Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

Beje o gal kas nors zino kokiais budais butu galima issinuomoti troleibusa???
lotuliukas.gif
Dekavoju labai is anksto 4u.gif
Atsakyti

Kadangi pačiai teko apturėti nerealų mergvakarį, tai nusprendžiau pasidalinti patirtais įspūdžiais. bigsmile.gif

Mergvakarį mano draugės kartu su sese organizavo man paslapčiai ir nors gal kažkiek ir nujaučiau, kad jis bus, bet buvo labai didelė staigmena, kai mane atvažiavo iš darbo paiimti, nes turėjo būti ne jos, o mano brangiausias (jis irgi prisidėjo prie organizavimo) wub.gif . Nuvežė jos mane į kalnų parką, kur turėjau joms prisiekti ir persirengti, surišo kasytes su tokiais dideliais baltais kaspinais. Po to užrišo man akis ir nuvežė į paslaptingą viečikę – bernardinų vienuolyną, kur vienuolis mums papasakojo apie gyvenimą šeimoje ir aplamai apie gyvenimo vertybes. bigsmile.gif wub.gif Man labai patiko. Toliau sekė kelionė į Kauną. Sustojo prie „Tėvynės“, kur prisijungė dar kelios merginos, padavė man specialius rūbus lakstymui su britvom ir liepė greit rengtis mašinoje. ax.gif Tiesą pasakius maniau, kad jos tik nori mane pagąsdinti, bet kur tau....atlėkė draugės vyras su mocu ir liepė greit sėsti. O man nebeliko kur dėtis. Tai mes su juo apie 70 km. ir nulėkėm su mocu. Buvo jėga! bigsmile.gif Labai baisu, bet smagu! thumbup.gif Tiesa, dar buvom sustoję prie Dubysos, rašiau laišką ko aš tikiuosi iš vestuvių ir savo būsimo vyro, jį įdėjo į butelį ir išmetėm į upę, plukdinom laivelius su palinkėjimais. wub.gif

Po kelionės apsistojom Karpynėj (kaimo turizmo sodyba, netoli Raseinių), kur tiek gamtos, tiek vidaus aplinka nereali! wub.gif Mane iškarto nuvedė į kambarėlį – tipo tu čia persirengti galėsi, o ten aš ne tik persirengiau, bet ir masažiuką visą valandą darė! wub.gif Po to ėjo kaljanas, įvairūs smagūs žaidimai. 2 val. nakties persikėlėm pas draugę, kuri gyvena Raseiniuose. O ten visur žvakutėm išpuošta, pilna balionų... thumbup.gif Ten vėl buvo užduočių man, įteikė diplomą, keliaraištį, o 4 val. lėkėm į pirtį ir baseiną ir dūkom kol išaušo. wub.gif

Tai va, kokį smagų mergavakrį apturėjau. thumbup.gif Gal kam pravers mano pasakojimas, organizuojant mergvakarį. blush2.gif
Tiesą pasakius, labai esu dėkinga savo draugėms, kad taip originaliai viską sugalvojo. wub.gif
Atsakyti
mergaitės, gal galite parekomenduoti arba šokėją berniuką atvykstantį į namus, arba kuriame klube galima būtų užsisakyti, kad sušoktų vietoje?? Ieškom be jokių ten spec programų, tiesiog reikia vieno kito šokio ne kosmine kaina smile.gif Veiksmas Vilniuje. Gal dar psufleruosite, kokioj firmoj užsakinėjate "firminius" mergvakario tortus?
Atsakyti
QUOTE(Latia @ 2006 08 04, 00:44)
mergaitės, gal galite parekomenduoti arba šokėją berniuką atvykstantį į namus, arba kuriame klube galima būtų užsisakyti, kad sušoktų vietoje?? Ieškom be jokių ten spec programų, tiesiog reikia vieno kito šokio ne kosmine kaina smile.gif Veiksmas Vilniuje. Gal dar psufleruosite, kokioj firmoj užsakinėjate "firminius" mergvakario tortus?


