Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

QUOTE(_adlim @ 2007 02 27, 23:28)
siaip iskilo tokia dilema..merginu dalyvaujanciu bus tikrai ne daug maximum 8 be jaunosios, bet keliu merginu norai labai nerealus...ir as kaip suprantu mergvakariu tturi rupintis vyr. pamerge, tik kazkaip kelios merginos kategoriskai nesutinka su jos nuomone ir visaip ignoruoja. pyktis tai nesinori niekam g.gif

idomu ar buvo kam iskile tokiu sunkumu kaip pykciai rengiant mergvakari tarp merginu? doh.gif  verysad.gif


MAN ax.gif mes dar tik ruošiamės jį daryti, o jau norim viena kitai perkasti gerkles doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
MERGINOS,
skubiai reikia merginos sokejos bernvakariui 4u.gif
Gal kas galit ka rekomenduoti, ar kur ieskoti? Klaipedoje (Palangoje) reikia, ir greit, oij kaip greit, pirmadieniui doh.gif

Buciau dekinga uz kokius kontaktus i az, aciu!!
Atsakyti
QUOTE(Inga-mama @ 2007 04 05, 15:50)
MAN ax.gif  mes dar tik ruošiamės jį daryti, o jau norim viena kitai perkasti gerkles doh.gif  doh.gif  doh.gif

man irgi taip buvo, nenoriu net atsiminti schmoll.gif ruosem mergvakari o tarpusavyje pykciai baisus buvo verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Mane girdejau pagrobt ketina....rusist,tik vat beda nezinau kada...tai baisoka,ech jau tos isradingosios drauges g.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveiki
darom mergvakarį, tema-jūrinė, bus jahta ir kiti dalykai, norim išsinomuot transportą po miestą...bet limuzinai ne labai tinka..tai nerandam kur išsinomuoti kokį kabrioletą ar pan....
ir gal žinot kur kepa-gaminą tortus su pimpaliukais Klaipėdoje?
Atsakyti
QUOTE(Inga-mama @ 2007 04 13, 15:47)
sveiki
darom mergvakarį, tema-jūrinė, bus jahta ir kiti dalykai, norim išsinomuot transportą po miestą...bet limuzinai ne labai tinka..tai nerandam kur išsinomuoti kokį kabrioletą ar pan....
ir gal žinot kur kepa-gaminą tortus su pimpaliukais Klaipėdoje?


manau kad toki grozi gali uzsakyti bet kurioje proginiu tortu kepykloje smile.gif
As vestuvini uzsakinejau BIGe kur yra sokoladu, saldainiu parduotuvyte, visai salia jau IKI prasidedant.
Atsakyti
Negi baiget mergvakarius svesti? Kur jusu idejos? biggrin.gif
as jau kita savaitgali jaunajai staigmenas galvoju,bet kazko labai jau viena galvoju..pas mus nieks nenori gerkliu perkasti,nori gerai ir pigiai,o pasiulyt ka paveikti tai tyli doh.gif biggrin.gif O taip sunku..isvis vestuves man stresa kelia biggrin.gif o kas bus,kai jaunoji busiu.. blush2.gif
Atsakyti
sveiki,
O man pamergės nors ir paprastą mergvakarį surengė, bet kad faina buvo tai tikrai. Pirmiausiai įteikė gražią dėžutę, kurioje buvo maikutė ant kurios užrašyta "Visi vyrau idiotai, o aš išteku už jų karaliaus". Paskui vyras sakė, kad galėsiu ją užsidėti kada pyksiu ant jo biggrin.gif tokiu būdu jis gales susiprasti ir atsiprašyti 4u.gif
Prie maikutės dar buvo padarytas nuometas.
Ir štai tokią mane gražią tampė po miesta, liepdamos daryti visokiausias užuotis. Reikėjo netgi pinigų iš praeivių prašyti, gėles pardavinėti, su vaikinais fotografuotis ir kt. Linksma buvo. dar prie jūros pabuvojom. O paskui į barą nutipenom, kur, pasirodo buvo suplanuotas mervakario ir bernvakario sujungimas į vieną krūvą.
Tai patikėkite, kaip nustebau - geraja žodžio prasme, kai mano brangusis įžengė su rožių puntu smile.gif thumbup.gif
Tokiu budu ir poros susipažino, ir gėlių namo parsinešiau ne vien tik iš vyro smile.gif
Atsakyti
KAzkada ir man atrode,kad kaip nuostabu.... tave aprengia drauges, tampo po miesta ir liepia daryt uzduotis, kabint bernus ar dar koki velnia sugalvoja... tongue.gif

