Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

Vienas nekuklus klausimas - o kas moka uz visus pasilinksminimus (man neteko dalyvauti,todel nezinau ax.gif )
Nes kazkaip jau labai daug iseina visos linksmybes blink.gif vos ne kaip vestuves g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinulis @ 2006 10 25, 23:54)
Vienas nekuklus klausimas - o kas moka uz visus pasilinksminimus (man neteko dalyvauti,todel nezinau ax.gif )
Nes kazkaip jau labai daug iseina visos linksmybes blink.gif  vos ne kaip vestuves g.gif


nu kaip vestuves tikrai neigauna biggrin.gif , o moka visos dalyvaujancios, isskirus jaunaja smile.gif , merginos susitaria tarpusavy kokia suma gali "mestis" ir ziuri pramogas, organiztore yra pirmoji pamerge wink.gif
Atsakyti
aciu bigsmile.gif tikiuosi man merginos surengs -labai noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinulis @ 2006 10 26, 17:15)
aciu bigsmile.gif  tikiuosi man merginos surengs -labai noreciau ax.gif


kada planuoji daryti?
Atsakyti
aga, moka visos, išskyrus kaltininkę - jaunąją. Niu mums mergvakaris tai sakyciau labai normalei išėjo dešimt panų po 60 lt.: striptizas, torciukas, smulkios dovanėlės, maistas ir gėrimai. strypui ir gėrimams išleidom daugiausia thumbup.gif drinks_cheers.gif bet padarėm toooky mergvakary, kad ir aš tokio norėčiau wub.gif
Atsakyti
Gal kas zinote kokio striptizo vaikinuko telefono numeri is Kauno?
Atsakyti
brasske parasiau az mirksiukas.gif
o gal kokiu ideju turit pizamu vakareliui? dabar kia salta tai nieko kitko nesugalvoju... vaka r per paskaita geliali mintis sove, kad galim daryti pizamu vakarely... bet kaip uzimti? ka veikti? blush2.gif
savaime aisku kad bus dovanu visu jaunajau yeikimas, bus isvyta y balkona garsiai priesaika skaityti, torciukas, o kokiu zaidimu? blush2.gif
Atsakyti
mano mergvakaris buvo gal linksmas, netiketai suleke drauges pas mane, su sumustiniais gerimais ir visom kitom gerybem, aisku bande atkalbeti kad nesituokciau, klausinejo ar gerai jauniki pazistu, po to priesaika sakyt liepe, padovanojo maikute su uzrasu apie vestuves, sexy stringus, keliaraisti ir galiausiai sulaukiau berniuko, pasoko 2 sokius pire visu ir viena man asmeniskai kitam kambary blush2.gif buvo smagu thumbup.gif
Atsakyti
merginos gal kas zino striptizo sokeju numerio. veiksmo vieta klaipeda. beje vaikinuko - sokejo ax.gif

rasykit i az, retai cia uzsuku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiedė: 19 sausio 2007 - 20:15
Sveikos smile.gif
Įdomi nuomonė apie mergvakarius prieš vestuves. Jei darėte, koks jis buvo?
Atsakyti
Tokia tema jau yra kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai Kam reikėjo naujos temos doh.gif Nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
as tai galvoju, kad cia apklausa tik, o ten tema, su patarimais ir idejom, kaip svesti... mirksiukas.gif tik gaila, kad atsakineti gali jau buve nuotakom... nes busimos nuotakos neturi ka atsakyti i si klausima...
Atsakyti