va va pas mane ta pati problema doh.gif ... tik ji iskilo Kaune....
puse klubu dar tik apskambinau, bet tai del berniuko niekas nieko nezada.... tipo jei i programa neieina ir reikia kviesti tai kainuos apie 300 lt doh.gif
Gal kaunietes koki pasiulyma turite? g.gif
nes tiesa pasakius senai jau ir besilankiau klube blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Latia @ 2006 08 04, 00:44)
mergaitės, gal galite parekomenduoti arba šokėją berniuką atvykstantį į namus, arba kuriame klube galima būtų užsisakyti, kad sušoktų vietoje?? Ieškom be jokių ten spec programų, tiesiog reikia vieno kito šokio ne kosmine kaina smile.gif Veiksmas Vilniuje. Gal dar psufleruosite, kokioj firmoj užsakinėjate "firminius" mergvakario tortus?


Mes draugei darem mergvakari, tai berniukai buvo is Style69 klubo. Imesiu i az kontaktus. O torta,tai ne as pirkau,tai nzn kur uzsakyt galima. tik zinau,kad apie 30lt kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 08 05, 12:20)
Mes draugei darem mergvakari, tai berniukai buvo is Style69 klubo. Imesiu i az kontaktus. O torta,tai ne as pirkau,tai nzn kur uzsakyt galima. tik zinau,kad apie 30lt kainuoja.


nuo svorio priklausys, kiek tortas kainuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 08 05, 12:20)
Mes draugei darem mergvakari, tai berniukai buvo is Style69 klubo. Imesiu i az kontaktus. O torta,tai ne as pirkau,tai nzn kur uzsakyt galima. tik zinau,kad apie 30lt kainuoja.

cia kas? kilogramas uz 30lt? blink.gif kur cia taip plesia? blink.gif
o jei bent poros kilogramu tortas, tai thumb_yello.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurginia @ 2006 08 01, 11:18)
Kadangi pačiai teko apturėti nerealų mergvakarį, tai nusprendžiau pasidalinti patirtais įspūdžiais.

Mergvakarį mano draugės kartu su sese organizavo man paslapčiai ir nors gal kažkiek ir nujaučiau, kad jis bus, bet buvo labai didelė staigmena, kai mane atvažiavo iš darbo paiimti, nes turėjo būti ne jos, o mano brangiausias (jis irgi prisidėjo prie organizavimo) . Nuvežė jos mane į kalnų parką, kur turėjau joms prisiekti ir persirengti, surišo kasytes su tokiais dideliais baltais kaspinais. Po to užrišo man akis ir nuvežė į paslaptingą viečikę – bernardinų vienuolyną, kur vienuolis mums papasakojo apie gyvenimą šeimoje ir aplamai apie gyvenimo vertybes. Man labai patiko. Toliau sekė kelionė į Kauną. Sustojo prie „Tėvynės“, kur prisijungė dar kelios merginos, padavė man specialius rūbus lakstymui su britvom ir liepė greit rengtis mašinoje.  Tiesą pasakius maniau, kad  jos tik nori mane pagąsdinti, bet kur tau....atlėkė draugės vyras su mocu ir liepė greit sėsti. O man nebeliko  kur dėtis. Tai mes su juo apie 70 km. ir nulėkėm su mocu. Buvo jėga!  Labai baisu, bet smagu!  Tiesa, dar buvom sustoję prie Dubysos, rašiau laišką ko aš tikiuosi iš vestuvių ir savo būsimo vyro, jį įdėjo į butelį ir išmetėm į upę, plukdinom laivelius su palinkėjimais.

Po kelionės apsistojom Karpynėj (kaimo turizmo sodyba, netoli Raseinių), kur tiek gamtos, tiek vidaus aplinka nereali! Mane iškarto nuvedė į kambarėlį – tipo tu čia persirengti galėsi, o ten aš ne tik persirengiau, bet ir masažiuką visą valandą darė!  Po to ėjo kaljanas, įvairūs smagūs žaidimai.  2 val. nakties persikėlėm pas draugę, kuri gyvena Raseiniuose. O ten visur žvakutėm išpuošta, pilna balionų... Ten vėl buvo užduočių man, įteikė diplomą, keliaraištį, o 4 val. lėkėm į pirtį ir baseiną ir dūkom kol išaušo.