Ale dabar tai jau nenoreciau,kad man toki mergvakari padarytu.. su laiko norisi vis ko nors daugiau ir su giliasne ideja.. ax.gif

TODEL panikes...siek tiek pasidomekit ar jaunoji noretu tamptytis po miesta ir kabinetis prie bernu mirksiukas.gif (nors cia kiekvienos reikalas)
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 04 20, 07:32)
KAzkada ir man atrode,kad kaip nuostabu.... tave aprengia drauges, tampo po miesta ir liepia daryt uzduotis, kabint bernus ar dar koki velnia sugalvoja... tongue.gif

Ale dabar tai jau nenoreciau,kad man toki mergvakari padarytu.. su laiko norisi vis ko nors daugiau ir su giliasne ideja..  ax.gif

TODEL panikes...siek tiek pasidomekit ar jaunoji noretu tamptytis po miesta ir kabinetis prie bernu  mirksiukas.gif  (nors cia kiekvienos reikalas)

As tikrai nenoreciau kad mane tampytu po miesta schmoll.gif schmoll.gif . Ir aplamai su gera drauge neseniai snekejom, kadangi abi istekam sia vasara tai galim ir mergvakari viena pasidaryti. Daug draugiu nei viena nei kita neturim, tai pagalvojom jog noretumeme kazko netradicinio, pvz. nusipirkti koki masazu-grozio komplekta kokiam pirciu salone ir atsipalaiduoti , pasidaryti sau dideli malonuma biggrin.gif
Atsakyti
Na, siuo metu bandau organizuoti mergvakari, renku idejas ir tikrai nuotakos ''nekrikšysim'' studentiskais budais. kaip sakant, to ji studentu laikais prisiragavo. Nors jai dar nera 30m bet visvien, manau, kad tokio tipo ''uzduotys'' ne lygis.
geriau jau sugalvoti taip, kad visos susigraudintu is to grozio, jausmingumo, gilumo, nei paviršutiniškai juoktis iš vargšės nuotakos prašančios centu blink.gif
norisi subtilaus ir linksmo VISOMS vakarėlio.
ta ir darau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita081 @ 2006 05 26, 12:21)
-Saulyte- neliudek del to, mano vestuves liepos men. ir mano drauges taip pat nepazistamos, bet man mergvakari darys pirmoji pamerge tai ji ir organizuos mano draugiu pakvietima ir pan., nes vistiek, manau, kai gyvename viename mieste tai nebus labai problematiska susiorganizuoti tel. nr. ir pakviesti. Zinoma as ne visas kviesiu i mergvakari, nes pvz: mano brangusis pakviete savo bendradarbi (su drauge) i vestuves, o as tos paneles net nemaciusi, tai aisku, kad jos nekviesiu. Aisku nezinau kada mano mergvakaris bus, bet, manau, pries kokias pora savaiciu iki vestuviu. Sekmes visoms!



g.gif g.gif g.gif na, as irgi kaip ir jaunikio pusės draugė...ir jo sužadėtinę mačiau tik vieną karta...bet pamerges visas pažįstu, nes pagrinde jos yra vyro pusseseres ir jo draugų žmonos. tai va. i vestuves su vyru buvom seniai pakviesti. neseniai sulaukiau kvietimo ir į mergvakarį... susimąsčiau, nes nuotakos nepažįstu g.gif pradžioj norėjau atsisakyti, bet sugalvojau ka kita. suorganizuoti jai superinį mergvakarį. pamergės atvažiuos kitą savaitę, o aš tuo tarpu surašiau mergvakario scenarijų, galvoju, kuriu.
taip, kad ne visada laimi nekvietęs nepažįstamus... be to kur gi dar jei ne mergvakaryje gali susipažinti su tavo vestuvėse dalyvausiančias merginas, tebunie ir vyro pusės....
Atsakyti