Įkraunama...
Įkraunama...

Svetingumo klubai

QUOTE(safarikids @ 2008 02 15, 12:24)
1. Kas tai galėtų būti?  g.gif 
2.Cepelinus.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Reikia šaldytų pusfabrikačių įsimesti.  lotuliukas.gif 
3.Dėkui dideliausias. Bandysiu ką nors mąstyti.  ax.gif


1. Tarkim, man vienas austras padovanojo stiklini burbula, kur buna su tuo sniegeliu, viduj to burbulo Vienos apzvalgos ratas, ir uzrasyta "Linkejimai is vienos". dar ziurejau ar nera uzrasiuko "Made in CHina" lotuliukas.gif bet buvo made in Austria thumbup.gif

2. Na galima nebutinai musu bulviu virtuve gaminti smile.gif siaip maisto ruosimas gera padeka, nei hostintojui gamint netenka, ir tuom paciu dekinguma savo parodai smile.gif

3. ner uz ka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglootia:) @ 2008 02 15, 11:52)
1. Tarkim, man vienas austras padovanojo stiklini burbula, kur buna su tuo sniegeliu, viduj to burbulo Vienos apzvalgos ratas, ir uzrasyta "Linkejimai is vienos". dar ziurejau ar nera uzrasiuko "Made in CHina" lotuliukas.gif  bet buvo made in Austria  thumbup.gif
Bandau prisiminti kokį gražų lietuvišką suvenyrą. Arba baisios tautinės lėlytės arba nežinau. verysad.gif
QUOTE(Eglootia:) @ 2008 02 15, 11:52)
2. Na galima nebutinai musu bulviu virtuve gaminti smile.gif siaip maisto ruosimas gera padeka, nei hostintojui gamint netenka, ir tuom paciu dekinguma savo parodai smile.gif
Būtų baisiai gaila laiko užsiimti gaminimu. Labiau norėčiau lakstyti po miestą. bigsmile.gif

Ką nors sugalvosiu. 4u.gif
Dar sykį ačiū.
Atsakyti
Mano patirtis skurdoka, bet vis tiek pasidalinsiu. Kadangi viesnia is namu buvo iskeliavusi seniai ir Lietuva nebuvo pirmoji jos aplankyta salis, tai ji atveze deze Laimos saldainiu is Latvijos, t.y. salies, kur buvo pries tai. Vaikui dar dave mazu zenkliuku su Kinijos ir Australijos simboliais (ji gyvena per dvi salis), o isvaziuodama iteike atviruka su miesto vaizdu ir uzrasyta padeka ir kontaktais. Man viskas pasirode labai OK.

Ai, dar prisiminiau. Valgyti ji negamino, pas mus valge nelabai daug, nes diena budavo mieste, o vakarais nevalgo, tai is esmes tik ryte valgydavo ir vakare nebent ko paragaudavo. Taciau isvaziuodama nupirko ir paliko arbatos, surio, dar ten kazko. Na, atseit uz suvalgyta maista. Tai man buvo labai netiketa, bet manau, kad mintis visa nebloga. As turbut taip irgi darysiu, kai pas ka nors apsistosiu, jei seimininkai ne tik priims, bet ir vaisins.

O dabar sufleruoju, ko as spejau pamatyt, nes irgi ruosiuos po truputi kelionei. Tai va, po 2 Lt yra maziuku magnetuku su Gedo pilim (ne foto, o stilizuota). Jie dar zybsi, bet galima padaryt ir kad nezybsetu. Visai gera smulkmena, mazai sveria, simbolizuoja Lietuva, bla bla.

Dar yra ir skeciu, ir maiseliu, tiek polietileniniu, tiek popieriniu, su Vilniaus simbolika. Visai grazus, bet nzn, ar naudinga. Sketis tai ilgas, vezt baisiai nepatogu butu, net jei ir nusprest, kad geras daiktas. Tai nebent nusitempt i kita sali maisiuka ar kelis "Vilnius" ir vietoj nupirkt ka nors skanaus ar pan ax.gif ir idejus iteikt.

Safarikids, o i kokia sali vaziuoji? Nes as tai i Vokietija ruosiuos, nelabai kuo ten ir nustebinsiu, del to per daug nesuku galvos.

