Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

Beje o gal merginos zinote kokio faino berniuko telefona, kuris merginoms Kaune striptiza susoktu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, niu va, aš jau po vieno mergvakario organizavimo, dabar laukia penktadieny kitas. O buvo tai super smagu 4u.gif thumbup.gif wub.gif iš pradžiu jaunoji parinosi kur mes pamerges visos esam, skambinejo o mes issijuose melavom kad nelabai visas is darbo isleidzia ir pan, nors tuo metu jau vila puosem... po to papuosem masiniuka vestuviniais kaspinais ir nulekem pas ja. ji issižiojus liko, uzdejom veliona, ydavem puokste negyvu geliu ir issivedem (basą thumbup.gif biggrin.gif ) po to pas mane namie perrengem ir lekem y miesta bernu kabyti - buvom ir su traukiniu vairuotojais ir su gaisrininkais susidure, ir seip bernioku pakabino jaunoji per uzduotis visokias. po to jau varem y vila prie ezeriuko... (o prie vilu atsiminiau, kad tortas su pimpiu namie saldytuve, tai teko atgal lekt doh.gif ) bet nieko... o jau nugirdem jaunaja tai niekad gyvenime as jos tokios nemacius... ir zinokit sake dzin, bus tu bernu, bet neteku, nera ko, o po to dar ir striptizas buvo jau uzsakytas ir kauno atvare mazulis tai isvis sake, panos, ka as prarandu, zodziu savo tiksla pasiekem drinks_cheers.gif thumbup.gif
o mum soko is kauno mazulis Arvaidas,labai svelnutis kunelis wub.gif o ir pats toks y koky miela paganyt akis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2006 07 31, 15:47)
Sveikos, niu va, aš jau po vieno mergvakario organizavimo, dabar laukia penktadieny kitas. O buvo tai super smagu  4u.gif  thumbup.gif  wub.gif iš pradžiu jaunoji parinosi kur mes pamerges visos esam, skambinejo o mes issijuose melavom kad nelabai visas is darbo isleidzia ir pan, nors tuo metu jau vila puosem... po to papuosem masiniuka vestuviniais kaspinais ir nulekem pas ja. ji issižiojus liko, uzdejom veliona, ydavem puokste negyvu geliu ir issivedem (basą  thumbup.gif  biggrin.gif ) po to pas mane namie perrengem ir lekem y miesta bernu kabyti - buvom ir su traukiniu vairuotojais ir su gaisrininkais susidure, ir seip bernioku pakabino jaunoji per uzduotis visokias. po to jau varem y vila prie ezeriuko... (o prie vilu atsiminiau, kad tortas su pimpiu namie saldytuve, tai teko atgal lekt  doh.gif ) bet nieko... o jau nugirdem jaunaja tai niekad gyvenime as jos tokios nemacius... ir zinokit sake dzin, bus tu bernu, bet neteku, nera ko, o po to dar ir striptizas buvo jau uzsakytas ir kauno atvare mazulis tai isvis sake, panos, ka as prarandu, zodziu savo tiksla pasiekem  drinks_cheers.gif  thumbup.gif
o mum soko is kauno mazulis Arvaidas,labai svelnutis kunelis  wub.gif o ir pats toks y koky miela paganyt akis smile.gif




A gal to Arvaido numeriuka kur nors turi? mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbas,

Šį savaitgalį organizuojam mergvakarį, tai pasisėmiau čia fainų idėjų. Bet dar sumąstėm, kad jaunoji turėtų pamergėms pravesti sexologijos paskaitą ir tam mums reikia nuogo vyro plakato. Gal kas žinot, kokiuose žurnaluose tokių galima rast, o gal internete kažko panašaus būtų, tik svarbu, kad būtų stambiu planu.

Ačiū už pagalbą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2006 07 31, 14:23)
Visai neblogas variantas  thumbup.gif 
laukiu pasiulymo del to  policininko  wink.gif

...ta prasme pasiulymo? kokiam renginiui ir kada reikalingas milicijos ekipazas?
Atsakyti
QUOTE(egiss @ 2006 07 31, 16:44)
...ta prasme pasiulymo? kokiam renginiui ir kada reikalingas milicijos ekipazas?


