Įkraunama...
Įkraunama...

Svetingumo klubai

QUOTE(safarikids @ 2007 10 08, 17:02)
Kaip viskas vyksta techniškai: ar tereikia laukti, kol pasiprašys? Ar galima nenurodant priežasčių nepriimti besiprašančiojo (tarkim aš visai nenoriu priiminėti žalio jaunimėlio)?


Tavo teise ka priimti, nes tai juk tavo namai. Man rodos profile yra skiltis komentarui, tad ten gali irasyti kokiu zmoniu lauki, o kokiu - ne ax.gif siaip jei tau paraso "zalias jaunimelis" gali tiesiog atsisakyti ar tiesiog nekaltai pameluoti, jog tuo metu isvyxti ar vyxta namuose remontas rolleyes.gif na aisku, melas nera geras dalykas, bet jei sirdute neleidzia pasakyti tiesiai, tada jau reikia sukti uodega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglootia:) @ 2007 10 08, 17:11)
Tavo teise ka priimti, nes tai juk tavo namai. Man rodos profile yra skiltis komentarui, tad ten gali irasyti kokiu zmoniu lauki, o kokiu - ne ax.gif siaip jei tau paraso "zalias jaunimelis" gali tiesiog atsisakyti ar tiesiog nekaltai pameluoti, jog tuo metu isvyxti ar vyxta namuose remontas rolleyes.gif  na aisku, melas nera geras dalykas, bet jei sirdute neleidzia pasakyti tiesiai, tada jau reikia sukti uodega smile.gif
Dabar galvoju, kad prieš "žalią jaunimėlį" lyg nieko neturiu, bet abejoju, ar sugebėsiu atsirinkti, žmones, garantuotai sukelsiančius diskomfortą. Pvz. kokie "nugėrimų keliones" kultyvuojantys studenčiokai man būtų didelė našta. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2007 10 08, 17:17)
Dabar galvoju, kad prieš "žalią jaunimėlį" lyg nieko neturiu, bet abejoju, ar sugebėsiu atsirinkti, žmones, garantuotai sukelsiančius diskomfortą. Pvz. kokie "nugėrimų keliones" kultyvuojantys studenčiokai man būtų didelė našta.  verysad.gif


seniau anketoje budavo galima pazymeti tam tikras salygas, kad jokiu narkotiku, alkoholio ar rukymo, kad susimoketu uz telefono, kazkas apie maista buvo. Tai manau pabandyk paieskoti to (zn kad su varneliu sistema ten buvo sitos salygos) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2007 10 08, 17:17)
Dabar galvoju, kad prieš "žalią jaunimėlį" lyg nieko neturiu, bet abejoju, ar sugebėsiu atsirinkti, žmones, garantuotai sukelsiančius diskomfortą. Pvz. kokie "nugėrimų keliones" kultyvuojantys studenčiokai man būtų didelė našta.  verysad.gif


del to kartais saugiau kai keliauji per SERVAS... ten kazkiek mokama per metus, bet visi nariai registruojami oficialiai ir jie tikrinami, jei kas - gali skustis oficialiai..
Papildyta:
QUOTE(safarikids @ 2007 10 08, 16:31)
Tai irgi paslaugos.  biggrin.gif
Įdomumo dėlei - kiek pati jau esi priėmusi (aprodžiusi miestą, kartu pavakarieniavusi) žmonių?
Ir tuo pačiu: tavo pirmoje žinutėje yra klaida - ne www.hospitalityclub.com, o www.hospitalityclub.org  4u.gif .


na per SERVAS as irgi tik day host galejau buti.. tai teko ir su japonu pabendrauti, kuris labai dziaugesi, kad kalba lietuviskai, o as jo vis prasydavau angliskai kalbeti biggrin.gif (jo akcentas japoniskas buvo per ziaurus lietuviu kalbai)... buvo pora amerikieciu, prancuzu... ne per daugiausia zmoniu, bet uzteko... pavedziodavau po miesta, paveziodavau, kartu pavakarieniaudavom ir kazkiek laiko praleisdavom vakare (jei man noredavosi aisku)....
Atsakyti
merginos, o gal kas keliavot su esperantininkais taip?
http://www.tejo.org/...lingv/ps_lt.htm
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 10 10, 18:08)
merginos, o gal kas keliavot su esperantininkais taip?
http://www.tejo.org/...lingv/ps_lt.htm



lygiai taip pat as keliauju su SERVAS biggrin.gif nu bet esperanto kalbos niekada nesimokinsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 10 12, 08:15)
o kodėl keliaujat būtent per svetingumo organizacijas? ką jums tai duoda?

