Įkraunama...
Įkraunama...

Svetingumo klubai

vat kaip tik pasigirsiu, kad praejusia savaite pas mane buvo apsistojes labai fainas hospitalitis - prancuzas, 26-erius metus gyvenantis naujoje zelandijoje, universiteto profesorius, 53 metu ir mokantis rusu kalba smile.gif nuostabus zmogus... vat, del to ir esu sio klubo nare - suzinai apie sali, tobulini kalbos zinias net uzmezgi rysius... gal kada mano keliai pasuks i naujaja zelandija biggrin.gif
Atsakyti
Butent del sios priezasties esu SERVAS nare jau 13 metu bigsmile.gif Ir pas mane atvaziuoja, ir as nuvaziuoju pas sios organizacijos narius...
Atsakyti
QUOTE(Alkava @ 2007 06 28, 20:15)
Viskas, reik greiciau isigyti savo busta, kad galeciau laukti sveciu! Reiks butinai prisiregistruoti thumbup.gif


Jei jungsiesi prie SERVAS nebutina tureti savo busta.. gali buti DAY HOST, tai yra atvyke zmones gali su tavim susisiekti, jei gali - juos uzemi dienos metu ir pasikvieti vakarienes ar panasiai pas save.. budama studente as buvau day host nes gyvenau pas tevus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2007 06 29, 09:02)
Jei jungsiesi prie SERVAS nebutina tureti savo busta.. gali buti DAY HOST, tai yra atvyke zmones gali su tavim susisiekti, jei gali - juos uzemi dienos metu ir pasikvieti vakarienes ar panasiai pas save.. budama studente as buvau day host nes gyvenau pas tevus smile.gif


Lygiai tas pats galioja ir hospitalityclub'e bigsmile.gif Aš asmeniškai savo anketoje esu nurodžiusi,kad apgyvendinti negaliu, bet galiu aprodyti miestą, kartu praleisti laisvalaikį smile.gif
Atsakyti
Na ir as HC nare jau pora meteliu smile.gif seniau aktyviai apgyvendindavau svecius, bet dabar neturiu salygu paskutiniais metais, nes gyvenu su tevais plius MB visa laika buna pas mane smile.gif bet budavo smagu, teko apgyvendinti 3 austrus (skritingu laiku), 1 kanadieti, vien nedrasia baltaruse (tada pasijutau laaaaaaaaaaaabai daug snekanti doh.gif ) ir geriausias svec ias - tai filipinietis, gyvenantis maskvoje smile.gif Tai dar iki siol susirasom per kiekvienas sventes ir siaip be progos smile.gif

Tad geras dalykas HC smile.gif
Atsakyti
neseniai as vos per tuos hospitality klubus gatvej nemiegojau smile.gif Kai buvau afrikoje, ten susitariau su keliais afrikieciais kad aprodytu miesta, (ce per hospitality club) bet aisku susisiekti su jais nebuvo man matyt lemta, paraydavau emaila, o jie atrasydavo po savaites , arba susiskambint irgi be sansu, taip ir mano laikas afrikoje baigesi. schmoll.gif
Bet linksmiausia buvo, kad vokietijoje, frankfurte buvom susitare su vokiete kad priims mus nakciai, nes lektuvas y lietuva buvo tik kita diena perpiet. Susitarem kada mes busim orouoste, ji dave savo telefonus, darbo, namu, adresa darbo. Nusileide i vokietije bandom skambintis tai moteriskei...autoatsakiklis..tiek namie tiek darbe... paliekam zinute kad mes ten ir ten esam. Temsta, velu, ir salta daros, bandom eiti link jos duoto darbo adreso. Paklaidzioje pora valandu frankfurto gatvemis surandam jos darba, o ten viskas po raktu.... Na va taip it gavosi, o dar buvom suvenyra padare tai moteriskei su jos vardu.. doh.gif Gavom hostelyje permiegoti, nes nuovargis savo dare.. Tai kad jau geriau tureti susitarus bent 2-3 zmones is hostipatily klubo, ir vis delto apsidraudimui gal dar pasieskoti kokio hostelio is anksto, kad nereiktu kaip mums nakti klaidzioti..
Atsakyti
Tai faktas, kad aklai pasitikėti klubo nariais neverta schmoll.gif Aš asmeniškai niekada neapsiimu būt bandomuoju triušiu ir atsisakau paslaugų iš tų narių, kurie dar neturi nė vieno komentaro
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2007 10 08, 15:56)
Tai faktas, kad aklai pasitikėti klubo nariais neverta schmoll.gif Aš asmeniškai niekada neapsiimu būt bandomuoju triušiu ir atsisakau paslaugų iš tų narių, kurie dar neturi nė vieno komentaro
Jeigu visi taip galvotų, kaip tada startuoti?
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2007 10 08, 15:26)
Jeigu visi taip galvotų, kaip tada startuoti?

Nuo "aprodyti miestą, kartu pavakarieniauti"
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2007 10 08, 16:28)
Nuo "aprodyti miestą, kartu pavakarieniauti"
Tai irgi paslaugos. biggrin.gif
Įdomumo dėlei - kiek pati jau esi priėmusi (aprodžiusi miestą, kartu pavakarieniavusi) žmonių?
Ir tuo pačiu: tavo pirmoje žinutėje yra klaida - ne www.hospitalityclub.com, o www.hospitalityclub.org 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2007 10 08, 15:31)
Tai irgi paslaugos.  biggrin.gif
Įdomumo dėlei - kiek pati jau esi priėmusi (aprodžiusi miestą, kartu pavakarieniavusi) žmonių?
Ir tuo pačiu: tavo pirmoje žinutėje yra klaida - ne www.hospitalityclub.com, o www.hospitalityclub.org  4u.gif .


Nė vieno. Bet ne todėl, kad to nenoriu ar laiko nerandu, o todėl, kad niekas neprašė. Spalio 2 dieną žadėjo italas atvažiuot, palikau visus duomenis apie save, bet jis, matyt, savo planus pakeitė.

O dėl klaidos.. Ačiū, kad pataisei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2007 10 08, 16:36)
Nė vieno. Bet ne todėl, kad to nenoriu ar laiko nerandu, o todėl, kad niekas neprašė. Spalio 2 dieną žadėjo italas atvažiuot, palikau visus duomenis apie save, bet jis, matyt, savo planus pakeitė.
Kaip viskas vyksta techniškai: ar tereikia laukti, kol pasiprašys? Ar galima nenurodant priežasčių nepriimti besiprašančiojo (tarkim aš visai nenoriu priiminėti žalio jaunimėlio)?
Atsakyti