Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

QUOTE(Ikimokyklinuke @ 2007 04 30, 00:00)


nu cia tai sauniai sugalvojot thumbup.gif thumbup.gif parasyciau kaip mesplanuojam, bet nuotaka irgi SM forumuose sedi, taigi nelabai norisi ofisuoti... mirksiukas.gif o kas ten per priesaika buvo... cia jau man sunkiausia dalis cry.gif ka ten mazdaug rasyti reikia? jeigu ne sunku parasyk blush2.gif

PS. torciukas sauniai atrodo thumbup.gif o kaip tas antras atrode? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juventa82: 30 balandžio 2007 - 19:24
QUOTE(Blue_rose @ 2007 04 20, 08:32)
Ale dabar tai jau nenoreciau,kad man toki mergvakari padarytu.. su laiko norisi vis ko nors daugiau ir su giliasne ideja..  ax.gif

TODEL panikes...siek tiek pasidomekit ar jaunoji noretu tamptytis po miesta ir kabinetis prie bernu  mirksiukas.gif  (nors cia kiekvienos reikalas)


o as tikrai zinau,kad musu jaunoji nenori but tampoma po miesta perrengta, bet manes ne viena is pamergiu neklauso, net bjauru... daro taip viska poslai-taip kaip pacios nori... doh.gif
Papildyta:
beje gal kuri is jūsų kvietėt striptizo šokėją iš peepshow? kokie atsiliepimai? ju mačiau yra trys. labai reiktu kuo greičiau sulaukt atsakymo mirksiukas.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(Juventa82 @ 2007 04 30, 21:23)
QUOTE(Ikimokyklinuke @ 2007 04 30, 00:00)


nu cia tai sauniai sugalvojot thumbup.gif thumbup.gif parasyciau kaip mesplanuojam, bet nuotaka irgi SM forumuose sedi, taigi nelabai norisi ofisuoti... mirksiukas.gif o kas ten per priesaika buvo... cia jau man sunkiausia dalis cry.gif ka ten mazdaug rasyti reikia? jeigu ne sunku parasyk blush2.gif

PS. torciukas sauniai atrodo thumbup.gif o kaip tas antras atrode? ax.gif



priesaika tai cia radau smile.gif tik siek tiek pakeiciau, bet galiu atsiust i emaila, dar po jos iteikiau dokumenta oficialu,o grizus prisegiau viska pas juos namuose ant saldytuvo,kad ir jaunikis zinotu ko ji prisizadejo lotuliukas.gif
tik svarbu,kad atspauzdint ne ant paprasto balto lapo,o rastinese toks margas, primena tapetus su atspalviais, labai tikroviskai atrodo thumbup.gif mirksiukas.gif
o kitas tortas,na buvo atitinkamos formos, viena pamergyte atsinese doh.gif
Atsakyti
[quote=Ikimokyklinuke,2007 05 01, 20:57]
nu cia tai sauniai sugalvojot thumbup.gif thumbup.gif parasyciau kaip mesplanuojam, bet nuotaka irgi SM forumuose sedi, taigi nelabai norisi ofisuoti... mirksiukas.gif o kas ten per priesaika buvo... cia jau man sunkiausia dalis cry.gif ka ten mazdaug rasyti reikia? jeigu ne sunku parasyk blush2.gif

PS. torciukas sauniai atrodo thumbup.gif o kaip tas antras atrode? ax.gif
[/quote]
priesaika tai cia radau smile.gif tik siek tiek pakeiciau, bet galiu atsiust i emaila, dar po jos iteikiau dokumenta oficialu,o grizus prisegiau viska pas juos namuose ant saldytuvo,kad ir jaunikis zinotu ko ji prisizadejo lotuliukas.gif
tik svarbu,kad atspauzdint ne ant paprasto balto lapo,o rastinese toks margas, primena tapetus su atspalviais, labai tikroviskai atrodo thumbup.gif mirksiukas.gif
o kitas tortas,na buvo atitinkamos formos, viena pamergyte atsinese doh.gif
[/quote]

oi kaip saunu butu thumbup.gif mano email'as juventa_82@hotmail.com... o ka dar koki dokumenta reikia daryt blink.gif kas cia per dokumentas? net nezinuojau ax.gif as tai prasisiu dedes, kad gaziai padarytu, jis menininkas, tai jau sugalvos kaip ten viska parasyt biggrin.gif
mes irgi planuojam, toki "nepodoru" torciuka padryt ax.gif mano drauge tai labai gero humoro jausmo tai supras thumbup.gif beje pasiulau toki torciuka sutaisyt ir jov busiman vyrui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juventa82 @ 2007 05 02, 00:55)


