert uzsinori, bet nemanau, kad tai blogai. Bet va, kai rekia, viska duodi, supi ir neveikia niekas - vis tiek rekia, tai jau tada vadinasi kazka skauda. Dabar mano kleckiukui jau 9.5 men. Sianakt baisia nakti apturejom verysad.gif Akiu neatmerkes pradejo rekti kiek gerkle nesa, ir taip kas 1 - 2val. Bet manau ne be priezasties - dantukai "parkeliauja i burnyte" thumbup.gif O kai mazuliukas buvo, tai irgi, tai soniukas uztirpes, tai pilveli skauda. Kaip mano mama sako - daryk kas tau atrodo tinkama (supuok, duok atsigert, snekink, glostyk, myluok, panesiok po namus, parodyk kas karta nauja kampeli ir tt.) ir stebek! Greitai pati pamatysi ir jau zinosi kas negerai. Man budavo, kad prarandu bet kokia vilti nuraminti maziukas, tada i pagalba ateina tetukas (jei namie aisku). Siai dienai niekur negaliu pasikavot, virus paskui keliauja, o jei nemato. turiu pasaukti, kad galetu eiti pagal balsa.

Man atrodo, kad kartais vaikams mama atsibosta, gal jie nori kitu zmoniu demesio, draugijos. Aisku, cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 05 gruodžio 2006 - 14:10