Tai va, kokį smagų mergavakrį apturėjau.  Gal kam pravers mano pasakojimas, organizuojant mergvakarį. 
Tiesą pasakius, labai esu dėkinga savo draugėms, kad taip originaliai viską sugalvojo.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jegiskai skamba thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 08 05, 21:01)
cia kas? kilogramas uz 30lt?  blink.gif kur cia taip plesia?  blink.gif
o jei bent poros kilogramu tortas, tai  thumb_yello.gif


manau, kad tikrai ne 2 kg už 30 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Va toks torciukas buvo, tik kad be kaspinelio...
Kadangi ne as pirkau torta, tai tikrai negaliu pasakyt kiek jis svere. Bet mums 7 uzteko ir dar liko...
Atsakyti
Ačiū visoms, kurios pasidalina savo mintim ir patyrimais. Beveik visas scenarijus buvo "nusižiūrėtas" iš šios temos. Ir mergvakaris sakyčiau gavosi labai vykęs. Vaikiną išsikvietėm iš gelbėtojų (tikras šaunuolis!!!), o laukdamos jo ir pertraukėlėse tarp pasirodymų intensyviai tikrinom jaunamartės sugebėjimus. Kadangi torto nesusiorganizavome, tai paskutinę naktį prikepiau meduolinių pimpaliukų, papukų, širdelių. O pora valandų prieš mergvakarį susirinkusios merginos gavo po spalvoto baltyminio glaisto maišelį, ir išmargino juos taip originaliai, kad net gaila buvo pardavinėti. Tai vietoj tradicinio torto, jaunamartė gavo laižyti ir kąsti vat tokį šedevrą. Beje, pats marginimo procesas buvo toks linksmas, kad pagalvojau, jog šaunu būtų buvę į jį įtraukti ir vakaro kaltininkę. Linksmybėms (striptizui) pasibaigus, atėjo eilė juodam darbui - kuo brangiau parduoti tuos meduolius, įvykdyti dar keletą užduočių (surinkti kuo daugiau vaikinų telefonų ant marškinėlių ir pan.). Per porą valandų jaunamartė susisuko ir už gautus pinigėlius šauniai pasilinksminom naktiniame klube. O grįžtant namo mūsų visų laukė paskutinis didelis siurprizas - sustojusi lengvoji mašina pradžioj šiek tiek nugąsdino, bet pamačiusios už vairo pagyvenusį vyriškį, o paskui atpažinusios labai gerai žinomą Lietuvoje žmogų, džiugiai priėmėme jo pasiūlymą parvežti visas namo. Taip šešiese susigrūdome į mašinytę ir su labai puikiu kompanjonu šauniai pasivėžinome po visą Vilnių, kol kiekviena iš mūsų saugiai atsirado namuose. Beje, šį paskutinį pasivėžinimą vakaro kaltininkė irgi priskyrė mūsų puikiems organizaciniams sugebėjimams smile.gif
Atsakyti
Niu va, atlaikiau jau mergvakariu maratona, jau "tik" trjos vestuves liko..tortus tai uzsakiau pas Gulbiniene, Kuane, tai super. labai skanus o juoko budavo kai pimpaliuka prakandus, is jo dar isbegdavo "kazkas" tai lotuliukas.gif thumbup.gif patiko visoms ziauriai mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
As irgi atlaikiau savo mergavakrio maratona thumbup.gif Su super laiko praleidom, tiesiog be zodziu... Gavau viska, ko labiausiai nenorejau ir siaip visokiu siurprizu thumbup.gif Labai saunios draugiaskos, tikrai labai pasistenge mirksiukas.gif Veliau gal aprasysiu placiau, dabar bandau dirbti doh.gif
Atsakyti