oi kaip saunu butu  thumbup.gif  mano email'as juventa_82@hotmail.com... o ka dar koki dokumenta reikia daryt  blink.gif  kas cia per dokumentas? net nezinuojau ax.gif as tai prasisiu dedes, kad gaziai padarytu, jis menininkas, tai jau sugalvos kaip ten viska parasyt  biggrin.gif
mes irgi planuojam, toki "nepodoru" torciuka padryt  ax.gif mano drauge tai labai gero humoro jausmo tai supras  thumbup.gif  beje pasiulau toki torciuka sutaisyt ir jov busiman vyrui  thumbup.gif



gerai, kai yra kas padeda, pas mane ner meninku aplinkui,o ir viska dariau pati.. na ta dokumenta kaip ir minejau laiske pati sugalvojau biggrin.gif
Atsakyti
mergaites o kokios uzduotys buna per mergvakari jaunajai? pasidalinkit savo ismintimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 05 07, 21:24)
mergaites o kokios uzduotys buna per mergvakari jaunajai? pasidalinkit savo ismintimi  4u.gif

tai,kad labai ivairios, bet dazniausiai standartines siame puslapiukyje ju labai daug isvardinta, as pati pries mergvakari issirinkinejau visus zaidimelius ir uzduotis ir cia.... mirksiukas.gif lotuliukas.gif
o tau idomu kokiu gali tiketis is savo draugiu ar kazkam rengi mergvakari? Jei rengi mergvakari galiu pasidalinti jau surinktais zaidimais is sito puslapiuko, bet jei pati lauki mergvakario tada ne lotuliukas.gif gali juk tu paciu pasitaikyti-tada bus neidomu schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergytes gal kuri zino koki tinklapi kur yra visas senarijus mergvakario drauge isteka tai norisi ja nustebinti aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos merginos biggrin.gif jeigu jus nieko pries as prie jusu prisijungsiu smile.gif as taipat vasara einu i vestuves,tad kaip ir priklauso bus mergvakaris,valio...... ax.gif aisku as nepirmoji pamerge,bet stengiuosi jai padeti,nes ji ir taip labai uzsiemusi,jug taip Juventa82 tongue.gif cia galima rasti daug neblogu patarimu,aciu jums merginos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(monika23 @ 2007 05 10, 09:42)
sveikos mergytes gal kuri zino koki tinklapi kur yra visas senarijus mergvakario drauge isteka tai norisi ja nustebinti aciuks.gif


sitam puslapi labai daug rasi 4u.gif cia pati radau geru dalykeliu.. nu zinoma trupuciuka pakejciau, pridejau savo ir thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ogis23 @ 2007 05 10, 14:09)
Sveikos merginos biggrin.gif jeigu jus nieko pries as prie jusu prisijungsiu smile.gif as taipat vasara einu i vestuves,tad kaip ir priklauso bus mergvakaris,valio...... ax.gif aisku as nepirmoji pamerge,bet stengiuosi jai padeti,nes ji ir taip labai uzsiemusi,jug taip Juventa82 tongue.gif cia galima rasti daug neblogu patarimu,aciu jums merginos biggrin.gif


sveika prisijungusi drinks_cheers.gif labai saunu, kad padedi pirmajai pamergei thumbup.gif tikrai daug reikia visko padaryti, ir ne tik mergvakareli organizuot doh.gif man tai tikrai labai pasisieke, nes pamerges labai padeda! as tai turiu labai daug dirbti, tai viena is pamergiu, tiek visko prigalvojo doh.gif thumbup.gif man tik lieka susiskambinti su visais ir susitarti... o seipbendrom pastangom tai toki mergvakareli sugalvojom
clap.gif clap.gif pati nuo tokio neatsisakyciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juventa82 @ 2007 05 10, 21:19)
sitam puslapi labai daug rasi  4u.gif  cia pati radau geru dalykeliu.. nu zinoma trupuciuka pakejciau, pridejau savo ir  thumbup.gif
Papildyta:
sveika prisijungusi  drinks_cheers.gif  labai saunu, kad padedi pirmajai pamergei  thumbup.gif tikrai daug reikia visko padaryti, ir ne tik mergvakareli organizuot  doh.gif man tai tikrai labai pasisieke, nes pamerges labai padeda! as tai turiu labai daug dirbti, tai viena is pamergiu, tiek visko prigalvojo  doh.gif  thumbup.gif  man tik lieka susiskambinti su visais ir susitarti... o seipbendrom pastangom tai toki mergvakareli sugalvojom
clap.gif  clap.gif pati nuo tokio neatsisakyciau  ax.gif

o tu pirmoji pamergele vistiek nieko nesupratai doh.gif tai jug as cia.........kartu jug busi tuose paciuose vestuvese 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ogis23 @ 2007 05 11, 09:29)
o tu pirmoji pamergele vistiek nieko nesupratai doh.gif tai jug as cia.........kartu jug busi tuose paciuose vestuvese 4u.gif


blush2.gif blush2.gif blush2.gif nu tu cia gerai prigavai ax.gif doh.gif
Atsakyti