Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

QUOTE(_adlim @ 2007 06 08, 11:16)
dziaugiuos, jei nors ka nors iš to, ka nusiunčiau pritaikysit sau.
kas del Palangos, nebuvau dar šiemet, bet viena drauge grizo is palangos, sake, kainos uzkeltos nenormalios,kur kaune kokteilis alkoholinis nu 20lt kainuoja, tai palangoj 35. as pakraupau. o kaip del to klubo tai nezinau, bet gal geriau koki butuka ar ka nuomokit ir eikit tik i gatve, nes brangiai gautis gali,o jei dar nusivilsit klubu.  g.gif mes per  mervakari nejom i kluba, uzteko demesio ir pramogu net miesto centre, o jei jus Basanke praeitumet  thumbup.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  demsio neatigintumet  lotuliukas.gif  bet siaip darykit kaip sumastet, cia tik as pamasciau smile.gif
Papildyta:

butinai parasyk  mirksiukas.gif  lauksim visos ziniu ...tikiu,kad bus super vakarelis  thumbup.gif  lotuliukas.gif


va tos kainos labiausia ir gasdina doh.gif jau ir taip nemazai kanuoja tas vakarelis, o kiek dar klube ar bare reikes isleist doh.gif gal zinuot kada juru svente klaipedoj, nes man rodos musu mergvakaris su juru svente sutampa, tai gal is vis i kluba nereikes eiti, o ka nor tokio smagaus sugalvot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2007 06 10, 16:25)
labai ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Mergaitės, o kiek maždaug kainuoja padaryt maikytę su užrašu tik priekyje?
Bandau skaičiuot kiek reikia surinkt pinigėlių  smile.gif
Papildyta:
adlim, aš persiunčiau tom mergaitėm tavo laiškutį  mirksiukas.gif


KVN ačiū, geras ax.gif beje tarkim mes radom,kur mums zmogus padare už 8lt ant abieju pusiu (cia kaune), nors T-shirts tai tikrai brangiau
Papildyta:
QUOTE(Juventa82 @ 2007 06 10, 18:07)
gal zinuot kada juru svente klaipedoj, nes man rodos musu mergvakaris su juru svente sutampa, tai gal is vis i kluba nereikes eiti, o ka nor tokio smagaus sugalvot  drinks_cheers.gif


šiaip nežinau tiksliai kada ta juros svente, reiktu, kad kas is klaipedeciu atsilieptu mirksiukas.gif man atrodo,kad arba liepos menesio pirmoj pusej g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _adlim: 10 birželio 2007 - 17:02
QUOTE(_adlim @ 2007 06 10, 15:53)
KVN ačiū, geras  ax.gif
Papildyta:
šiaip nežinau tiksliai kada ta juros svente, reiktu, kad kas is klaipedeciu atsilieptu  mirksiukas.gif  man atrodo,kad arba liepos menesio pirmoj pusej g.gif  ax.gif


nu kaip prisimenu tai liepos paskutini savaitgali buvo, bet dabar gal 5 metus jau nebuvau, tagi nezinau ax.gif
Atsakyti
[quote=Juventa82,2007 06 10, 18:58]nu kaip prisimenu tai liepos paskutini savaitgali buvo, bet dabar gal 5 metus jau nebuvau, tagi nezinau  ax.gif
[/quote]
nu as pries 2 metus pamenu ketinau vaziuot, bet taip ir nenuvaziavau,t ai zinau,kad pradzioj liepos organizavomes, ai gali but kad i pabaiga ta svente  mirksiukas.gif cia tai bajeris diskutuoju su klaipediete  blush2.gif  lotuliukas.gif  blink.gif
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _adlim: 10 birželio 2007 - 17:06
QUOTE(Juventa82 @ 2007 06 10, 17:07)
gal zinuot kada juru svente klaipedoj, nes man rodos musu mergvakaris su juru svente sutampa, tai gal is vis i kluba nereikes eiti, o ka nor tokio smagaus sugalvot  drinks_cheers.gif

šiemet Jūros šventė liepos 27- 29 dienom mirksiukas.gif

QUOTE(_adlim @ 2007 06 10, 17:53)
KVN ačiū, geras  ax.gif

tai čia tau ačiū tongue.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2007 06 10, 17:54)
šiemet Jūros šventė  liepos 27- 29 dienom  mirksiukas.gif
tai čia tau ačiū  tongue.gif  smile.gif


aisku, nu tai mes viena diena anksciau svenciam verysad.gif
Atsakyti
O nenorit per mergvakarį tokio žaidimo suorganizuot laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2007 06 11, 09:32)
O nenorit per mergvakarį tokio žaidimo suorganizuot  laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2007 06 11, 11:32)
O nenorit per mergvakarį tokio žaidimo suorganizuot  laugh.gif


nu ir zaidimelis lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif galvoju kiek cia isrgert reikojo tom panom, nors ten jos turbut pratuios prie tokiu bajeriu lotuliukas.gif blink.gif o vyrukai kad spoksojo lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2007 06 11, 10:32)
O nenorit per mergvakarį tokio žaidimo suorganizuot  laugh.gif


Geras. lotuliukas.gif Turejo vyrukai nemokama sou. hihihi.gif Bet paneles nemazai isgert turejo.mastau.gif Arba jos prie tokiu zaidimu pripratusios jau. hihihi.gif
Atsakyti
Gavau iš draugės priesaikos pavyzduką, žodžiai tokie pat kaip tos, kurią _adlim paplatino, tik pagražintas variantas smile.gif Jei kam įdomu, galėsiu atsiųst mirksiukas.gif
Atsakyti
Matau, kad kazkas atsiuncia mergvakario scenarijus, idejas ir t.t. smile.gif tai buciau labai dekinga jei ir man atsiustu i eglootias@gmail.com nes siemet pries nosi 3 vestuves, tai 2 mergvakarius tex paciai rengt smile.gif
Atsakyti