Pažinimą. Gi apsistot viešbutyje ir šeimoje - tai ne vienas ir tas pats. Be to, svetingumo organizacijų tikslas nėra vien apgyvendinimas. Tai yra ir savanoriškas gidavimas, pramogavimas kartu.

TArkim, naujuosius sutiksiu Stambule. Nakvosiu hostelyje. Bet visus renginius tuo metu būsiantiems Stambule klubo nariams organizuoja vietiniai. Argi ne puiku?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 10 12, 09:15)
o kodėl keliaujat būtent per svetingumo organizacijas? ką jums tai duoda?
O aš labai prilabai norėčiau sulaukti atvažiuojančių, t.y. būti priėmėja. Man atrodo, kad būtų smagu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2007 10 12, 11:04)
O aš labai prilabai norėčiau sulaukti atvažiuojančių, t.y. būti priėmėja. Man atrodo, kad būtų smagu.  ax.gif

Safarikids - kodėl būtent smagu?

Smurka - o ar nebūtų tas pats važiuoti į kitą šalį ir tiesiog pramogauti, tarkim kad ir su hostelio arba kokio viešbučio, kelionių biuro parengta programa?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 10 12, 09:06)
Smurka - o ar nebūtų tas pats važiuoti į kitą šalį ir tiesiog pramogauti, tarkim kad ir su hostelio arba kokio viešbučio, kelionių biuro parengta programa?


Kelionių biuro parengta programa? blink.gif Ar tu suvokei, ką pasakei? doh.gif Apsaugok viešpatie nuo karo, bado ir nuo plėšikaujančių kelionių biurų.

Hostelio chebros irgi fainos, bet juose irgi neretai apsistoja tie patys hospitalitiečiai. Bet jie ne vietiniai, tad kaip per juos pajusi tikrąją tos šalies dvasią? Aš kalbu apie tikrąją, o ne surežisuotą. O kelionių biurai kaip tik ir yra tie didieji "režisieriai", jie net į ekskursijų programas neretai įtraukia daug daugiau prekybinių, o ne istorinių, kultūrinių objektų.

Priėmėja irgi būti smagu. Naujos pažintys, bendravimas su žmonėmis iš kitų šalių, kitų kultūrų. Man patinka tai
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 10 12, 10:06)
Safarikids - kodėl būtent smagu? 
Todėl, kad smagu būtų pabendrauti su visai kitos kultūros žmonėmis, matyti, kaip jie reaguoja į miestą, į „turistinius“ objektus (kurių, gyvendamas čia jau nė nepastebi), į „neturistinius“ objektus. Įdomu žinoti, kas jiems įdomu, o kas ne. Iš viso - pažintys su įdomiais žmonėmis yra smagu.
QUOTE(Smurka @ 2007 10 12, 10:17)
Hostelio chebros irgi fainos, bet juose irgi neretai apsistoja tie patys hospitalitiečiai.
Aš tik vieną kartą gyvenau hostelyje. Viskas lyg ir neblogai buvo, bet man nepatiko. Kažkuo priminė studentišką bendrabutį, o kvapas koridoriuose - mokyklos fizinio aprangos persirengimo kambarius. rolleyes.gif Chebra ten buvo - studenčiokai, maukiantys alų bare, kuris visai kažkoks nebariškas buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 12 spalio 2007 - 09:53
Ar susitinkate tuos pačius asmenis, ar tiesiog kiekvieną kartą nauja nuotykių ieškotojų chebra? ir beje - kas dažniausiai keliauja tokiu būdu? - žalias jaunimas/ studentai? šeimos su ūgtelėjusiais vaikais? sena gera hipių kompanija? ar tiesiog čia tarpinis variantas tarp tranzavimo ir "normalaus turizmo"? toks truputį saugus, truputį nuotykių ieškojimas?
beje, kaip manote, kaip pakeltų tokią kelionę ne itin bendraujantis žmogus? blush-anim-cl.gif
Atsakyti