Nu čia lyg ir tema apie mergvakarius ir bernavakarius. tai renginys kaip ir aiškus mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mano mergvakaris jau senokai buvo,bet prisiminsiu visą gyvenimą.Mergvakarį ir bernvakarį rengė pirmoji pamergė ir pabrolis.Viskas prasidėjo taip:Namie radome vokelį,kuriame buvo parašytą vietą,kur pirmą kartą pasibučiavom.lėkėm į tą vietą ir t.t. kol susirnkom 5 vokelius aplekėm visas vietas,kur dažniausiai lankomes.Paskutiniame vokelyje buvo nurodyta vieta,kur laukė dydisis siurpryzas.Kai atvažiavom i rotuše ten laukė mūsų draugai ir du limuzinai.Vienas berniukam kitas mergaitem.Mane įsodino į limuziną.tradiciškai aprengė uždėjo karūnėlę ir ant kaklo užryšo vietoj karolių 10 prezervatyvų,kurie veliau buvo išdalinti,kaip prizai berniukams.ir išvažiavom.Pirma sotelė buvo 3 kryžių kalnas,kur reikėjo skaityti priesaiką.po to kelionė po miestą ir torčiūko valgymas.kadangi visi labai jau skubejo tai mums sumaiše tortus.Mergaitėm teko "papukai" o berniukm "pimpis"Na bet kadangi mes buvom labai išradingos tai tinkamai juos ir panaudojom.limuzinas mus paleido gedo prospekte ir ten pradėjo mane kankinti.pirmoji užduotis buvo susitabdyti vaikinus ir įtikinti juos,kad man būtinai reikia,kad jie mane pabučiuotų nesvarbu į kurią vietą tik ne į veidą.na bet norinčių atsirado nemažai.per kitą užduotį gavau kepurę turėjau šokti viliotinį ir prašyti,kad pinigėliais įvertintų.Tai žinokit visai nemažai susirinkau lygi šiol stebiuosi iš kur turėjau tiek drąsos suktis aplink vamzdį.vakaras užsibaigė klube su striptizo šokėju,kurio labai nenorėjau,bet kai taip sušoko tai pati šokinėjau iš laimės.Stiptizą šoko berniukas iš "gebetojų šou".Tikrai labai šaunus.Na o po to tradiciškai pimpaliuko valgymas.
O vyriui irgi viskas panašiai tik jį paleido pilies gatveje.apvilko raudoną maikutę uždėjo ragiukus pririšo uodegytę davė 15 rožių ir liepė pirštis panelėm.Na sakė,buvo linksma tik ne viską prisiminė.Gal ir nelabai kažkas naujo,bet gal kam pravers kelios įdėjos.
Atsakyti
QUOTE(Linciukinas @ 2006 07 30, 22:18)
Nu radau 12 kur tas 13 yra?  g.gif  va cia tai intriga  lotuliukas.gif


Sitas geras ziadimas...as ji esu perejusi...
Atsakyti
ar merginos nezinot jokiu konkreciu zaidimu mergvakariui ar kodel man neatsakot? verysad.gif bukit geros jei galit padekit.[I][/I]
Atsakyti
QUOTE(egiss @ 2006 07 31, 16:44)
...ta prasme pasiulymo? kokiam renginiui ir kada reikalingas milicijos ekipazas?