Dar prisiminiau. Busiu per Velykas ir pries jas, tai jei seimininkai pageidaus, esu pasiryzus kartu margint kiausus. Isidesiu vasko ir pan. Vis tiek 24/7 neslankiosiu, noresis ir sikine padet. Kaip manot, ar vokieciai patys raso kiausus vasku, ar ne? Nes gal net neverta detis, jei cia ne kiek neegzotika blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudeneja: 18 vasario 2008 - 10:45
galvoju, gal knygą apie LT nuvežt g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jūra* @ 2008 02 21, 17:18)
galvoju, gal knygą apie LT nuvežt  g.gif

Nebloga mintis thumbup.gif Tik jei planuoji pas kiekviena zmogu apsistot po nakti-dvi, gali gautis labai branguuu... Aisku, dar ziurint kokia knyga rolleyes.gif
Atsakyti
be abejo, čia priklausomai nuo naktų skaičiaus. aš nakvosiu pas vienus žmones ilgiau, tai kažką tokio ir norisi nuvežti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jūra*: 24 vasario 2008 - 13:23
QUOTE(Rudeneja @ 2008 02 18, 10:44)
... Safarikids, o i kokia sali vaziuoji? Nes as tai i Vokietija ruosiuos, nelabai kuo ten ir nustebinsiu, del to per daug nesuku galvos...
Ačiū už patarimus, deja nebespėjau pamatyti - paskutines valandas ruošiausi kelionei. biggrin.gif


Paskutinę minutę atsisakėm idėjos nakvoti pas žmones. Motyvai: daugelis prašė atsivežti miegmaišį, o jis sveria papildomus kilogramus. Mums tai buvo trukdis, nes skridome pigiomis oro linijomis, o jos labai riboja bagažą biggrin.gif . Be to gaištume laiką, ieškodami konkretaus adreso. Pasirinkom kitą nakvynės būdą. ax.gif
QUOTE(*Jūra* @ 2008 02 21, 17:18)
galvoju, gal knygą apie LT nuvežt  g.gif
Skrendant lėktuvu beveik iš karto atmetamas variantas - daug sveria, o ir nepigu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 04 kovo 2008 - 08:28
Jei kam reikes pagalbos su gyvenimu Olandijoje prasomi az smile.gif
Sugalvosim ka nors tongue.gif
Atsakyti
Užkrėtėt mane šiuo keliavimo būdu ir prisiregistravau HC. Tik noriu sužinoti, ar anketą reikia pildyti angliškai ar lietuviškai? Klausimai lietuviškai, bet jei užpildysiu lietuviškai, tai tik lietuviai ir supras? O gal ten išverčia į kitas kalbas?
Jei nebūtų sunku, patarkit "žaliai". blush2.gif
Atsakyti
Reikia pildyti angliškai. lietuviškas meniu skirtas tik tau pačiai
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 10 12, 11:18)
Ar susitinkate tuos pačius asmenis, ar tiesiog kiekvieną kartą nauja nuotykių ieškotojų chebra? ir beje - kas dažniausiai keliauja tokiu būdu? - žalias jaunimas/ studentai? šeimos su ūgtelėjusiais vaikais? sena gera hipių kompanija? ar tiesiog čia tarpinis variantas tarp tranzavimo ir "normalaus turizmo"? toks truputį saugus, truputį nuotykių ieškojimas?
beje, kaip manote, kaip pakeltų tokią kelionę ne itin bendraujantis žmogus? blush-anim-cl.gif

Šiaip, keliauja labai įvairaus plauko žmonės. Pvz. Couchsurfing'e yra grupė skirta šeimoms, šeimos priima šeimas, yra net išsiskyrusių pogrupis, kur išsiskyrusios šeimos kviečia pas jas apsistoti kitus išsiskyrusius su vaikais.
Gali host'ą (na tą, pas kurį tu nakvosi) pasirinkti pagal pomėgius, couchsurfing'e daug grupių, jų pagalba gali atsekti, kuo domisi žmonės, tad jei tavo hobis pvz. drugeliai, gali apsistoti pas tokį pat drugelių mylėtoją ir vaikštant po miestą kartu, dar padiskutuoti apie drugelių poravimosi subtilybes biggrin.gif
Yra vyresnių keliautojų, kuriems 50+ metų. Žodžiu, patys įvairiausi žmonės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 20 kovo 2008 - 20:44
Sveikos! Cia tai as nauja. O siaip apie metus esu ir HC ir CS nare - cia mane drauge uzkrete tongue.gif
Kas keisciausia, nesu nei pas save nieko priemus, nei pas ka nors gyvenus. Tiesiog siaip ten labai daug sauniu zmoniu, kurie susitinka praktiskai kiekviena savaitgali. Vasara isvis nuostabu laika turejom - buvo musu labai smagi kompanija susidariusi tarptautine smile.gif
Tiesa, paskutiniu metu sita veikla esu visiskai apleidus... verysad.gif Bet taip jau yra - laiko viskam neuztenka, tenka nustatyti prioritetus ir pasirinkti.
Atsakyti