Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

4u.gif 4u.gif 4u.gif nieko nesuprantu, vieniems paskambinau tai pasake uz du sokius 300 litu..... man rodos jau per braqngu
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 01 26, 20:14)
Tokia tema jau yra kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai Kam reikėjo naujos temos  doh.gif Nesuprantu  schmoll.gif




Atsiprasau, tikrai beradau tos temos...daba jau matau, kad yra.....buciau ten idejus ax.gif bet man idomu buvo ar daug kas juos daro, todel ir parasiau apklausa smile.gif
Atsakyti
siaip iskilo tokia dilema..merginu dalyvaujanciu bus tikrai ne daug maximum 8 be jaunosios, bet keliu merginu norai labai nerealus...ir as kaip suprantu mergvakariu tturi rupintis vyr. pamerge, tik kazkaip kelios merginos kategoriskai nesutinka su jos nuomone ir visaip ignoruoja. pyktis tai nesinori niekam g.gif

idomu ar buvo kam iskile tokiu sunkumu kaip pykciai rengiant mergvakari tarp merginu? doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Organizuoju mergvakarį, ir galvoju g.gif ar Vilniuje galimą išsinuomoti troleibusą (ar autobusą) g.gif Kiek tai kainuoja? Gal galima būtų kontaktus parašyt. Būčiau laaabai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
O geru bernvakario ideju taip ir pasigedau. Mano vyro bernvakario metu bachurai buvo apsirenge kunigais - su juodais marskinukais ir balta juosta ant kaklo, o vyrui padare marskinelius su uzrasu "laisve uzkniso juodai".
Dabar jis kaip ir organizuoja ir prase manes ideju paieskot, gal kas galit pasidalint? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 14 kovo 2007 - 19:34
QUOTE(Žiedė @ 2007 01 27, 11:49)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  nieko nesuprantu, vieniems paskambinau tai pasake uz du sokius 300 litu..... man rodos jau per braqngu


Uz 2 sokius tai tikrai jau daug. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2007 03 14, 00:25)
Organizuoju mergvakarį, ir galvoju  g.gif ar Vilniuje galimą išsinuomoti troleibusą (ar autobusą)  g.gif Kiek tai kainuoja? Gal galima būtų kontaktus parašyt. Būčiau laaabai dėkinga  4u.gif


Pati parašiau, pati ir atsakysiu lotuliukas.gif Gal kam pravers. Domėjausi, Vilniuje galima užsisakyt troleibusą. Min. 2h. Kaina 236 ltl. tel: 239 4735 čia ne reklama lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes mokejome 150 lt uz streptiza uz 3 sokius, bet graziai berniukas soko, su ivairiais kostiumais (angeliuko, kaubojaus ir dar kakzoks g.gif ). mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!

Organizuoju jau antrą mergvakarį... Tik susiduriau su tokia problemėle...

Kas žino Klaipėdoje kur kepa labai skanius tortus mergvakariams?

Pirmajam mergvakariui atradau parduotuvėje šokoladinį daikčiuką, tai labai jau kietas buvo.... Jaunoji atkasti niekaip negalejo, tai paskui liudininke gavo mokyti...
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2007 03 16, 00:59)
Pati parašiau, pati ir atsakysiu  lotuliukas.gif Gal kam pravers. Domėjausi, Vilniuje galima užsisakyt troleibusą. Min. 2h. Kaina 236 ltl. tel: 239 4735 čia ne reklama  lotuliukas.gif


eik sau doh.gif , troleibusa isnuomoja doh.gif , cia tai geras doh.gif lotuliukas.gif , turbut butu smagiau nei limuzine lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai apie bernvakari taip niekas ir nepapasakos g.gif
Atsakyti
Kai as prisimenu savo mergvakari, tai manau nieko geriau nera buve... thumbup.gif Ir su motociklais vazinejom, ir skraidem, ir ant sieno kupetos psedejom vezime, buvo tiesiog nerealu!!! thumbup.gif Nuo ryto merginos susirinko pas mane, visos su kaytem, vaikyste primenancios suknytes... wub.gif , balionai... Iseiname i kiema, o manes laukia baikeris bigsmile.gif , prasinesem su juo per miesta, mano slauneles paskutini syk parodem vyrukams lotuliukas.gif , merginos nutepsejo iki kavines, kur ju lauke ju ratuoti riteriai biggrin.gif , susedo visos ir lekem uz miesto, ten ant upeliuko kranto priesaikas daviau but gera zmona, gavau maikute, kad isteku, kas atkalbes, tam milijonas lotuliukas.gif , pasmaguriavom gerimuko stipraus, o tada vel su riteriais nuriedejom i miesta, ten busima jaunoji, t.y. as, slaviau parka ir prasiau kapeiku ant seimyninio siurblio, o mano merginos rinko is zmoniu nuomone ir palinkejimus vestuviu proga i knygute prisiminimui is mergvakario. Surinkusi ant siurblio, lekiau su meginom i maza orouosta, kur paskraidino mus gerai bigsmile.gif ir dar gavome diplomus, kad tiek ir tiek minuciu skraideme thumbup.gif , nu ka, paskraideme, pacypem, paklykem, tada jau i pirtele su vazimu pilnu sieno, zvyruotu keliu...oi, kaip dure sienelis, visos su suknelem, o krate... , pasiekem beveik uzmiescio pirtele, isleido ir liepe eit basom per zvyra... bigsmile.gif , masaziukas thumbup.gif . Prie pirteles darbelio gavau, malkytes kapojau, pjoviau, irodinejau, kad kai vyro nebus namie, viska pati pasidarysiu, namuose nesusalsiu. biggrin.gif Na, tuomet pirtele, 24 val. lauzas (jau didumo bigsmile.gif ), vyriausios iteikimas busimai jaunajai kraitelis; romniukai, kamasutros knygele, ivairiausi daiktukai moteriai ir pirmosios nakties seksualus naktinukai... bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif Tuomet sokiai aplink lauza, tekila ir lovyte! Tai buvo beprotiskas mergvakaris, pats puikiasusias mano gyvenime!!! thumbup.gif
Atsakyti