Įkraunama...
Įkraunama...

Svetingumo klubai

tai jie kartais isbando visus imanomus variantus... negali priimti, tai ir rasai, kad negali. man irgi nepatinka, kai uzgriuna netiketai. bet blogai, kad zada uzgriuti, bet paskui apsigalvoja... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2006 12 21, 02:57)
O man siendien bevaikstant po parduotuves ateina sms y tel, raso kazkoks ukrainietis, norintis kad priimciau jy rytoj keliom dienom  blink.gif  .Nesuprantu, negi zmones nemato, kad anketoj parasyta , YSPETI PRIES SAVAITE apie atvykima. schmoll.gif . Neiseina man jo priimti rytoj niekaip.  verysad.gif



man patinka, kad SERVAS butent turi is anksto susiderinti su seimininkais:)
Atsakyti
dinita, tam ,kad prisiregistruoti SERVAS reikia kreiptis tiesiogiai į tą asmenį kieno kontaktai yra duoti???
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2006 12 21, 20:56)
dinita, tam ,kad prisiregistruoti SERVAS reikia kreiptis tiesiogiai į tą asmenį kieno kontaktai yra duoti???



rasyk siuo emeilu: leonardas.rinkevicius@ktu.lt

tai yra vienas is atstovu LT sios organizacijos, tiesiog parasyk, kad nori prisijungti. Po to jau gausi visa info. O daugiau info apie sia organizacija yra internete www.servas.org
Atsakyti
As irgi pasigirsiu kad jau kelerius metus esu HC nare thumbup.gif
Panaktvindinau jau kruva zmogeliu, nors ne visi paliko komentarus (na pasinaudojo HC vienai kelionei ir nebeprisijunge daugiau rolleyes.gif ), bet su keletu ir dabar palaikom rysius - fainuoliai visi iki vieno thumbup.gif
Ir pati pakelevus esu per HC thumbup.gif Velgi tik patys silciausi prisiminimai - gyvenom tikrai puikiose vietose (pvz. paciame vienos arba rygos centre), demesys, rupestis ir t.t. O zmones tikrai nerealus - pvz atvaziavom i Brno, mus pasitiko, sako "sorry mes siandien isvaziuojam, grisim po savaitgalio, cia jums raktui - paskui palikit musu draugui tokiam ir tokiam" bigsmile.gif Ir gavom visa buta savaitgaliui bigsmile.gif biggrin.gif
O kur dar HC toosai rolleyes.gif biggrin.gif wub.gif

Tik va dabar labai gaila esu visiskai neaktyvi nare, nes nebeturiu laiko taip siaust (nes as nemegstu tik apnakvindint, dar ir pamaitinu, miesta aprodau ir t.t.), be to MB labai itariai i sita dalyka ziuri verysad.gif doh.gif Niekaip negaliu jo itikint kad HC tikrai saugu doh.gif O HC ilgiuosi labai labai wub.gif
Atsakyti
Bet juk ir hospitality reikia su šeimininkais suderinti iš anksto. nes anketoje yra ir parašyta prieš kiek laiko reikia įspėti šeimininkus. pvz pas mane parašyta kad net prieš mėnesį.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gugucia @ 2007 01 16, 15:14)
Bet juk ir hospitality reikia su šeimininkais suderinti iš anksto. nes anketoje yra ir parašyta prieš kiek laiko reikia įspėti šeimininkus. pvz pas mane parašyta kad net prieš mėnesį....  4u.gif

na ir?

siaip tai man rodos esi retas atvejis, nes dazniausiai raso kad savaite ar kelias dienas.. bet labai daznai uztenka ir trumpiau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 16 sausio 2007 - 15:53
bet tai reikia planuotis gyvenima menesiui i prieki biggrin.gif tai del to ir parasiau. na, tiesa pasakius nelabai kas ten to laikosi... bet juk visada gali pasakyti ne. tad mano sazine rami. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2007 01 16, 15:10)
dianita, neradau kur serve galima užsiregistruot blink.gif



smurka, ten oficialiame psl neuzsiregistruosi LT, rasyk tuo emailu kur nurodziau, tai jis vienas is SERVAS ikureju LT.
Atsakyti
O kaip tada ten susirasti draugų, žmonių, galinčių priimti nakvynei ar šiaip pagidauti? Kodėl nėra narų duomenų bazės? Šiuo atžvilgiu hospitalityclub.org daug patogesnė
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2007 01 18, 07:55)
O kaip tada ten susirasti draugų, žmonių, galinčių priimti nakvynei ar šiaip pagidauti? Kodėl nėra narų duomenų bazės? Šiuo atžvilgiu hospitalityclub.org daug patogesnė


ten viskas vyksta taip: yra narystes mokestis, anksciau buvo 20 Lt, dabar nezinau, tai metine naryste. Kai susiruosi kur keliauti, jie tau duoda tokias knygas tu saliu, kur nori vykti ir ten yra visi nariai su visais aprasymais ir t.t. Tu pagal savo sudaryta marsruta issirenki narius tuose miestuose ir salyse, kur tau reikia ir jiems rasai uzklausima pagal ju ten pateikta informacija (tipo: pries kiek laiko pranesti ir pan.) su prideta savo nario bilieto kopija (kad zinotu, kad tu narys). jei jie gali tave priimti (ar negali) jie tau pranesa ir tu pagal tai viska ir suderini.

Nezinau, ar dabar jie turi duonbaze kokia internete, nes as aktyviai nedalyvavau jau 5 metus, bet neuzilgo turetu buti nariu susitikimas, i kuri mane zadejo pasikviesti, tai tureciau gauti visa informacija.
Atsakyti
vaje kaip cia sudetingai skamba. aisku, yra didziulis pliusas del tu knygu su nariu aprasymais, bet narystes mokestis??? man rodos kad hospitality paprasciau... nna, bet cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti