Įkraunama...
Įkraunama...

Mėnulio dienų kalendorius

QUOTE(Anitele @ 2009 08 30, 18:37)
Sveiki smile.gif
gal galetumet kas nors man patarti ir pagelbeti  g.gif
noriu pasiskaityti apie menulio dienas, tiksliai zinoti kuri yra kuri, bet ziurint pagal siuos menulio kalendorius negaliu suprast kuris yra tikslus, kuriuo galima pasitiketi  g.gif

1 kalendorius

2 kalendorius

3 kalendorius

pasakykit kur yra tikslu arba gal koki geresni menulio kalendoriu zinote smile.gif


dharma.lt yra
Atsakyti
Žinau kad 17 mėnulio diena pati tinkamiausia vedyboms, santuokai. Tą dieną susituokusių žmonių santuoka būna stipriausia ir ilgiausia. Meilė trunka ilgai ir vaikai gimsta sveiki bei laimingi.
Berod šis šeštadienis tokia diena ir bus rolleyes.gif
Atsakyti
Ar Airijos mėnulio kalendorius labai skiriasi nuo Lietuvos? Arba Rusijos, Maskvos? Klausiu, nes noriu pasodininkauti ir niekaip nerandu savo vietinio kalendoriaus, o rusiškose svetainėse superiškai viskas aprašyta.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 09 16, 18:52)
Ar Airijos mėnulio kalendorius labai skiriasi nuo Lietuvos? Arba Rusijos, Maskvos? Klausiu, nes noriu pasodininkauti ir niekaip nerandu savo vietinio kalendoriaus, o rusiškose svetainėse superiškai viskas aprašyta.


Aš tai nusivyliau svetainėm, kur yra informacija apie šios dienos mėnulį. Kur tik pažiūriu, vis skirtingai. Kažkada tai radau programą - Menulio kalendorių. Jame gan smulkiai aprašyta. Ne tik koks pmėnulis, bet ir charakteristika tiek sveiakatai, tiek sodinimams ir dar daug-daug kitos informacijos. Įdėjau straipsniuką į svetainę su ta programa, tikiuosi pravers ir jums, mielosios.
Štai šioje vietoje yra mėnulio kalendorius
Atsakyti
QUOTE(nancycat @ 2011 02 08, 14:58)
Aš tai nusivyliau svetainėm, kur yra informacija apie šios dienos mėnulį. Kur tik pažiūriu, vis skirtingai. Kažkada tai radau programą - Menulio kalendorių. Jame gan smulkiai aprašyta. Ne tik koks pmėnulis, bet ir charakteristika tiek sveiakatai, tiek sodinimams ir dar daug-daug kitos informacijos. Įdėjau straipsniuką į svetainę su ta programa, tikiuosi pravers ir jums, mielosios.
Štai šioje vietoje yra mėnulio kalendorius


Ačiū, išsinagrinėsiu 4u.gif
Atsakyti
Kažkaip nustebinote. Mėnulio kalendorius nėra kažkas naujo,o ir teoriniame lygmeny tai senas reiškinys. Nesiplečiant mėnulio kalendorius yra tai, ką naudoja musulmonai (štai ir atsakymas kodėl pas juos ramadanas, kaip ir kitos šventės būna vis skirtingu metu)
Atsakyti
QUOTE(nancycat @ 2011 02 08, 17:58)
Aš tai nusivyliau svetainėm, kur yra informacija apie šios dienos mėnulį. Kur tik pažiūriu, vis skirtingai.



Sveikos 4u.gif
Menulio kalendoriu zinau ir juo naudojuosi pakankamai senai, kokius 8-9 metus. Isties mano vedlys dharma.lt (tiek internetinis, tiek ir popierinis variantas). Anksciau idealiai atitikdavo ir geros dienos, ir blogos. Taciau pastaruoju metu kazkaip jauciu, kad si sistema "slubuoja" , t.y. blogosios dienos biskeli nusikelia 1-2 para... Nezinau ar ten paskaiciuota blogai, ar mano gyvenimo ritmas issiklaipes g.gif
Beje, ne i tema, bet dharma.lt esantis saules dienu kalendorius superinis del palankiu spalvu ax.gif svarbia diena panaudojus palankia spalva, sekme garantuota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytė @ 2011 03 10, 09:22)
Sveikos 4u.gif
Menulio kalendoriu zinau ir juo naudojuosi pakankamai senai, kokius 8-9 metus. Isties mano vedlys dharma.lt (tiek internetinis, tiek ir popierinis variantas). Anksciau idealiai atitikdavo ir geros dienos, ir blogos. Taciau pastaruoju metu kazkaip jauciu, kad si sistema "slubuoja" , t.y. blogosios dienos biskeli nusikelia 1-2 para... Nezinau ar ten paskaiciuota blogai, ar mano gyvenimo ritmas issiklaipes g.gif
Beje, ne i tema, bet dharma.lt esantis saules dienu kalendorius superinis del palankiu spalvu ax.gif svarbia diena panaudojus palankia spalva, sekme garantuota thumbup.gif

Gal galite ideti nuoroda apie spalvu itaka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule71 @ 2011 03 10, 17:50)
Gal galite ideti nuoroda apie spalvu itaka smile.gif

Gal čia ?

O kaip atsiskaičiuot Saulės dienas?

---------------------------------------------
radau patį aiškiausią kelndorių biggrin.gif čia merginos anksčiau rašė, kad dharma. lt puslapyje, bet aš vis nerasdavau doh.gif tai įmetu konkretų puslapį, info apačioje čia

O virtualus kalendorius manau yra netikslus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 10 kovo 2011 - 18:36
QUOTE(Saulužė @ 2011 03 10, 19:14)
Gal čia ?

O kaip atsiskaičiuot Saulės dienas?

---------------------------------------------
radau patį aiškiausią kelndorių biggrin.gif čia merginos anksčiau rašė, kad dharma. lt puslapyje, bet aš vis nerasdavau doh.gif tai įmetu konkretų puslapį, info apačioje čia

O virtualus kalendorius manau yra netikslus ax.gif


Taip nuorodos sios, aciu 4u.gif
Netikslus virtualus kalendorius dharma.lt? tai tureta pmeny? g.gif chmmmm... bet as turiu ir popierini varianta,- sutampa..... anksciau naudodavausi ir kazkaip atitikdavo idealiai... gal sakau siemet per skubejima "progonas" padarytas....? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytė @ 2011 03 11, 07:38)
Netikslus virtualus kalendorius dharma.lt? tai tureta pmeny?  g.gif chmmmm... bet as turiu ir popierini varianta,- sutampa..... anksciau naudodavausi ir kazkaip atitikdavo idealiai... gal sakau siemet per skubejima "progonas" padarytas....? g.gif

Ne, ne tai turėjau galvoje 4u.gif
Aš buvau susipainiojusi kuris kalendorius rodo teisingai:
pagal šį mėnulio kalendorių pvz šiandien yra 8 mėnulio para
pagal šį virtualų kalendorių šiandien yra 6 mėnulio diena
tai ir galvojau kuom tikėt,
o vakar atradau dharma ir dabar juo vadovausiuos, nes ten labai aiškiai parodyta nuo kada iki kada tęsiasi mėnulio para. Ir šis kalendorius sutampa su tuo kur pirmojoj nuorodoj, o virtualus kalendorius, kitaip day.lt , kur antroj nuorodoj, šitas blogai apsiskaičiavęs smile.gif
Atsakyti
paklaust norejau.. ax.gif Kokia yra 0 menulio diena? Pagal day.lt paziurejau savo gimimo data ir ten raso, kad ta diena yra 0 menulio diena. Niekur neradau aprasymo tokios dienos, cia skaitosi kaip ir 1 diena gal?
Atsakyti