Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

QUOTE(_adlim @ 2007 05 13, 23:31)

Papildyta:

berniuka tai galima is www.peepshow.com 200lt kainuoja lyg tais.

du kartus pas klube šoko-labai šaunus vaikinas thumbup.gif Tik man rods,kad ne vienas pas juos yra,tai nežinau kurį turėsit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ogis23 @ 2007 05 18, 15:36)
ei panickos,o gal zinot kur klaipedoje butu galima uzsisakyti toki torciuka,isanksto dekoju 4u.gif


Lygtais sake, kad BIGe uzsakinejo mirksiukas.gif

Merginos, patarkit koki berniuka nebrangininka Vilniuje, plizzzz 4u.gif doh.gif
Atsakyti
labai reikia skubiai jusu pagalbos ax.gif 4u.gif gal jas dare uzrasus ant maikuciu mergvakareliui? please, gal kas turit kokiu labai fainu ideju? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juventa82 @ 2007 05 19, 14:28)
labai reikia skubiai jusu pagalbos  ax.gif  4u.gif gal jas dare uzrasus ant maikuciu mergvakareliui? please, gal kas turit kokiu labai fainu ideju?  blush2.gif


Ir as ieskau, dabar visa tema nuo pradziu skaitau, bet visi standartiniai, norisi kazko originalaus...
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 05 19, 13:59)
Ir as ieskau, dabar visa tema nuo pradziu skaitau, bet visi standartiniai, norisi kazko originalaus...


va va ir as kazko tai tikio ypatingo noriu ax.gif nusibodo tie standartinia doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juventa82 @ 2007 05 19, 16:00)
va va ir as kazko tai tikio ypatingo noriu  ax.gif  nusibodo tie standartinia  doh.gif  doh.gif


Nusibost tai nusibodo, bet nieko originalaus i galva neateina... Va sitas man patinka, bet bijau, kad nesupras: "Visi vyrau idiotai, o aš išteku už jų karaliaus" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 05 19, 14:16)
Nusibost tai nusibodo, bet nieko originalaus i galva neateina... Va sitas man patinka, bet bijau, kad nesupras: "Visi vyrau idiotai, o aš išteku už jų karaliaus" lotuliukas.gif


nu jo thumbup.gif bet ar cia pts jauniklis supras lotuliukas.gif lotuliukas.gif
va koki radau
Atsakyti
va ka sugalvojau, nu radau blush2.gif maikute su uzrasu "pabandyk, mane atkalbet" ir telefono numeris, kuris nuperktas tai dienai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juventa82 @ 2007 05 19, 16:42)
va ka sugalvojau, nu radau  blush2.gif  maikute su uzrasu "pabandyk, mane atkalbet" ir telefono numeris, kuris nuperktas tai dienai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Irgi variantas thumbup.gif
Dar variantas man patiko:
Priekis - "Nenoriu likti senmerge..." nugara - "Ieskau vaikino - 1979 m. visi privalumai, rieses kokybe, pigaus nesiulyti"
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 05 19, 15:24)
Irgi variantas  thumbup.gif
Dar variantas man patiko:
Priekis - "Nenoriu likti senmerge..." nugara - "Ieskau vaikino - 1979 m. visi privalumai, rieses kokybe, pigaus nesiulyti"


nu cia tai yrgi geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juventa82 @ 2007 05 19, 14:28)
labai reikia skubiai jusu pagalbos  ax.gif  4u.gif gal jas dare uzrasus ant maikuciu mergvakareliui? please, gal kas turit kokiu labai fainu ideju?  blush2.gif

Maikute su sparnais ir uzrašu: Pakutinis skrydis preiš sužiedavimą smile.gif
Atsakyti
mes planuojam i automobilį, kuriame vešime busimą jaunają į tam tikrą vietą, prikimšti balionų begalybę. ir noretume į tuos balionus įdėt lapelių, ant kurių būtų parašyti argumentai, kodėl neverta tekėti. gal galėtumėt padėti su argumentais, nes jų reikia tikrai nemažai! g.gif vėliau Jaunoji turės tuos balionus sprogdinti ir prieštarauti tiems argumentams doh.gif
Atsakyti