Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

QUOTE(lijo @ 2006 08 10, 19:03)
a nieko nepamatysit  lotuliukas.gif gražiai sustojusios į krūvą tuo metu buvom, nors labai bijojau, kad nebūtų foto su torto valgymais  doh.gif  unsure.gif   biggrin.gif


Siandien VE yra ta nuotrauka?. Nu ryt lekiu namo i Klaipeda, tai paziuresiu ta nuotraukele bigsmile.gif , nes tevai visada prenumeruoja VE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maziulele: 10 rugpjūčio 2006 - 20:09
QUOTE(maziulele @ 2006 08 10, 21:07)
Siandien VE yra ta nuotrauka?. Nu ryt lekiu namo i Klaipeda, tai paziuresiu ta nuotraukele bigsmile.gif , nes tevai visada prenumeruoja VE


ups lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o as tai Alkavoje ta torciuka uzsakiau. kainavo apie 36 lt ax.gif
irgi kate maise pirkau, net nemacius uzsakiau. padare per dvi dieneles, antradieni uzsakiau, ketvirtadieni jau rankose laikiau. tik beda tame, kol namo grizau, tas stovintis grozis nukrito lotuliukas.gif lotuliukas.gif
arba slabnai padarytas buvo, arba matyt labai jau smagiai namo vaziavau lotuliukas.gif ups, buvau pamirsusi, kad ant galines sedynes tort vezu blush2.gif
tai teko pagaliukais ji patvirtinti lotuliukas.gif kazin kaip cia siandien musu kaltininke ji valgys lotuliukas.gif
Atsakyti
zilee pas mus ir ta pati situacija buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet tai ka mes mergos, jo ir nestatem, sakom pastatyk, parodyk ka moki, padaryk kad stovetu lotuliukas.gif tai dar state mergina drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 08 10, 17:42)
as pas gulbiniene uzsakiau vakar, mum reikes sestadieniui tongue.gif  nors kita pamerge irgi pas gulbiniene norejo uzsakyti, tik kitoj vietoj, sake minimum pries sav, o va kaip iseina tongue.gif



Na man taip pat šeštadieniui, bet aš iš Vilniaus ir Gulbinienės kaip ir neradau, kažkoks ten iš saldumynas.lt, nepamenu pavadinimo, tik žinau, kad Klaipėdos gatvėj lotuliukas.gif Vakar skambinau, sakė jau yra, tik dviejų tai neturėsiu kur kišt, kad nesurūgtų blink.gif Būtinai nufotkinsiu ir įkelsiu čia (tikiuosi pinpaliukas netrodys vulgariu blink.gif )

QUOTE(zilee @ 2006 08 11, 08:24)
o as tai Alkavoje ta torciuka uzsakiau. kainavo apie 36 lt  ax.gif
irgi kate maise pirkau, net nemacius uzsakiau. padare per dvi dieneles, antradieni uzsakiau, ketvirtadieni jau rankose laikiau. tik beda tame, kol namo grizau, tas stovintis grozis nukrito  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
arba slabnai padarytas buvo, arba matyt labai jau smagiai namo vaziavau  lotuliukas.gif  ups, buvau pamirsusi, kad ant galines sedynes tort vezu  blush2.gif
tai teko pagaliukais ji patvirtinti  lotuliukas.gif  kazin kaip cia siandien musu kaltininke ji valgys  lotuliukas.gif


Na aš už du palikau užstatą 50 Lt, sakė apie 30 Lt už kg, o mažesnių "grožybių", nei 1,5 kg nedaro. Keistai skamba, bet g.gif Baisiausia, kad tuos du, nesurūgusius, dailučius ir "nepalaužtus" hihihi.gif reiks nuvežt iki Utenos unsure.gif . Žodžiu mažiausiai 120 km neužsimiršt ką vežu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2006 08 11, 09:54)
zilee pas mus ir ta pati situacija buvo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet tai ka mes mergos, jo ir nestatem, sakom pastatyk, parodyk ka moki, padaryk kad stovetu  lotuliukas.gif tai dar state mergina  drinks_cheers.gif  thumbup.gif



liuks ideja, pupute thumbup.gif
reikes tuos pagaliukus siandien istraukti lotuliukas.gif
tegu stato, jaunoji, rodo ka moka lotuliukas.gif
Papildyta:

Na aš už du palikau užstatą 50 Lt, sakė apie 30 Lt už kg, o mažesnių "grožybių", nei 1,5 kg nedaro. Keistai skamba, bet g.gif Baisiausia, kad tuos du, nesurūgusius, dailučius ir "nepalaužtus" hihihi.gif reiks nuvežt iki Utenos unsure.gif . Žodžiu mažiausiai 120 km neužsimiršt ką vežu lotuliukas.gif
[/quote]


hm, as tai nepalikau jokio uzstato, net neprase smile.gif
man irgi sake, kad min ~ 1,2 kg
1 kg kaina apie 28 lt.
Ir sekmes vaziuojant su tais dviem torciukais iki Utenos n mirksiukas.gif , nepamirska ka vezi ant galines sedynes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2006 08 11, 10:35)

hm, as tai nepalikau jokio uzstato, net neprase  smile.gif
man irgi sake, kad min ~ 1,2 kg
1 kg kaina apie 28 lt.
Ir sekmes vaziuojant su tais dviem torciukais iki Utenos n mirksiukas.gif , nepamirska ka vezi ant galines sedynes  biggrin.gif



O manęs tai prašė, sakė, o jei persigalvosit, kur mes tuos pimpaus kišim lotuliukas.gif , gėlytes, tai parduoti galima. Nu vos susilaikiau jai nepakomentavus tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2005 06 30, 17:48)
Oi, šiandien kokį manjakišką reikaliuką turėjau...
Atsiuntė vyras nuorodą į tokį žaidimą su prierašu...
Va, cituoju:
Cia tikrai neblogas intelekto patikrinimas...turiu pripazinti, kad savarankiskai radau tik 11 daiktu sad.gif Jei kas nors is jusu sugebetu iseiti is to kambario, as buciau suzavetas ir...iteikciau priza smile.gif

Žaidimas

Jeigu radote:
0-5 daiktu, jusu IQ labai zemas
6-8 daiktu, zemas IQ
9-10 daiktu, jus normalus;
11-12 daiktu, jusu IQ aukstesnis uz vidutini;
13 daiktu ir isejote is kambario, patenkate i 4000 zmoniu sarasa, kas pasaulyje sugebejo tai padaryt...

Nu tiesiog negalėjau susilaikyti... Bet prisipažįstu, aš pati radau tik 12 daiktų. Su tryliktu šiek tiek sudėtingiau... Ten jau reikia konkrečiai galvą pasukti.



As turbut ligone, bet iveikiau:)
Atsakyti
o gal kas zinot, ar galima kaune mergvakariui issinuomoti troleibusa arba mikriuka blush2.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif Nes musu marsrutai dreiksis po visa kaune, reikia ir atitinkamo mergvakarmobilio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Germani @ 2006 08 12, 14:18)
o gal kas zinot, ar galima kaune mergvakariui issinuomoti troleibusa arba  mikriuka blush2.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  Nes musu marsrutai dreiksis po visa kaune, reikia ir atitinkamo mergvakarmobilio  cool.gif

gera mintis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaite @ 2006 08 11, 22:46)
As turbut ligone, bet iveikiau:)


oho
ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
merginos, o po kiek metetes ant mergvakario? g.gif
Atsakyti