Įkraunama...
Įkraunama...

Svetingumo klubai

Ne tik tavo, Gugucia. Praėjo noras bet koks su tuo servu susidėt irnesakyk.gif Negail tų 20 litų metams, bet gaila laiko. Kam laukt, jei užeini į hospitality ir viską tiesiai į saują pasiimi
Atsakyti
salyginai jus teisios, bet serve maziau reikia zmoniu klausineti apie salygas ir t.t., kai as planavau tranzu ir autikais po visa europa trankytis, man tai labai padejo.. susidariau marsruta ir pagal lankytinus miestus ten susiradau pagal amziu ir siuloma pagalba zmones, susirasiau ir viskas. ten jau buna viskas parasyta - kiek zmoniu priima, reikes miegmaisio ar ne (duos lova su patalyne ar tik lova), maitins ar ne, kuriam laikui priimtu ir panasiai, viskas smulkiai.. cia daugiau oficialumo gal, sutinku, bet man tai labai tiko.. siaip tai reikia daugiau suzinoti, kad nuspresti..
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2007 01 18, 15:09)
salyginai jus teisios, bet serve maziau reikia zmoniu klausineti apie salygas ir t.t., kai as planavau tranzu ir autikais po visa europa trankytis, man tai labai padejo.. susidariau marsruta ir pagal lankytinus miestus ten susiradau pagal amziu ir siuloma pagalba zmones, susirasiau ir viskas. ten jau buna viskas parasyta - kiek zmoniu priima, reikes miegmaisio ar ne (duos lova su patalyne ar tik lova), maitins ar ne, kuriam laikui priimtu ir panasiai, viskas smulkiai.. cia daugiau oficialumo gal, sutinku, bet man tai labai tiko.. siaip tai reikia daugiau suzinoti, kad nuspresti..

tai kad visa sita reikia ir hospitalyty club nurodyti.. g.gif
Atsakyti
Labai mėgstame keliauti savo automobiliu. Šiemet galvojame apie kelionę galbūt į Prancūziją. Keletą dienų pabūtumėm Vokietijoj. Tačiau su nakvyne?????????
Bandytume laimę susipažint su kokia šeima Vokietijoj ar kokioj kitoj Europos vietoj, tačiau internete nepavyko rast panašių svetainių, kur bendrautų šeimos.
Gal galite ką nors patarti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2007 02 11, 18:11)
Labai mėgstame keliauti savo automobiliu. Šiemet galvojame apie kelionę galbūt į Prancūziją. Keletą dienų pabūtumėm Vokietijoj. Tačiau su nakvyne?????????
Bandytume laimę susipažint su kokia šeima Vokietijoj ar kokioj kitoj Europos vietoj, tačiau internete nepavyko rast panašių svetainių, kur bendrautų šeimos.
Gal galite ką nors patarti? smile.gif

O hospitalitykluba bandei? blink.gif
Atsakyti
Vat, vat, pritarsiu, registruokitės į www.hospitalityclub.org ten juk šeimos bendrauja irgi thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mes šįryt bandėm jau po tą svetainę pasižvalgyt, bet kažkaip pasirodė, kad vien nuotykių ieškotojai ir tranzuotojai tuo puslapiu domisi. Tai ir suabejojom.
Pažįstamas prisiregistravęs tame klube, jau svečių yra turėjęs ir pats buvęs, bet šeimų nepasitaikė.
Teks bandyt dar žvalgytis.
Papildyta:
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 02 11, 21:51)
Makaliau, aš ne spėlioju, kaip kad tu, o žinau cool.gif  esu to klubo narė jau keletą metų bigsmile.gif  taip kad mažiau improvizacijų ir spamo mirksiukas.gif

Ar daug važinėji? Žiūriu, kad tarp mūsų vaikų vos pora mėn. amžiaus skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 02 11, 20:54)
A, nu tai tada tu profesionalė  blush2.gif  o galima paklaust? Ar esi priėmus nors vieną užsienietį pas ave į namus?  g.gif

Esu, ir ne vieną mirksiukas.gif ir pati esu nakvojus irgi ax.gif

QUOTE(Natele @ 2007 02 11, 20:59)
Mes šįryt bandėm jau po tą svetainę pasižvalgyt, bet kažkaip pasirodė, kad vien nuotykių ieškotojai ir tranzuotojai tuo puslapiu domisi. Tai ir suabejojom.
Pažįstamas prisiregistravęs tame klube, jau svečių yra turėjęs ir pats buvęs, bet šeimų nepasitaikė.
Teks bandyt dar žvalgytis.
Papildyta:

Ar daug važinėji? Žiūriu, kad tarp mūsų vaikų vos pora mėn. amžiaus skirtumas.

keliauju aš nemažai, bet daugiausiai lėktuvais.. su vaiku nakvoti neteko pas klubo narius, tokiu atveju aš dažniausiai užsisakau viešbutį, be jei keliauju viena, tai yra tekę nakvot, arba tiesiog šiaip susitikt su klubo nariais. Ir ten tikrai ne vien nuotykių ieškotojai schmoll.gif ..nesakau, yra ir tokių, reikia atdžiai žiūrėti kitų klubo narių atsiliepimus, pabendrauti su tuo žmogum ar šeima.. 4u.gif
Atsakyti
Yra ten seimu uzsiregistravusiu, tik kai registruojies, klubas praso kad ar tai vyras ir zmona ar partneriai ar sugyventiniai registrotusi atskirai. todel ir atrodo kad pavieniai asmenys, o jei pziureti "profaile", buna parasyta, kad gyvena su vyru/zmona/partneriu ir t.t. Mes irgi uzsiregitrave, bet dar nedrysom isbandyti, o ir pas mus dar niekas nesiprase...

Atsakyti
hospiality klube anketose žmonės nurodo, su kuo gyvena. Pasirenki pagal interesus ir susirašai
Atsakyti
QUOTE(aitta @ 2007 02 12, 17:52)
CH yra Shveicarijos raides  smile.gif

Kažkodėl apie Šveicariją net nepagalvojau.
Šios šalies mums aplankyt dar neteko. Labai norėčiau. Ar jau seniai ten gyveni? Jeigu turėtume mintį aplankyt šią šalį, ar būtų įmanoma su jumis susisiekti bendrauti per Hostingclub arba Supermamoj?
Šiaip, keliaudami su vaiku (jis pas mus jau nuo 3metų ,,varlė keliauninkė"), nakvojame ir kempinguose, bet tai labai nuo oro priklauso.
Atsakyti
Kaip alternatyvą HC galiu pasiūlyti CouchSurfing. Anksčiau buvo kiek patogiau, bet dabar irgi visai smagu ten thumbup.gif Patogu, jei ieškot šeimų, nes šeimos dažniausiai užsiregistravę kartu, kadangi punkte kur lytis galima nurodyti: moteris, vyras arba keletas asmenų bigsmile.gif Truputį gaila, kad labai didelė dalis narių iš JAV, kai tuo tarpu HC daug europiečių. rolleyes.gif Man asmeniškai puslapis, info pateikimas fainesnis CS ax.gif
Atsakyti