Gerb. Egiss,

Tai aisku kad mergvakariui, juk cia tik ir plepam apie mergvakarius ir bernvakarius. biggrin.gif Svente vyks kaune.
Tai kaip butu galima ta policininka su sutra masinike pasisamdyti? thumbup.gif
ir kiek tas malonumas kainuotu?? g.gif
Atsakyti
merginos gal galtumete patarti kaip suorganizuoti kuklu mergvakari namie, nu be jokiu poslybiu sokeju ir tortu, nes jaunoji laukiasi ir nekaip jauciasi.Planuojame padaryti kalendoriuka 7 dienu, ale iki vestuviu liko 7 dienos ir uzklijuotas koks grazuolis, tada liko 6 dienos dar grazesnis berniukas ir su visokiais ikalbinejimais ka ji praranda tekedama ir ko atsisako ir analogiskai iki 1 dienos kur uzklijuosim jaunojo nuotrauka su palinkejimais ir pasveikinimais kad buvo drasi ryztinga ir atverte ta paskutini lapa. tada galvojame iki mergvakario apklausti jaunaji pikantiskais klausimais, ale kokios jo erogenines zonos ir pan, o per mergvakari apklausti ja ir stbeti ar sutampa atsakymai ir isduoti kazkoki vertinima kaip ji pazysta savo busima vyra ir ar pasiruosusi teketi. Nu tik tiek dar sumasciau, galvoju gal jus man dar padsite, gal kokiu uzduociu isbandymu kurias galima padaryti namie ir be dideliu puoslybiu, nes kiek zinau bus ir duktrecia kuri labai jauna ir pan. PATARKIT 4u.gif 4u.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkaa @ 2006 08 01, 08:28)
merginos gal galtumete patarti kaip suorganizuoti kuklu mergvakari namie, nu be jokiu poslybiu sokeju ir tortu, nes jaunoji laukiasi ir nekaip jauciasi.Planuojame padaryti kalendoriuka 7 dienu, ale iki vestuviu liko 7 dienos ir uzklijuotas koks grazuolis, tada liko 6 dienos dar grazesnis berniukas ir su visokiais ikalbinejimais ka ji praranda tekedama ir ko atsisako ir analogiskai iki 1 dienos kur uzklijuosim jaunojo nuotrauka su palinkejimais ir pasveikinimais kad buvo drasi ryztinga ir atverte ta paskutini lapa. tada galvojame iki mergvakario apklausti jaunaji pikantiskais klausimais, ale kokios jo erogenines zonos ir pan, o per mergvakari apklausti ja ir stbeti ar sutampa atsakymai ir isduoti kazkoki vertinima kaip ji pazysta savo busima vyra ir ar pasiruosusi teketi. Nu tik tiek dar sumasciau, galvoju gal jus man dar padsite, gal kokiu uzduociu isbandymu kurias galima padaryti namie ir be dideliu puoslybiu, nes kiek zinau bus ir duktrecia kuri labai jauna ir pan. PATARKIT  4u.gif  4u.gif  blush2.gif  ax.gif



Pasiskaityk sita foruma labiau, rasi daug zaidimu kuriuos galesit zaisti ir namie mirksiukas.gif
pvz. i obuoli visos merginos smaigsto vyro blogasias savybes, o jaunoji turi isiminedama dantu krapstukus apginti savo jauniki ir sakyti jo gerasias savybes bigsmile.gif
balionus su uzrasytais norais galite ir is balkono paleisti... biggrin.gif
kas be ko reikia patikrinti jaunosios sugebejimus bei zinias.... cia tiks kad ir panasus zaidimai, kaip ziadziama per vestuves: Nors jaunosios šiais laikais dažniausiai jau nebėra tyros mergaitės, galima patikrinti jų tyrumą. Duodi jaunajai kopūstą ir sakai ieškoti laimės. Jei ji puola tą kopūstą plėšyti ir ieškoti, vadinasi yra tyra – vis dar tiki, kad vaikai kopūstuose atsiranda
Galima sugalvoti įvairių konkursų jaunajai, pvz., nupiešti savo būsimąjį užrištomis akimis, nuskusti bulvę įrodant, kad vyrui nereikės badauti, pataikyti į jaunojo intymiąją vietą ant sienos pritvirtintoje nuotraukoje ir kt.
Na, o prieš išsiskirstant, visos jaunosios draugės turėtų parašyti jaunajai šmaikščius palinkėjimus artėjančios šventės proga. Juos galima surašyti ant širdelės formos lapelių, nosinaitės, o gal ir ant vyriškų šeimyninių trumpikių. Kas be ko reiketu prisaigdinti ir iteikti jaunosios kokybes liudijima.
Na prifantazuoti kaip matai labai daug ko galima , svarbiausia neisvarginti busimos mamytes
friends.gif
Atsakyti