Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

QUOTE(Rudaakė @ 2006 08 07, 10:14)
Gavau viska, ko labiausiai nenorejau ir siaip visokiu siurprizu  thumbup.gif 



lygiai taip ir aš po savo mergvakario sakiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai jau gavai šokantį berniuką lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 08 07, 11:46)
lygiai taip ir aš po savo mergvakario sakiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai jau gavai šokantį berniuką  lotuliukas.gif ?


Gavau, gavau ir visko su kaupu lotuliukas.gif
I namus panos atejo (10) 5 val. aprenge mane vos uzpakali dengianciu raudonu miniaku, uzdejo maikute ant petneseliu su uzrasu priekyje "Pabuciuok kol gali", o nugaroje "Siandien paskutini kart dovanoju bucini kitiems vyrams". Patikekit, tikrai prisibuciavau.... doh.gif, uzdejo veliumeli. Visokiu zaidimu pazaidem.
Is namu iki teatro aikstes (nuo vetrunges) ejom pesciom, ale interviu ememe is zmoniu "Ka manote apie vedybini gyvenima? ". Prie Anikes priesaika skaiciau, atvaziavo atviru stogo tas "City tour" autobusiukas ir.... mano dideliam nustebimui, motociklai! Esu galva pametusi del cioperiuku, tai mergaites nepatingejo man ju parupinti thumbup.gif Vaziavau su vienu is ju, o dar ir vairuotojas toks neprastas pasitaike wub.gif iki juros, dar 4 motociklai mane lydejo, o visos mergaites vaziavo is paskos su autobusiuku smile.gif Prie juros bare turejau pardavineti bananus ir peraugusius agurkus... Uzdirbau 70 lt. tongue.gif Sutikom ir viena bernvakari thumbup.gif Paskui valanda dar po miesta vazinejom su tuo autobusiuku, demesio buvo per akis... Ir finisas - klubas naktinis. O ten tai jau jo.... tongue.gif Uzsakytas berniukas susoko striptiza, aisku, mane pasodino sales vidury.... Buvo ir torciukas pimpaliukas tongue.gif O paskui tai kaip tariant net pati nebepamnu, zinau tik, kad ant ranku buvau nesiojama ir viena toki gerbeja turejau, kuris nei per zingsni visa vakara neatstojo lotuliukas.gif
Paskui dar i viena kluba, i kita, prie juros... Maniskis nuo juros mane parveze kokia 11 ryto blink.gif
Nu super pasiselom drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 08 07, 11:15)
Maniskis nuo juros mane parveze kokia 11 ryto  blink.gif
Nu super pasiselom  drinks_cheers.gif  thumbup.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
niu mergos ir prisibaliavojot doh.gif lotuliukas.gif 11 val. ryto... prie jūros... tai ką - deginaisi lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 08 07, 11:15)
Maniskis nuo juros mane parveze kokia 11 ryto  blink.gif
Nu super pasiselom  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


va cia tai mergvakaris, 11 val parsirasti, super, tikrai atsiminsi sita vakara.
as taip pat organizuoju si sestadinie draugei, tik va beda ta, kad ji dirba iki 18 val., o likusios 3 merginos iki 22 val. blink.gif blink.gif blink.gif ir issiprasyti joms neina, tai suku galva kuo jaunaja uzimti iki 22.00.. gal kokiu ideju turit?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 08 07, 12:24)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
niu mergos ir prisibaliavojot  doh.gif  lotuliukas.gif 11 val. ryto... prie jūros... tai ką - deginaisi  lotuliukas.gif ?



norejau ir degintis, manasis ir dekiuka atveze, bet neberadau sveikatos ir nusprendziau vaziuot miegot lotuliukas.gif

QUOTE(Silence @ 2006 08 07, 14:10)
va cia tai mergvakaris, 11 val parsirasti, super, tikrai atsiminsi sita vakara.
as taip pat organizuoju si sestadinie draugei, tik va beda ta, kad ji dirba iki 18 val., o likusios 3 merginos iki 22 val. blink.gif  blink.gif  blink.gif  ir issiprasyti joms neina, tai suku galva kuo jaunaja uzimti iki 22.00.. gal kokiu ideju turit?


Pvz. galit gal koki baulinga sulost su miniakais tongue.gif Priesaika lai paskaito, siaip visokiu geru patarimu padalinkit mirksiukas.gif Maniskis per bernvakari buvo boulinge, labai patiko smile.gif
Atsakyti
o as ryt sedesiu namie kol maniskis sves bernvakari. nes ner kam suorganizuot man mergvakario, ir siaip neturiu ka pasikviest. nes turiu tik viena drauge, kuri kitam mieste gyvena. tai va. sedesiu ir parinsiuosi.
Atsakyti
tai ta pacia drauge gali pasikviest - vis ne viena busi wink.gif pagurksnosit kokiu kokteiliuku papliurpsit ir vis greiciau laikas pareis wink.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2006 08 07, 16:46)
o as ryt sedesiu namie kol maniskis sves bernvakari. nes ner kam suorganizuot man mergvakario, ir siaip neturiu ka pasikviest. nes turiu tik viena drauge, kuri kitam mieste gyvena. tai va. sedesiu ir parinsiuosi.

tai Salomeja pasikviesk tą savo drauge ir atšveskite kartu, svarbu, kad nuotaika būt gera, juk nebutinai daryt kažką tokio labai jau su visokiais pribumbasais ax.gif

pas mane dar bus mergvakaris, manau jau greit, gal ir kitą savaitę bigsmile.gif tai dėl manęs gali ir nebūt visokių striptizų, svarbiausia, kad visos būtų geros nuotaikos biggrin.gif
Atsakyti
tai va mano drauge kitam mieste, ir tikrai vidury savaites neatvaziuos sad.gif(( o i pribumbasus ir nesu linkus.... va taip ir buna kai visi draugai vaikinai, tai lieki be mergvakario:(
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2006 08 07, 22:00)
tai va mano drauge kitam mieste, ir tikrai vidury savaites neatvaziuos sad.gif(( o i pribumbasus ir nesu linkus.... va taip ir buna kai visi draugai vaikinai, tai lieki be mergvakario:(

na nepergyvenk taip labai, juk galu gale ne mergvakaris svarbiausia, o iškilmingiausia diena - vestuvės wub.gif
būtai vilnietė pasikviesčiau į savą mergvakarį blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starbee: 07 rugpjūčio 2006 - 22:21
QUOTE(starbee @ 2006 08 07, 23:19)
na nepergyvenk taip labai, juk galu gale ne mergvakaris svarbiausia, o iškilmingiausia diena - vestuvės  wub.gif
būtai vilnietė pasikviesčiau į savą mergvakarį  blush2.gif

labai aciu uz palaikyma:) net geda , kad skundziuos pasidare blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2006 08 07, 22:22)
labai aciu uz palaikyma:) net geda , kad skundziuos pasidare  blush2.gif

ale gėdytis tikrai nereik irnesakyk.gif ateis ir į tavo kiemą šventė 4u.gif
Atsakyti